Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz anime lub mangi? Pisz tutaj!


-Vasto-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obejrzałem:

  • Shaman King - 6/10
  • Naruto - 6,5/10
  • Naruto Shippuuden - emitowane
  • Bleach 8/10
  • Death Note. 10/10
  • Steins;Gate - 10/10
  • Mirai Nikki - 10/10
  • BTOOOM! - 7/10
  • Code Geass R1 - 9+/10
  • Code Geass R2 - 9+/10
  • Attack on titan - emitowane
I jakieś, o których zapomniałem.

 

Dałem oceny, żebyście wiedzieli mniej więcej co mi się podoba, a co nie. Chociaż ja wpierdole zjem każde anime, które jest dobre.

Szukam anime ocenionego przez was na 9/10 lub 10/10. Może to być horror, thriller, survival, dramat. Nie lubię kresek typu Dragon Ball, One piece. Gdzie są jakieś potwory dziwne, nietypowe mordy itp. Najlepiej jakbyście podawali tytuły anime zakończonych.

 

Nie lubię romansideł (chociaż jeśli jest w małym stopniu romans występuje w anime to jeszcze może być), ecchi.

 

 

Suisei no Gargantia, Toaru Majutsu no Index, Toaru Kagaku no Railgun, Kamisama no Memochou, C3 - CubexCursedxCurious, Another.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Guilty Crown - Recenzja. 22 odcinki U mnie dostało 9/10. Must watch wg. mnie.
Angel Beats! - Recenzja. 13 odcinków. U mnie 9.10.
Sword Art Online - Recenzja. 23 odcinki. U mnie 8/10.
Mushishi - Recenzja. 26 odcinków. U mnie 10/10.
Monster - Recenzja. 74 odcinki. U mnie 10/10.
Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin - 26 odcinków. Jak dla mnie jeden z najlepszych dramatów. Warto obejrzeć.

btw.

Jak Code Geass Ci się spodobało to Neon Genesis Evangelion może też Ci wpadnie w oko.



//SAO ma 25 epów, a nie 23 ;f //Asp

Edytowane przez Aśparte

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Jestem osobą, która mało oglądała anime, obejrzałem jedynie Death Note i czekam na propozycje do czegoś podobnego/Must watch. Nie romansidła raczej xD

 

Do death note podobny jest Code Geass, polecam.

Opublikowano

Jestem osobą, która mało oglądała anime, obejrzałem jedynie Death Note i czekam na propozycje do czegoś podobnego/Must watch. Nie romansidła raczej xD

Steins Gate(trochę humoru, trochę dochodzenia), Hataraku maou-sama(władca demonów pracujący w McDonaldzie, sam sobie odpowiedz czy warto ;-))

Opublikowano

Jestem osobą, która mało oglądała anime, obejrzałem jedynie Death Note i czekam na propozycje do czegoś podobnego/Must watch. Nie romansidła raczej xD

Zależy jakie klimaty lubisz ale poleciłbym ci bleacha mimo wszystko jest to długa seria ale warta obejrzenia, z krótszych takich must watch to z nowszych masz np mirai nikki czy code geass, z starszych great teacher onizuka i gantz.

NJxbd4x.png

Opublikowano (edytowane)

Obejrzane


Death note


kiss x sis


dragon ball


db gt


db z


naturo


naruto shippuuden


Bleach


fairty tail


Highshool of death


Ao No Exorcist



Ale odłóżmy na bok te anime. Napiszcie jakie anime (bez względu na gatunek) to według was anime które trzeba obejrzeć?



@down


0_0_0_0_0


Edytowane przez Bezimienny.
Opublikowano

przede wszystkim C;G, S;G (jeśli ktoś chce mieć nakierowaną kolejność -> C;H następnie S;G i na końcu R;N, z czego te poza S;G są średnie lub nawet poniżej)

Toradora, Bokurano, kami nomi zo shiru sekai, kino tabi: the beautifull world, Nurarihyon no Mago, >>> ONE OUTS, Level E, Higurashi no Naku Koro ni (kolejno: Higurashi, Higurashi Kai, Umineko), Samurai 7, Major (6 sezonowiec), Ookiku Furikabutte, >>> Tsubasa Chronicle (1nd, 2nd, ova), baka to test to shoukanjuu, danshi koukousei no nichijou, basilisk, toaru majutsu no index (razem z kagaku), Juuni Kokuki, kemono no souja erin, Seirei no Moribito, etc etc....

Opublikowano

Chciałbym się dowiedzieć od paru osób czy warto, w poprzednim temacie dwoje użytkowników się wypowiedziało pozytywnie.

-Bleach

-Code geass

Dodatkowo jakie są plusy i minusy tych anime?

Opublikowano

CG - jedyny minus to to że nawet od tego znajdzie się coś lepszego;p jak to się mówi 'zawsze jest ktoś silniejszy'

Bleach - minusy to chyba kreska, facjaty mają ledwo do wytrzymania, tak poza tym to popularny tasiemcowy shounen

Opublikowano

Chciałbym się dowiedzieć od paru osób czy warto, w poprzednim temacie dwoje użytkowników się wypowiedziało pozytywnie.

-Bleach

-Code geass

 

Dodatkowo jakie są plusy i minusy tych anime?

 

Zależy od gustu ale oba anime mają takie średniawe te kreski i jednym sie spodoba jednym nie.

 

Fabuła w bleach i jak i w code geass jest fajna jednak code geass ma zdecydowanie lepszą.

Bohaterowie to jak dla mnie tacy sobie w obu anime xD

Jeśli chodzi o walki no to bleach niszczy code geass tutaj to nawet nie ma co porównywać, choć w cg walki też są niektóre dość dobre.

Soundtrack muzyczka i openingi hmmm tutaj zależy od gustu ale jak dla mnie bleach ma tutaj przewage.

 

Ja bym ci polecił obie serie jeśli zaczynasz z anime zobacz sobie jeszcze steins gate i mirai nikki

NJxbd4x.png

Opublikowano

Myślę, że jako pierwszego obejrzę Bleach'a przeczytałem też parę recenzji na tego anime temat i zapowiada się nieźle.

A coś w podobie do Afro Samurai? Bo też mi się spodobał.

Opublikowano

Skończyły mi się pomysły co oglądać.

 

Anime które obejrzałem:

1. Ao no exorcist

2. Bleach

3. Death note

4. Dragon Ball

5. Dragon Ball Z

6. Dragon Ball GT

7. Dragon Ball Kai

8. Fairy Tail

9. Highschool of the dead

10. Ichiban Ushiro no Daimaou

11. Kiss x Sis

12. Naruto

13. Naruto Shippuuden

14. Sword Art Online

 

Chciałbym coś w rodzaju ecchi, shounen, fantasy, romans, akcja ;DD

Opublikowano

Skończyły mi się pomysły co oglądać.

 

Anime które obejrzałem:

1. Ao no exorcist

2. Bleach

3. Death note

4. Dragon Ball

5. Dragon Ball Z

6. Dragon Ball GT

7. Dragon Ball Kai

8. Fairy Tail

9. Highschool of the dead

10. Ichiban Ushiro no Daimaou

11. Kiss x Sis

12. Naruto

13. Naruto Shippuuden

14. Sword Art Online

 

Chciałbym coś w rodzaju ecchi, shounen, fantasy, romans, akcja ;DD

nie wiem czy ci się spodoba ale spr DAKARA BOKU WA, H GA DEKINAI

Opublikowano (edytowane)

@up sprawdź "To Aru Kagaku no Railgun" i "One Piece" (albo jeżeli nie chce op to tez polecam "Shakugan no Shana")

Hmm szukam anime romans + komedia z dobrą kreską (+2010/9 r.)

Maine anime list: http://myanimelist.net/animelist/piotroszko

Edytowane przez Smaczek

mirajane_tag_by_raaims-d4f56kb.png


Komp:


Procesor: i5-4670k , Karta: Asus GTX 780 Ti , Płyta: ASRock H97 Perf. Cooler CPU: Raijintek NEMESIS

Opublikowano (edytowane)

Dalej szukam jakiegos anime :( Wlasnie ogladalem Highschool DxD i szukam czegos podobnego + te co wczesniej wymienilem. Anime bardzo mi sie spodobalo :D

 

@ jak spodobało ci sie hs dxd to może Highschool of the dead

a inne to może być:

- Asobi ni Iku Yo!

- Haiyore! Nyaruko-san w

- Hyakka Ryouran : Samurai Bride

- Inu TO Hasami Wa Tsukaiyou (dopiero wychodzi , ale naprawde dobre anime :P)

- Asu no Yochi

(ew jedno z moich ulubionych czyli Suisei no Gargantia aczkolwiek nie spełnia części wymagań )

Jak chcesz więcej to napisz mi na PW to coś tam jeszcze doskrobiemy :x.

Edytowane przez Smaczek

mirajane_tag_by_raaims-d4f56kb.png


Komp:


Procesor: i5-4670k , Karta: Asus GTX 780 Ti , Płyta: ASRock H97 Perf. Cooler CPU: Raijintek NEMESIS

Opublikowano

jak coś do highschool dxd to:

- dakara wa boku, h ga dekinai

- campione!

- kore wa zombie desu ka? + of the dead

- ichiban ushiro no daimaou

- serie ZnT, SnO, SnS

- Hidan no Aria

- Rosario to Vampire + capu2

- hataraku maou-sama

- C3

itd itd

Opublikowano

Niestety dalej szukam czegos ;s Nie chce aby byly jakies mechy srechy lub pistolety, alieny i zombie. Chce poprostu normalne anime w stylu np. bleach. Dzisiaj ogladalem Sekirei i bardzo mi sie podobalo. Szukam czegos podobnego :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...