Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz anime lub mangi? Pisz tutaj!


-Vasto-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngBrand.

Ale od Y(o)k(o) to ty się *ekhem* odpier... xD Zaś co do ocen to się zgodzę.

 

 

Ktoś coś jakiś bardzo wzruszający romans? http://myanimelist.net/animelist/BOZASNE

Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Tsuioku-hen - świetnie, tylko wypadałoby znać główną serię.

Sakamichi no Apollon - jakoś mega wzruszający romans to nie jest, ale w połączeniu ze świetną muzyką tytuł daje rade.

Toki wo Kakeru Shoujo - romansowo daje rade, ale jakiś mega wyciskacz łez to to nie jest.

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

 

Ktoś coś jakiś bardzo wzruszający romans? http://myanimelist.net/animelist/BOZASNE

 

Nana, Kimi no iru Machi, Nisekoi, Yamada Kun, Charlotte, White Album 2, Kokoro Connect+ Specjale.

 

 

Zmień wygląd + oceny, bo aż chce sie wymiotować.

 

Wywaliłłbym Nisekoi, Yamadę, a dodałbym do tej listy Orange z tego sezonu i Anohana

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Szukam jakiegoś fajnego sportowego anime. Obojętnie jaki sport, byleby nie było czegoś w stylu, że główny bohater zastanawia się sto lat czy uderzyć piłkę w lewo czy w prawo. 

Opublikowano

@Frezer212
Z tych co widziałem (niektóre bd miały lepsze opisy, bo to przeklajki z mojego większego spisu, który komuś polecałem):
 
Air Gear (25 odc.) (rolki - odrzutowe)  - młody zawadiaka, który non-stop się bije pod wpływem pewnych wydarzeń (a może osoby?) postanawia spróbować swoich sił w jeździe na odrzutowych rolkach, które w owym uniwersum stały się swoistym sportem, a wręcz przedmiotem do wyjaśniania wszystkich sporów wśród "gangów".  Średnia komedia i trochę mocniejszego ecchi.
Area no Kishi (37 odc.) (piłka nożna)  - pozycja sportowa traktująca o piłce nożnej, aczkolwiek z dość intrygującą fabułą. Dwoje braci: starszy - wielka gwiazda, od najmłodszych lat występująca w reprezentacji Japonii ; młodszy - równie utalentowany, aczkolwiek żyjący w cieniu bardziej utalentowanego brata. Jednak ze względu na pewien wypadek łączą i siły i "razem"  walczą na boisku. Plusem są dobre dupy jak na anime sportowe xD
Baby Steps (tenis) - facet, który ma najlepsze wyniki w szkole za sprawą swoich przepięknych notatek (które pomagają mu w nauce) bierze się za tenis. Jego nauka polega na analizowaniu swojej gry i zapisywaniu wszystkich spostrzeżeń w specjalnych zeszytach, które zapisuje w zastraszająco szybkim tempie. 
Cross Game (baseball) http://www.mpcforum.pl/topic/1504654-cross-game
DAYS (piłka nożna) - aktualnie emitowana seria o której za dużo nie można powiedzieć, bo wyemitowano dopiero 7 odcinków, ale miło się ogląda także... warto zajrzeć.
Eyeshield 21 (145 odc.) (football amerykański) - Główny bohater - miernota jakich mało (mający do tego przyjaciółkę, która mu matkuje i ogólnie dmucha i chucha na niego), przez lata spierdalania przed opryszkami wyrobił sobie całkiem niezłe nogi i idąc do nowej szkoły został zauważony przez członków tamtejszego klubu, gdzie poprzez splot pewnych wydarzeń (m. in. zmuszenia go poprzez wycelowanie w niego karabinu) został running-backiem (biegający) w ich drużynie. Trochę komedii (chociaż ugrzecznionej względem mangi), śmiesznej cenzury (nagle z dupy cheerleaderkom do spódniczek dorobiono jakieś dziwne czarne szorty by nawet kolan nie było widać) i standardowy przykład od zera do bohatera.   
Haikyuu (siatkówka) - główny bohater będąc w gimnazjum przegrał mecz z drużyną, w której był najlepszy rozgrywający (w całej prefekturze). Idąć do liceum przysiągł sobie, że go pokona. Niestety jest problem... rzekomy obiekt zemsty chodzi do tego samego liceum. Czy zażarci wrogowie staną się najlepszymi sojusznikami?  
Hajime no Ippo (boks) - dziwki, koks, tajski boks - jak to mawiał pewien poeta nieznanego pochodzenia. Sztampa wśród anime sportowych. Główny bohater typowa pizda, która zaczyna trenować boks, fabuła bardzo prosta: walka - trening - walka - trening - jeszcze więcej treningu - walka. No i dość specyficzny humor niektórych bohaterów...
Inazuma Eleven (127 odc.) - moim zdaniem świetna sportówka o piłce nożnej - chociaż skierowana do młodszych osób. Jednak mnogość "super strzałów" i technik jakie przewijają się przez ten tytuł sprawia, że na prawdę mocno wyróżnia się on na tle innych tego typu pozycji, a i nie ma, aż takich śmiesznych przemyśleń jak w Tsubasie
Kuroko no Basket (koszykówa) - tutaj nie muszę chyba pisać, bo cieżko żebyś się nie natknął na ten tytuł.
One Outs (25 odc.) - co prawda anime o baseballu, ale główny bohater przez wielu jest porównywany (ze względu na przebiegłość) do Yagamiego z Dearh Note'a
Suzuka (lekkoatletyka) - typowy romans - on, młody chłopak z dobrymi osiągnięciami w sportacie przyjeżdza do większego, aby zacząć chodzić do szkoły sportowej: ona - skacze wzwyż. Całe anime opowiada o relacjach między tą dwójka i temu jak się one zmieniają wraz z postępem fabuły. 
Yowamushi P***l (38+24 odc.) - sportówka, co dziwne traktująca o kolarstwie. Główny bohater - mangozjeb, który na swoim rozklekotanym rowerze bez problemu jest w stanie przejechać dziesiątki kilometrów wzbudza zainteresowanie członków klubu kolarskiego do którego z czasem dołącza i razem biorą udział w wyścigach. Kolejna pozycja z serii - spełniamy marzenia.
 
No i pozycje, których osobiście nie widziałem, ale są to sportówki:
 
Basquash! (koszykówka) - tylko trochę inna, bo nie ludzie nie grają fizycznie tylko roboty (którymi sterują ludzie).
Slam Dunk (koszykówka) - klasyka gatunku.
Major (baseball) - 6 czy tam 7 sezonów. Opowiadające o całym życiu chłopaka, który chciał (a potem został) baseballistą. Aktualnie wychodzi manga traktująca o tym samym (tylko, że głównym bohaterem jest dzieciak głównego bohatera z Majora), które niedługo pewnie dostanie ekranizacje. 
Prince of tennis (nie zgadniesz jaka dyscyplina xD) - mówią że im dalsze sezony tym bardziej odrealniony tytuł
Free (pływanie) - ponoć bardzo pedalskie
Ace of Diamond (baseball)
Ookiku Furikabutte (baseball)
 
Ogólnie japońce robią anime o tym w czym ich kraj jest (przynajmniej) w miarę dobry. Dlatego nie znajdziesz np. hokeja czy piłki ręcznej...

 

btw. na przyszłość podawaj MaL'a, albo chociaż tytuły, które widziałeś i pasują do tego o co prosisz.

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

Ktoś coś jakiś bardzo wzruszający romans? http://myanimelist.net/animelist/BOZASNE

a obejrzałeś chociaż tytuły, które poleciliśmy ci dwa dni wcześniej ? xD

 

White album 2

Kanon (w porównaniu do Clannadu to jest chujnia)

School Days

Shigatsu wa Kimi no Uso (dla nie których to świetne anime - dla mnie śmieć)

 

 

I tak, zmień oceny xD

gfgdf

 

Opublikowano

Szukam jakiegoś fajnego sportowego anime. Obojętnie jaki sport, byleby nie było czegoś w stylu, że główny bohater zastanawia się sto lat czy uderzyć piłkę w lewo czy w prawo. 

Oglądałem ostatnio Hajime no Ippo i jest z*******e. Naprawde, dobre anime o boksie. Days z tego sezonu również jest ok, Haikyuu też jest super, czekam na obecny sezon.

Jak miał bym porównywać te anime, to:

 

Hajime no Ippo>Haikyuu>Days

 

Hajime będzie miec prawdopodobnie kontynuacje, tak jak Haikyuu...

 

A i Kuroko na Basuke. Fajna seria o koszykówce, ale moim zdaniem nie równa się z Hajime no Ippo.

Opublikowano

Szukam anime!
Gatunek:Takie same jak w Noragami , lub nie ale powinni znajdować się bogowie [moze byc główny bohater ale nie idiota/bez siły + jakiś romans ale nie musi być.No i oczywiście grafika podobbna do noragami lub jakaś z nowyszych
Anime podobne do poszukiwanego: Noragami
Link do MALa:http://myanimelist.net/animelist/nevil112

 

Szukam drugie anime -

Chciałbym coś fajnego co wciągnie mnie w pierwszych odcinkach najlepiej które ma 2/3 sezony albo zapowiedziane + lekki romans i siła bohatera :D

Opublikowano

 

Ktoś coś jakiś bardzo wzruszający romans? http://myanimelist.net/animelist/BOZASNE

a obejrzałeś chociaż tytuły, które poleciliśmy ci dwa dni wcześniej ? xD

 

White album 2

Kanon (w porównaniu do Clannadu to jest chujnia)

School Days

Shigatsu wa Kimi no Uso (dla nie których to świetne anime - dla mnie śmieć)

 

 

I tak, zmień oceny xD

 

Nie wiem co jest wzruszającego w School Days...

 

 

@nevil112 może Hataraku Maou-sama!, tylko zamiast bogów są szatani.

Opublikowano

@LordLoginus

Nie mam tego w malu ? , oglądałem masz coś jeszcze ?

Jak nie możecie znaleść gatunku lub podobne do to możecie wybrać jeden na malu anime co ma ocene 10 albo 9 i poszukac cos w tym stylu

Opublikowano (edytowane)

@LordLoginus

Nie mam tego w malu ? , oglądałem masz coś jeszcze ?

Jak nie możecie znaleść gatunku lub podobne do to możecie wybrać jeden na malu anime co ma ocene 10 albo 9 i poszukac cos w tym stylu

Może Fate/Stay night? Widzę, że masz w pw..

Z 2k06 MAL

Z 2k14 MAL

Alternatywne wersje.

Edytowane przez LordLoginus
Opublikowano

Szukam jakiegoś fajnego sportowego anime. Obojętnie jaki sport, byleby nie było czegoś w stylu, że główny bohater zastanawia się sto lat czy uderzyć piłkę w lewo czy w prawo. 

 

Powiem tak, nie masz nad czym mysleć tylko leć oglądać Hajime no Ippo. Reszta może possać kule przy tej bajce.

6e5qaevk5b3a_t.jpg

Opublikowano

Ktoś jeszcze żyje teraz, żeby polecić coś 12-13 odcinkowego? Wszystko poza romansem i haremem :/ [anime]

http://myanimelist.net/animelist/Azztyn

 
Zettai Karen Children: The Unlimited - Hyoubu Kyousuke
Boku dake ga Inai Machi
Btooom!
Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai.

Aldnoah.Zero (2 sezony x 12 odcinków)

 

Nie będę opisywać (od tego masz Pitbulla xD) bo każdy z tych tytułów jest całkiem spoko, ale i tak polecam nie patrzeć na gatunki i je*nąć sobie Trinity Seven. MC jest niezłym sku*wolem, a i uśmiać się też idzie.

 

 

 

Czemu te wszystkie inne haremówki nie mogą być jak Trinity..  T_T

 

417711489342956987022.png

Opublikowano

 

Czemu te wszystkie inne haremówki nie mogą być jak Trinity..  T_T

 

 

Dobrze, że przynajmniej będzie film :/ Ale wolałbym 2 sezon, bo anime akurat było dobre (jeśli chodzi o te z tagiem harem)

 

@Why

Re-kan - chyba jedna z najbardziej uczynnych bohaterek z wszystkich anime...

Yakushiji Ryouko no Kaiki Jikenbo - żeńska wersja James'a Bond'a

Gunslinger girls

gfgdf

 

Opublikowano

@Zaciesz - z tego co widziałem:

Detroit Metal City - fabularnie pojebane, ale sam mocny metal

Deadman Wonderland - ma kilka cięższych kawałków.

 

Zaś z reszty (btw. wujek G nie gryzie :P ):

 

Mazinkaiser SKL

Geneshaft

106071453484304291456.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...