Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nieaktualny] Nowy sposob na zarabianie pieniedzy


hg123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@2x up a masz opcję autofinish włączoną ??

 

@top

Mam go juz wlaczone od 2 godzin i zadnej czesci wizualnej nie dostałem :( a na to sie najbardziej napalam.....

  • Odpowiedzi 413
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mój chodzi od 1h i dopiero 2 części do tuningu (silnik i amory chyba) -.-

Ale za to 500k już ^^ (2x igc na 10dni robi swoje :D)

 

Opłaca się kupować Lexusa I coś tam coś tam? (nie pamiętam nazwy xD )

8zbv.png


f1zzy here.


'Hodor hodor hodor!' ~Hodor


Opublikowano

@up

No wow Lexusa dużo to mówi ISF IS350 czy LFA ????

ooo właśnie , LFA

Zapomniałem nazwy , no co? ^_^

8zbv.png


f1zzy here.


'Hodor hodor hodor!' ~Hodor


Opublikowano

Skad wy wiecie ile czesci dostaliscie skoro nie widac co sie dostaje?;p liczycie w magazynie czy co/;d

A mozecie powiedziec czemu sie szybko samochod psuje?

Back to BF3...

Opublikowano

Sluchajcie jak ustawić go by nie wchodzil w opcje grafika ?

Kolego

napisalem w poradniku, okienko musialo ci sie przesunac i bot nie wchodzi w wyscig tylko w grafike, sprobuj przesunac okno lub wylaczyc tryb okienkowy i wlaczyc go ponownie.

 

ooo właśnie , LFA

Zapomniałem nazwy , no co? ^_^

 

sam jezdze LFA i wydaje mi sie ze jest to najlepszy samochod w NFSW, jest lekki problem z porshe gt3 rs ale to nie zawsze, zalezy jakie wyscigi robisz i jak jezdzisz w zakretach :)

ftwsignatur.jpg
Opublikowano

Ja pierdziele probówałem zmienic miejsce okienka i gdzie nie dam tam mi się włącza prywatny wyścig dafuq ?! ..

x2n.png

Opublikowano

Ja pierdziele probówałem zmienic miejsce okienka i gdzie nie dam tam mi się włącza prywatny wyścig dafuq ?! ..

 

to przesun okolo 2cm w gore i wtedy z prywatnego zejdzie na jednoosobowy

ftwsignatur.jpg
Opublikowano

Żrób ktos najlepiej HG123 video jak sie to ustawia

 

Bez obrazy, ale to jest chyba najbardziej prosta rzecz jaka dalo sie dotychczas zrobic na zarobek pieniedzy, napisalem wszystko w poradniku jezeli robisz wszystko dokladnie na spokojnie i pokolei musi dzialac. Jaki masz problem?

ftwsignatur.jpg
Opublikowano

to przesun okolo 2cm w gore i wtedy z prywatnego zejdzie na jednoosobowy

 

Przesuwałem i nic .. Nawet dawałem okienka w rogu ekranu i dalej prywatny się włącza ..

x2n.png

Opublikowano

Przesuwałem i nic .. Nawet dawałem okienka w rogu ekranu i dalej prywatny się włącza ..

 

to masz chyba monitor 100 cali

ftwsignatur.jpg
Opublikowano

Ja nie musiałem nic poprawiać , odpaliłem nfs , obydwa boty i hula . Już 16lvl a zaczynałem z 6 :D

Bocik supcio .

8zbv.png


f1zzy here.


'Hodor hodor hodor!' ~Hodor


Opublikowano

A jaki sprint na drop części wizualnych preferujesz?

 

Tutaj akurat niema roznicy bo to jest wszystko losowo.

Wam tez po wejsciu do warsztatu spada wytrzymalosc do 0 lub troche wyzej?

Back to BF3...

Opublikowano

Wszystko ok działa......ale....

Dodaj skany bo inaczej close a do tego to nie jest Twój sposób przez Ciebie wymyślony tylko innego autora bo widziałem juz kilka tematów z tym.

1346581101-U331713.gif ExModNFSW I NFSWHelper 1346581101-U331713.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...