Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz anime lub mangi? Pisz tutaj!


-Vasto-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszystko ale nie mangi :lenny:

To nie manga, to anime. Na dodatek jak lubisz oglądać online, to na wbijam masz dwa sezony:

http://magi.wbijam.pl

 

Sindbada niestety usunęli, bo Netflix się nim zajął. Niekorzystna jak cholera dla nich decyzja, ale miłe posunięcie.

 

Also 2 sezon (Kingdom) > 1 sezon (Labirynth) imo. Fajne uniwersum, magia, fajne walki, dobra fabuła, ciekawe wątki i dobrze zrobione postacie. Polecam z całego serca.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

@KlauS.

Ok dzieki czyli ogladac tak ?

1-Magi: The Kingdom of Magic

2-Magi: The Labyrinth of Magic

3-Magi: Sinbad no Bouken

Tak jak Born napisał, ja napisałem dziubek w sensie, że drugi sezon lepiej niż pierwszy mi się oglądało :P 

QtiV6xY.gif

Opublikowano (edytowane)

Dobry ktoś doradzi jakąś mniej popularną czy coś seryjkę lub film animu typu shoujo? (Typowy babski or nie babski romansik bardziej w kierunku dramatu ale trochę komediowo może być. Romans ma być główną ścieżką lub przynajmniej być bardzo ważnym aspektem a nie że na ostatnie 2/3 odcinki jakiś słaby romans się ukaże) https://myanimelist.net/animelist/BOZASNE?status=2&tag=  (Nie chciałem oceniać anime a 10 wygląda lepiej niż = i tak już zostało, a wszystko co oglądałem do końca było jak dla mnie wart oglądania) Do tej listy dochodzi przespojlerowane Clannad i sporo porzuconych serji. O i jeszcze spokojnie czekam sobie na Kimi no Na wa w dobrej jakości online.

Edytowane przez BOZASNE
Opublikowano (edytowane)

@nevil112

Thx za anime xD

A tu czymaj mniej/bardziej podobne:

  • Grisaia no Kajitsu
  • Kaze no Stigma
  • Gakusen Toshi Asterisk
  • SAO
  • FMA
  • Log Horizon
  • Darken Then Black
  • Break Blade

Niektóre mogłem źle napisać #Zawodowa#Pamięć

 

@BOZASNE

Special A

Chihayafuru

Edytowane przez szymonekeqq123
otaku_for_life___wallpaper_by_lordsarito-d4x5zaw.png?w=350&h=200&crop=1
Opublikowano

@szymonekeqq123

Spoko :D

1-bede ogladac od jutra bo dzis jestem na 10odc seirei tsukai no blade dance

2-kaze no stigma [ kiedyś patrzyłem ale po opisie mie cos odciągało :/]

3-oglądałem <3

4-Ktos tego nie oglądał? :D<3

5-Od ktorej czesci zaczac ogladac?

6-ogladałem tez spoko seryjka

7-Tez :D

8-zaczne oglac jako ostatnie

bdw Wielkie dzieki :D

Opublikowano

A ja polecam zacząć od wersji brotherhood, jest lepiej zrobionym anime

Dokładnie,FMA jest słabiej zrobione i nie trzeba tego oglądać.

Opublikowano

Wiecie, FMA +film(y) to pół manga, pół filer. FMA:B to manga. Jeżeli ma czas i chęci, to może sobie zobaczyć oba. Jeżeli chce pełną adaptacje, to wybierze jedną wersję. Imo nie ma sensu rozwodzić się, które jest lepsze, ponieważ oba przypadki są bardzo dobre.

Opublikowano

Wiecie, FMA +film(y) to pół manga, pół filer. FMA:B to manga. Jeżeli ma czas i chęci, to może sobie zobaczyć oba. Jeżeli chce pełną adaptacje, to wybierze jedną wersję. Imo nie ma sensu rozwodzić się, które jest lepsze, ponieważ oba przypadki są bardzo dobre.

FMA może się podobać do czasu aż nie obejrzysz prawdziwej historii w FMA:B wtedy tamta seria pełna fillerów i rozczarowania leci do kosza.

Opublikowano

 

Wiecie, FMA +film(y) to pół manga, pół filer. FMA:B to manga. Jeżeli ma czas i chęci, to może sobie zobaczyć oba. Jeżeli chce pełną adaptacje, to wybierze jedną wersję. Imo nie ma sensu rozwodzić się, które jest lepsze, ponieważ oba przypadki są bardzo dobre.

FMA może się podobać do czasu aż nie obejrzysz prawdziwej historii w FMA:B wtedy tamta seria pełna fillerów i rozczarowania leci do kosza.

 

FMA można potraktować jako alternatywną wersję. Imo lepiej jest właśnie, zgodnie z większością opinii, FMA:B zobaczyć jako pierwsze i FMA w ramach dodatku.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

 

FMA może się podobać do czasu aż nie obejrzysz prawdziwej historii w FMA:B wtedy tamta seria pełna fillerów i rozczarowania leci do kosza.

 

Już mi tutaj tak nie pierdól... mieli pół gotowej mangi, a poprowadzili historię w miarę poprawnie do końca. Chociażby za to należy się twórcom szacunek... poza tym jedno i to samo studio robiło obie cześci.

 

 

FMA można potraktować jako alternatywną wersję. Imo lepiej jest właśnie, zgodnie z większością opinii, FMA:B zobaczyć jako pierwsze i FMA w ramach dodatku.

Sam osobiście zrobiłem zupełnie odwrotnie i cieszę się z tego niezmiernie. Po prostu jakbym FMA:B obejrzał pierwsze to za nic by mnie nikt nie zmusił do obejrzenia zwykłego FMA, a traktowanie 50 odc. serii jako "ciekawostka"? No niezbyt to widzę.

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

 

 

FMA można potraktować jako alternatywną wersję. Imo lepiej jest właśnie, zgodnie z większością opinii, FMA:B zobaczyć jako pierwsze i FMA w ramach dodatku.

Sam osobiście zrobiłem zupełnie odwrotnie i cieszę się z tego niezmiernie. Po prostu jakbym FMA:B obejrzał pierwsze to za nic by mnie nikt nie zmusił do obejrzenia zwykłego FMA, a traktowanie 50 odc. serii jako "ciekawostka"? No niezbyt to widzę.

 

Jakbym był nahypeowany na FMA i bym pokochał te anime, to raczej skorzystałbym z okazji zobaczenia tego samego anime, ale poprowadzonego w inny sposób.  Autor pytania sam zdecyduje co zrobić, niezależnie od wyboru - podejmie dobrą decyzję. 

QtiV6xY.gif

Opublikowano (edytowane)

Szukam anime podobnego do: KONO SUBARASHII SEKAI NI SHUKUFUKU WO!

Głównie chodzi o fantasy, magia, nadprzyrodzone, nie zaszkodził by ecchi ^^.

Ps.

Tak żeby było z +20 odc 

Edytowane przez szymonekeqq123
otaku_for_life___wallpaper_by_lordsarito-d4x5zaw.png?w=350&h=200&crop=1
Opublikowano

Obejrzane do tej pory:


 


- Accel World


- Bleach


- Fairy Tail


- Sword Art Online


- Darker than Black


- Attack on Titans


- Tokyo Ghoul 


 


Poszukuje podobnych anime z jakimiś supermocami, magii lub skillami  :D

Opublikowano (edytowane)

@maraam

 

shakugan no shana

Shaman king

Log Horizon

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!

No game no life

Naruto

Mondaiji

Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka

Overlord

Kaze no Stigma

Edytowane przez szymonekeqq123
otaku_for_life___wallpaper_by_lordsarito-d4x5zaw.png?w=350&h=200&crop=1
Opublikowano

 

Obejrzane do tej pory:

 

- Accel World

- Bleach

- Fairy Tail

- Sword Art Online

- Darker than Black

- Attack on Titans

- Tokyo Ghoul 

 

Poszukuje podobnych anime z jakimiś supermocami, magii lub skillami  :D

 

 

- Gakusen Toshi Asterisk

- Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!

- Hai to Gensou no Grimgar

 

Na pewno Ci się spodobają.

Opublikowano (edytowane)

 

 

Obejrzane do tej pory:

 

- Accel World

- Bleach

- Fairy Tail

- Sword Art Online

- Darker than Black

- Attack on Titans

- Tokyo Ghoul 

 

Poszukuje podobnych anime z jakimiś supermocami, magii lub skillami  :D

 

 

- Gakusen Toshi Asterisk

- Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!

- Hai to Gensou no Grimgar

 

Na pewno Ci się spodobają.

 

Gakusen Toshi Asterisk, ma tylko 2 sezony? :_;

Edytowane przez maraam
Opublikowano

 

 

 

Obejrzane do tej pory:

 

- Accel World

- Bleach

- Fairy Tail

- Sword Art Online

- Darker than Black

- Attack on Titans

- Tokyo Ghoul 

 

Poszukuje podobnych anime z jakimiś supermocami, magii lub skillami  :D

 

 

- Gakusen Toshi Asterisk

- Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!

- Hai to Gensou no Grimgar

 

Na pewno Ci się spodobają.

 

Gakusen Toshi Asterisk, ma tylko 2 sezony? :_;

 

 

No niestety tylko dwa, a wiedziałem że Ci się spodoba :)

Opublikowano

 

 

 

 

Obejrzane do tej pory:

 

- Accel World

- Bleach

- Fairy Tail

- Sword Art Online

- Darker than Black

- Attack on Titans

- Tokyo Ghoul 

 

Poszukuje podobnych anime z jakimiś supermocami, magii lub skillami  :D

 

 

- Gakusen Toshi Asterisk

- Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!

- Hai to Gensou no Grimgar

 

Na pewno Ci się spodobają.

 

Gakusen Toshi Asterisk, ma tylko 2 sezony? :_;

 

 

No niestety tylko dwa, a wiedziałem że Ci się spodoba :)

 

Trafiłeś w me gusta :DD, masz jakieś info o 3 sezonie? ;v

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...