Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz anime lub mangi? Pisz tutaj!


-Vasto-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jutro skończe Hentai Ouji to Warawanai Neko i po tym nie będę miał co oglądać, nie licząc czekania na nowe odc Grisaia no Rakuen i Nisekoia.

Jestem otwarty na propozycje tylko nie chce typowych shounenow jak Naruto lub Fairy Tail bądź SAO. Coś bardziej ambitnego.

fullmetal alchemist brotherhood, beelzebub, chihayafuru, kimi ni todoke, sakurasu no pet no kanojo, attack on titan, ben-to, kokoro connect, sankarea

52126142219396245817.jpeg

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

@chaterchater

FMB - może zobacze, sakurasu no pet no kanojo może, chociaż to ecchi, a już nimi rzygam.

Myślałem nad Psycho Passem

Edytowane przez ZeciarzEmil1

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano (edytowane)

Jutro skończe Hentai Ouji to Warawanai Neko i po tym nie będę miał co oglądać, nie licząc czekania na nowe odc Grisaia no Rakuen i Nisekoia.

Jestem otwarty na propozycje tylko nie chce typowych shounenow jak Naruto lub Fairy Tail bądź SAO. Coś bardziej ambitnego.

 

Steins;Gate, Kyoukai no Kanata, Nagi no Asakura, Gulity Crown, Torradora, Fate;Zero/Stay Night, Another, Death Parade, Kekkai Sensen

 

@ZeciarzEmil1

 

Sakurasu to nie Ecchi, coś Ci sie pomyliło.

Edytowane przez VellG
Opublikowano (edytowane)

@ZeciarzEmil1

Jeśli nie chcesz typowego shounena, z genialną fabułą, bardzo dobrymi postaciami, doskonałą muzyką (pierwszy opening cudo!) to polecam Ci FMA:B(Fullmetal Alchemist: Brotherhood). Anime absolutnie genialne, wyróżnia się na tle innych, dla mnie majstersztyk. Drugim anime godnym polecenia jest Shinsekai Yori, opowiada ono tragiczną historię, pełną bólu, nieprzyjemności. Ma ono bardzo ładną kreskę, znakomitą muzykę, świetną fabułę, wspaniałe postacie. Jak dla mnie tych dwóch anime nie da się nie lubić. Polecam. ;)

 

@1361622928-U485574.pngVellG

Według Ciebie bije HxH FMA:B, co nie zmienia faktu, że FMA:B nadal jest top1 na malu i to się zapewne prędko nie zmieni. :)

Aktualnie idąc MALem FMA:B>Stein's Gate>HxH... Zresztą dla mnie HxH jest jednym z gorszych shounenów, wymięka on nawet z takim Naruto, a Bleach miażdży go według mnie w każdym możliwym aspekcie, ale cóż, to kwestia każdego z osobna.

Edytowane przez sebasku√4
Opublikowano (edytowane)

@ZeciarzEmil1

 

Zacznij może od Death Parade, Psycho-Pass ( 2 sezony )

 

Ghost In The Shell ( film z 1995 )

FMA: Brotherhood­ 

Another

Fate/Stay Night UBW ( 2014-2015)

Zetsuen no Tempest

Zankyou no Terror

może jeszcze : Mirai Nikki

 

Nie obejrzałem ( jedynie trochę "liznąłem ) Dosyć dużo osób zalicza również do tej grupy : Neon Genesis Evangelion, Ergo Proxy, Steins;Gate, Monster, Code Geass

 

Mam nadzieję, że pomogłem :)

Edytowane przez Sil√eR
Opublikowano

@ZeciarzEmil1

Jeśli nie chcesz typowego shounena, z genialną fabułą, bardzo dobrymi postaciami, doskonałą muzyką (pierwszy opening cudo!) to polecam Ci FMA:B(Fullmetal Alchemist: Brotherhood). Anime absolutnie genialne, wyróżnia się na tle innych, dla mnie majstersztyk. Drugim anime godnym polecenia jest Shinsekai Yori, opowiada ono tragiczną historię, pełną bólu, nieprzyjemności. Ma ono bardzo ładną kreskę, znakomitą muzykę, świetną fabułę, wspaniałe postacie. Jak dla mnie tych dwóch anime nie da się nie lubić. Polecam. ;)

 

 

W sumie możesz obejrzeć FMA;Brotherhood @ZeciarzEmil1, ale taka prawda że HunterxHunter bije to wszystko na głowe. Jeżeli masz czas, anime nie jest takie krótkie ma 148 odcinków, w recenzjach oraz wypozycjonowaniu się na malu jest genialnym dziełem (; . A jeżeli się wahasz od czego zacząć: HxH>FMA;B>Steins;Gate lub Fate/Stay UBW jak kolega wyżej napisał. Moim zdaniem 3 topowe animce które każdy Ci z wielką chęcią poleci.

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngVellG

Właśnie takie shouneny jak Fate/Stay mi nie przypadają na razie do gustu, tak samo z dramatami. Musze mieć konkretny humor żeby takie anime oglądać. A w ostatnich dniach humor mam bardzo dobry i dlatego shouneny i dramaty odpadają.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngVellG

Właśnie takie shouneny jak Fate/Stay mi nie przypadają na razie do gustu, tak samo z dramatami. Musze mieć konkretny humor żeby takie anime oglądać. A w ostatnich dniach humor mam bardzo dobry i dlatego shouneny i dramaty odpadają.

Co do fate to się zgodze, jest to dobra seria, ale nie ambitna. W sumie nie malo takich serii jak fate. Polece Ci więc cośinnego

 

Akturalnie obejrzalem 69 odcinkow z 74 monstera, mysle wiec, ze mam prawo polecać to anime ;) to też robię. Za character dam 9 albo 10, za story również 9 albo 10. Jest to ambitne anime, bez super mocy czy nadnaturalnych zjawisk itp. Seinen, psychologiczne, thriller

 

Kolejnym tytulem, ktory chcialbym Ci polecic jest: Steins;gate. Ta fabuła, te plot twisty. Po prostu cudo. TO anime to majstersztyk, rozkręca się bardziej potem, na początku jest to po prostu wstęp do czegoś genialnego. Polecam, jest to thriller, sci-fi,

 

Psycho pass - Bardzo dobre anime sci-fi. zarówno antagonista jak i protagonista są dobrze    świetnie wykreowani. Fabula z poczatku wydaje się prosta, ale potem się tak rozwija, że jest po prostu z*********e. Seria na przemyślenia, jest to w koncu cyberpunk. 2 sezonu nie polecam, ale pierwszy byl świetny

 

Phantom requiem for the phantom - Jeśli gustujesz w anime o klimatach mafijnych to gorąco polecam. Ja się przy tym bawilem swietnie, bo bohaterowie są dobrze wykreowani, a sama fabula nie jest taka prościutka lecz bardziej wyrafinowana, przynajmniej w moim odczucu, więc jest to na +

 

Black Lagoon - też mafijne klimaty, tutaj jednak nie jest to  takie ciągłe, nie idzie to anime od konkretnego początku, do konkretnego końca. Po prostu obserwujemy, ze tak powiem jak sobie żyje grupa najemników ;) Brutalne, bardzo dobre anime.

 

Mushishi - to jest ambitne i to bardzo. Na razie obejrzalem tylko 2 odcinki, ale kazdy odcinek to inna historia. Jak skoncze monstera na 100% to obejrze. Na razie dostrzeglem niesamowity spokojny klimat wraz z historiami, ktore maja, ze tak powiem drugie dno. To anime ma wysoką wartość artystyczną

 

Sakamichi no apollon - niby romansik zwykly mozna by rzecz, ale - nic bardziej mylnego. Wątek romansu jest poruszany w tym anime, tak jako calokształt romans to to nie jest. Bardziej o przyjaźni jest to anime. Oryginalne, z*******e. Polecam

 

Mahou Shoujo Madoka Magica - Odepchnąć mogą Cię początkowe odcinki, w koncu tematyka i kreska są nietypowe jak dla zwyklego widza. Potem jednak to anime pokazuje, ze widza mozna oszukać oprawą graficzną i pozorną tematyką na rzecz opowiedzenia na prawde oryginalnej historii, na przemyslenia, na nawet bym powiedzial  - podziw. ambitne anime.

 

Fate/zero - tu juz znajdziesz troche akcji i tych calych "magicznych" wątków. Seria zaś jest świetna pod względem seinenu. Fabula stoi nanajwyzszym poziomie, nie myl tego ze zwyklym dziecinnym fate/stay night. W fate/zero bohaterowie są dorosli, maja powazniejsze problemy, plot twisty są ciekawsze no i sama fabula jak juz wspomnialem

Opublikowano

Szukam ANIME!

Oglądałem:

Naruto

Naruto Shippuuden

Death Note

High School DxD

High School DxD New

High School DxD Born

School Days

Toradora

Hellsing Ultimate

SAO

Angel Beats!

Shaman King

Czytałem:

Naruto

 

Oczywiście oglądałem tych anime wszystkie ovy i speciale.

 

Poszukuje anime nowego, bo skończył się ostatnio 3 sezon DxD i pewnie 2 lata poczekam.

 

@SolidMan

@chaterchater

@Ardina

@"1270890"

@Valze

@arko

 

 

Jeżeli odpowiadasz, oznacz mnie

@"Lasto Vorde"

Opublikowano

Kuttsukiboshi ewentualnie Shoujo Sect: Innocent Lovers

Sprzęt:


Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5Ghz/Pamięć: Corsair DDR4 Vengeance LPX  1x8GB 2400MHz CL14/Płyta główna: Gigabyte GA-Z170-GAMING K3/Karta Graficzna: -------/Dysk: SSD Crucial MX300 275GB/Chłodzenie: SilentiumPC Grandis 2 XE1436/Zasilacz: Corsair VS550/Obudowa: SilentiumPC Gladius M35

Opublikowano (edytowane)

Nanatsu no Taizai

FMA: Brotherhood
Hunter x Hunter
Needless
Akame ga Kill
Psycho-Pass ( 2 sezony )
Zetsuen no Tempest
Mirai Nikki
Zankyou no Terror
Death Parade
Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai
Selector WIXOSS ( 2 sezony )
 
Co do SAO - Polecam Log Horizon ( 2 sezony ) oraz Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka
 
Co do Toradory - Może.. Golden Time? ( tam chyba nawet lepsza komedia. Bohaterowie starsi - studenci ^^ )
 
Co do DxD ( ecchi, cycki i te sprawy :P ) :
 
Date a Live ( 2 sezony )
Sora no Otoshimono ( 2 sezony )
Ichiban Ushiro no Daimaou
Highschool of the Dead 
Kampfer
Strike the Blood - z tego co pamiętam też tam były różne takie sceny ecchi
 
Kissxsis - nie oglądałem jeszcze, ale słyszałem, że mega zboczone xD
 
 
Romans :
 
Mashiro-iro Symphony: The Color of Lovers
Tasogare Otome x Amnesia
Sukiite ii na yo
White Album 2 ( nowsza wersja )
 
Mam nadzieję, że pomogłem ;)
Edytowane przez Sil√eR
Opublikowano (edytowane)

Tylko nie YAOI ;_;

Shounen/Akcja/Supermoce - Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Shinsekai Yori, Guilty Crown, Fate/stay night: Unlimited Blade Works, Noragami,

Psychologiczne/Horror - Higurashi no Naku Koro ni,

Romans/Historyczne - Oda Nobuna no Yabou,

Komedia/Romans - Chuunibyou demo Koi ga Shitai!, Itazura na Kiss, Kimi ni Todoke,

Sportowe - Kuroko no Basket, Haikyuu!!,

Ecchi - Kiss X Sis

 

Aaa bym zapomniał, dwa najlepsze anime jakie powstały, czyli ofc. Boku no Pico i Aki-Sora, polecam 10/10.

Edytowane przez sebasku√4
Opublikowano

Shounen/Akcja/Supermoce - Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Shinsekai Yori, Guilty Crown, Fate/stay night: Unlimited Blade Works, Noragami,

Psychologiczne/Horror - Higurashi no Naku Koro ni,

Romans/Historyczne - Oda Nobuna no Yabou,

Komedia/Romans - Chuunibyou demo Koi ga Shitai!, Itazura na Kiss, Kimi ni Todoke,

Sportowe - Kuroko no Basket, Haikyuu!!,

Ecchi - Kiss X Sis

 

Aaa bym zapomniał, dwa najlepsze anime jakie powstały, czyli ofc. Boku no Pico i Aki-Sora, polecam 10/10.

Boku no Pico klasyk, polecam ci Enzai. Nie rozczarujesz się 

Sprzęt:


Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5Ghz/Pamięć: Corsair DDR4 Vengeance LPX  1x8GB 2400MHz CL14/Płyta główna: Gigabyte GA-Z170-GAMING K3/Karta Graficzna: -------/Dysk: SSD Crucial MX300 275GB/Chłodzenie: SilentiumPC Grandis 2 XE1436/Zasilacz: Corsair VS550/Obudowa: SilentiumPC Gladius M35

Opublikowano

Widziałem, piękne anime. Sam Ci też polecam Sensitive Pornograph, genialne. :D

Nareszcie ktoś kto mnie rozumnie. Tyle na to czekałem :****

Sprzęt:


Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5Ghz/Pamięć: Corsair DDR4 Vengeance LPX  1x8GB 2400MHz CL14/Płyta główna: Gigabyte GA-Z170-GAMING K3/Karta Graficzna: -------/Dysk: SSD Crucial MX300 275GB/Chłodzenie: SilentiumPC Grandis 2 XE1436/Zasilacz: Corsair VS550/Obudowa: SilentiumPC Gladius M35

Opublikowano (edytowane)

Szukam ANIME!

Oglądałem:

Naruto

Naruto Shippuuden

Death Note

High School DxD

High School DxD New

High School DxD Born

School Days

Toradora

Hellsing Ultimate

SAO

Angel Beats!

Shaman King

Czytałem:

Naruto

 

Oczywiście oglądałem tych anime wszystkie ovy i speciale.

 

Poszukuje anime nowego, bo skończył się ostatnio 3 sezon DxD i pewnie 2 lata poczekam.

 

@SolidMan

@chaterchater

@Ardina

@"1270890"

@Valze

@arko

mirai nikki, zankyo no terror, kiseijuu

Edytowane przez Ardina
Opublikowano (edytowane)

Szukam podobne anime do :

 

to love ru darkness

Guilty Crown

Sword art online

lub high school dxd

 

oglądałem

Guilty Crown

Sword art online 1/2

high school dxd [wszystko]

BTOOM!

.hack//Roots

sisxsis

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

date a live

green green

Ixion Saga DT

Campione!

Seikon no Qwaser

Accel World

Mirai Nikki

Mikakunin de Shinkoukei

Edytowane przez nevil112
Opublikowano

Skończyłem fajną bajkę dzisiaj i czuję taką pustkę jakbym zrobił kupę i stracil na wadze -10kg. Chodzi mi coś o gatunku thriller, a ucieszyłoby mnie tutaj jeszcze jakby się znalazł fajny ost w tej bajce. Mam nadzieje, że ktoś mi poleci coś naprawdę godnego uwagi, bo już mam dość oglądania crapów.

6e5qaevk5b3a_t.jpg

Opublikowano (edytowane)

@xeno4141

 

Psycho-Pass ( 2 sezony ) Tutaj są fajne OST, OP/ED np. 

https://www.youtube.com/watch?v=d2DNP1nIHpM

https://www.youtube.com/watch?v=RCVGEo2u86o

https://www.youtube.com/watch?v=sF0QLtk3YH0

 

Death Note­

Mirai Nikki ED 1 <3

BTOOOM! ( nie zakończone. 2 sezonu raczej nie będzie ) OP 1, OP 2 <3

... Another ED <3Elfen Lied, Zankyou no Terror

 

Jak lubisz dziewczynki Mahou 

Selector WIXOSS ( 2 sezony )

Mahou Shoujo Madoka Magica https://www.youtube.com/watch?v=XvrhQTP12B4 <3

 

 

Jestem w trakcie oglądania Steins;Gate Podobno jedno z najlepszych anime ( chociaż trochę powoli się rozkręca )

Edytowane przez Sil√eR

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...