Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam ten skład : http://www.futhead.com/fifa/squads/14361299/

 

I mam pytanie czy dokupywać do niego stopniowo lepszych piłkarzy za 5-10k czy dacie mi skład który moge powoli budować oparty na piłkarzach za 5-10k ( jeden ) taki dość dobry , lepszy od tego który mam ?

 

??? Jeśli ktoś może to jeszcze prosiłbym o podpowiedz na PW jak troche zarobić na PS3 bo mam gdzieś 10k za sezon z czego 5-7 idzie na kondycje i kontrakty ( jakiś hazard oprócz meczów xD ) ???

 

Tak, dokupuj lepszych piłkarzy. Najlepiej takich, którzy mają dużo kontraktów, żeby nie wydawać potem dużo kasy.

Ja bym na razie robił takie coś: http://www.futhead.com/fifa/squads/14592432/

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Na co byś wymienił Luiz'a? Bo jak dla mnie za wolny i szybko się męczy...Tak do 30k

 

Figueroa, Kościelny albo Vidic - nie jest taki wolny jak się wydaje.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Figueroa, Kościelny albo Vidic - nie jest taki wolny jak się wydaje.

Lecz jednak męczy się, podobnie jak ze starego teamu Ramires ;)

Opublikowano

To nie wiem. Ja mam dwójkę Kompany + Vidic, a na rezerwie Kaboul.

Spróbuj może z tym Kościelnym albo Figueroą.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Skład: Brak

Ilość monet: 20k

W czym potrzebuję pomocy: Zbudowanie składu , wybranie dobrej formacji. Gram od nowa i nie wiem jaki skład zbudować tylko nie BPL.

Platforma: PC

Najlepiej mi się grało jak narazie formacjami: 3-5-2 , 4-2-2-2 , 4-4-1-1 i 4-3-1-2 ( ale tylko do Serie A)

Opublikowano

Skład: Brak

Ilość monet: 20k

W czym potrzebuję pomocy: Zbudowanie składu , wybranie dobrej formacji. Gram od nowa i nie wiem jaki skład zbudować tylko nie BPL.

Platforma: PC

Najlepiej mi się grało jak narazie formacjami: 3-5-2 , 4-2-2-2 , 4-4-1-1 i 4-3-1-2 ( ale tylko do Serie A)

 

Proszę: http://www.futhead.com/fifa/squads/14619315/

Miccoliego kup na końcu bo nie wiem czy futhead prawidłową cenę pokazał.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Jeżeli grasz na xboxie to sprzedaj torresa i kup aguero.

Wolę jednak Torresa - Lepsze główki (Gram na PC)

Opublikowano

Witam może mi ktoś dokończyć skład z Neymarem zostało mi 74k gram na Xboxie . Prosze tylko nie robić składu całego brazylijskiego chce zeby to była hybryda jakaś czy coś takiego.

http://www.futhead.com/fifa/squads/14756521/

 

Brazylia: http://www.futhead.com/fifa/squads/14756609/

Hybryda: http://www.futhead.com/fifa/squads/14757069/

W tym drugim przekroczyłem budżet o ok. 20k. Taki lepszy mam za ok. 400k.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...