Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik]100000 Uri w 30 minut.


beblok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To nie działa jakiś FAKE -.-

 

 

Zrobiłem i czekam już od 6-7godz i nic ...

CONGRATULATIONS! YOU HAVE MADE A GOOD CHOICE!

We’ll give you 101250 Uridium for free, when you complete the selected offer now.

  • Otrzymasz Uridium w ciągu kilku godzin.

Cierpliwości :)

bugpointblack.png

  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jak by chcieli to bez problemu by znaleźli ale na pewno nie będą się tym zajmować

 

Ależ oczywiście... co tam że BP straci parę tysięcy złotych... to dla nich grosze, na pewno nie będą szukać...

Możecie to sobie wmawiać ale wiadomo co będzie :)

 

BAN BAN BAN!!!

 

Ps. mam nadzieję że ktoś powyżej pierwszej setki z PL1 się tym bawił, bo w rankingu chociaż trochę wyskoczę ;)

Opublikowano

@UP Pół roku temu robiłem tak z Tschibo kilkadziesiąt razy. Bp nic do tego nie ma większość z was nie ma pojęcia na jakiej zasadzie się to odbywa.Może kiedyś jak znajdę chwilę to opiszę szroko ten temat. Póki co to korzystam.

bugpointblack.png

Opublikowano

Ależ oczywiście... co tam że BP straci parę tysięcy złotych... to dla nich grosze, na pewno nie będą szukać...

Możecie to sobie wmawiać ale wiadomo co będzie :)

 

BAN BAN BAN!!!

 

Ps. mam nadzieję że ktoś powyżej pierwszej setki z PL1 się tym bawił, bo w rankingu chociaż trochę wyskoczę ;)

 

 

Opanuj się Łukasz :) Za takie pierdy nie ma banów .

Opublikowano

POJEBAŁO WAS PSY MI NA CHATE WPADŁY I ZABRALI NA KOMISARIAT JA PIERDOLE

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Opublikowano

Gówno nie działa!

 

Co ty gadasz? To oczywiste że jak coś wejdzie na to forum, i posiedzi 1 dzień to nie będzie działało :)

Opublikowano

POJEBAŁO WAS PSY MI NA CHATE WPADŁY I ZABRALI NA KOMISARIAT JA PIERDOLE

Pojebalo. Na poczatku to bylo fajne, ale juz mi sie przejadlo, OGARNIJ SPAM.

Gówno nie działa!

Dziala, jezeli masz powyzej 1 IQ :).

e84026c7f5e6bcf5e94591e.png

Opublikowano

Ja nie mogę rzeczywiście 80% użytkowników forum tu już dzieci neo...

@4up psy ci na hate wpadły no chyba te ze schroniska.Jakbyś miał chociaż 1 pkt IQ to byś po 1 przeczytał jak to zrobić a po 2 nie spamił

Opublikowano

Hmm, a nie wiecie czy u mnie jest szansa że przyjdzie ? Zrobiłem to wczoraj najpierw ok 16-17 i o 20 już miałem, chciałem zrobić 2 raz ale z tym hidemyip tak mi muliło neta że wyłączyłem i zmieniłem ip ale problem w tym że nie wiem czy faktycznie mi się ono zmieniło :( Czy jak zrobie 2 raz z tego samego ip to lipa?

baner.png

Opublikowano

NOT FOUND

The page you are looking for cannot be found.

michaeljacksonky.png

All sygnatures by Razor

Opublikowano

@UP spróbuj z innego IP czy coś :D ,bo nie którym też nie wchodzi.

Ja osobiście nie próbowałem ,ale zamierzam spróbować.

Opublikowano

no to zobaczymy czy się uda, dla pewności użyje hotspot shield

 

@edit

ja zawsze szukałem oferty na normalnym ip dopiero zmieniałem i wchodziłem w tą oferte, na zagranicznym ip jej nie widać

reklama

Opublikowano

Bo to polska oferta ! Ja ja tam widziałem :P Dobrze ci poradze ( nie wiem czy tylko u mnie tak jest) Ale jak wchodzisz w paybyshopping to na dole masz show all 64 czy iles tam ofert, to klikasz i pare razy przesuwasz suwak w doł i wtedy ci się wszystkie załadują i przedostatnie właśnie będzie to :) Mam nadzieje że pomogłem :P

baner.png

Opublikowano

Do wszystkich dzieci z Up Xxx itd.

Niektórzy piszą. (Sialalalalalal) jak włoncze program to nie ma Nełostrady, mam nadzieje że zrozumiecie

A wiec na głupi rozum...

Wchodzicie dam do darmówek

Znajdujecie oferte

Odpalacie program

i do oferty bo żal patrzeć....

 

Plus dodam wy analni luuudzie...

Powiem tak ostro, gdy ostatni raz używałem tegoż programu to komputer mi sie rozpierd...

Uzywałem tego do Deepolis i Darkorbit

Cyberghost VPN może tak nie bedzie robił

 

i dość tego Neosowania, ale sam powiem że dygam sie z tego skorzystac. W szkole sprobuje

 

Albo szybko Hidem i skasuje wszystko

Opublikowano

Spróbuje później .Czyli to bezpieczne ,ip nie muszę zmieniać ?

michaeljacksonky.png

All sygnatures by Razor

Opublikowano

ja prubowalem o 4 rano i nic wszystko pouzupelnialem i poszlo ale urki jeszcze niedostałem. wyskakuje mi tam teraz blad no acces wiecie jak to ominac??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...