Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Server 4Castle! [4Nacje] [Budowanie Zamków] [Dedyk] [No-Premium]


KKProgamer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a "mniej-więcej" to kiedy by był start serwa ?

i moge wiedziec ile na serwie bedzie ramu?

eJzzSS1KDVTQVfDNr0pVyFTILk9MKUosyS9P1VFIzElVKE_OTEzPS83J5_ItSE7LLyrN1SvIASoPT81KObpLR6GkVCErtbhEITw4KjI4xNtfQZHLB2Qil29mXmpyUWJaCVdwaV5RZnEql5GpKRwbAgCTiCae.png

Mam internet 30kb/s i płace 35zł/miech. , znajdziesz gorszy i droższy?

  • Odpowiedzi 245
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick : tomcio7825

Wiek (Minimum : 12) : 13

Preferowana Nacja : Asao - Podróżnicy

Czy grałeś już na takim serverze? : Nie

Zareklamujesz nas? : moge w każdej chwili :-)

Historia Postaci : Dawno,dawno temu żył sobie chłopiec któremu potwory zjadły rodzine od tej pory zabijo wszystko co się rusza myśląc że to te potwory

Dodatkowe Info : Fajnie Będzie grać na takim servie :-)

Opublikowano
a "mniej-więcej" to kiedy by był start serwa ?

i moge wiedziec ile na serwie bedzie ramu?

 

Proste 2 odpowiedzi :

 

1. Jak najszybciej

2. Jak najwięcej

 

No, postaramy się jak najszybciej wystartować, jedna mapka jest już gotowa, teraz tylko mapkę nacyjną przygotowujemy, pułapki, obozy i te sprawy.

 

 

tomcio7825

 

Przyjęty!

Zapraszamy na forum w celu oficjalnego przystąpienia do Asao.

 

xxx

Hejho! :)

Opublikowano

Aha czyli nieświadomość niesie za sobą długie oczekiwania, pol tyg. lub tydzien+

eJzzSS1KDVTQVfDNr0pVyFTILk9MKUosyS9P1VFIzElVKE_OTEzPS83J5_ItSE7LLyrN1SvIASoPT81KObpLR6GkVCErtbhEITw4KjI4xNtfQZHLB2Qil29mXmpyUWJaCVdwaV5RZnEql5GpKRwbAgCTiCae.png

Mam internet 30kb/s i płace 35zł/miech. , znajdziesz gorszy i droższy?

Opublikowano

Nick: Michas

Wiek: (minimum 12)12

Preferowana nacja: Asao - Podróżnicy

Czy grałeś już na takim serverze? : Nie

Zareklamujesz nas? : Pewnie.

Historia Postaci : 5 dni temu kupiłem miecz i zabiłem 2 zombie i 1 endermana xD

Dodatkowe Info : xD pewnie fajny będzie ten serwer xD

Opublikowano

Nick: artas138

Wiek: 16

Preferowana Nacja: Noldorowie

Czy grales juz na takim serwie?: jeszcze nie

Historia postaci: jest strzezona i nie moze byc ujawniona :P

Dodatkowe info: nie mam mikra wiec mnie sie o to nie pytac xD

Opublikowano

Przyjęty!

Zapraszamy na forum by oficjalnie przyłączyć się!

 

xxx

 

Informuję że również na forum możecie złożyć podanie na WL oraz do Nacji!

Hejho! :)

Opublikowano

Nick : GoToHeaven123

Wiek (Minimum : 12) : 13 (mimo młodego wieku jestem człowiekiem ogarniętym)

Preferowana Nacja : Palladyni

Czy grałeś już na takim serverze?: Tak, grałem już kiedyś na podobnych serwerach (nacje, dobro vs zło, wojny itp.)

Zareklamujesz nas? : Pewnie, powiem wszystkim kumplom, o ile serwer okaże się godny uwagi, a patrząc na prezentacje nie sądzę że będzie źle.

Historia Postaci : GoTo urodził się na południu kraju Palladynów. Wychowywał się w bogatej rodzinie i od młodego wieku był szkolony na wojownika w służbie dobra. W wieku 15 lat wyruszyl w swiat...

Dodatkowe Info : Chętnie bym zagrał na tym serwie i mam nadzieje, że będzie super

PS: Jeśli byście szukali pomocników do budowy i pilnowania serwera, to zawsze mogę pomóc, ponieważ mam doświadczenie w byciu moderatorem/budowniczym.

480d22ad23a4ad0dda1394147f7853ba.jpg <------Zbieram diaxy ;D klikajcie!!!

Opublikowano

w 50% zbudowany, tzn. mapy i te inne rzeczy. Jeszcze druga połowa, co do spraw organizacyjnych, ustawiania pluginów i ogólnego startu servera oceniłbym na 30%

Hejho! :)

Opublikowano

Serwer, będzie na 100% zarąbisty.

 

Mam pytanie, czy każde królestwo będzie posiadało własne, domki/działki i swoje miasto? Tzn. Stolice?

Nie bądź cham, kliknij tutaj!

 

a5a28294f3065f791f2ba9075cc33e98.jpg

Pomogłem? Daj... : Like!

Opublikowano

Nick:davcior

Wiek(minimum 12):13 lat.

Preferowana nacja:Asao

Czy grałeś już na takim serverze:Nie.

Historia postaci:Pewnego razu był sobie mały który lubił podróżować.Pewnej zimnej nocy wrócił do domu i nie zastał rodziców szukał ich i szukał ale ich nie znalazł.W końcu uświadomił sobie że został sam.Pobiegł do pobliskiej wioski szukać pomocy,ale tam też nie kogo nie zastał.Obszedł całą wioskę i spotkał w końcu jedną istotę jakby znikającą w otchłani ale ona znikła a on został sam...

Dodatkowe info:Skype podany w opisie ;0

Opublikowano

Częściowo na to pytanie mogę odpowiedzieć Tak, a częściowo nie.

Będzie posiadało swoje miasto, swoją stolicę, domki w nim oraz działki.

 

Zapraszamy :)

 

Edit : Przyjęty davcior

 

Zapraszamy na forum ;

 

xxx

Hejho! :)

Opublikowano

Nick:Hibate

Wiek:14

Nacja:Pandemonium

Czy grales juz na takim serwie :nie

Historia Postaci: Pewnego razu wladca z wioski pandies wyruszyl do na wyprawe z ktorej wrocil dobiero po roku lecz juz nie byl wladca .Od tametej chwili krol bedzie walczyl o wladze ale czy mu sie uda ?czy bedzie najlepszy ?

Dodatkowe bledy:Sorki za ort pisze to o 2:30 mam nadzieje ze serwer bedzie epicki :D i na dluszy czas ! Podaj forum

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...