Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Wyżyna [Serwer typu Kanciasta Dolina][Dedyk][No Premium]


MrRiserM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek :13/13

Nick :Kapi06_PL/SWWR dodaj dwóch

Staż w Minecraft 1,5 roku kolega tak samo / MultiPlayer :1 rok jak i kolega

Dlaczego ty :Bo jestem ogarnięty mily kolega tak samo

Imie :Kacper/Krzysiek

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :mam sonic12wariat.minecraft Kacper/Krzysiek krzysiek.prusniewki2

Kilka zdań o sobie :Kacper jestem mily i sympatyczny i lubię dubstep/Krzysiek jestem żartowny lubie się śmiać

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek :14

Nick :Alerias

Staż w Minecraft / MultiPlayer :Gram od wersji demo Classic 0.30

Dlaczego ty :Dlaczego nie :D

Imie :Patryk

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Mam :patroldrewniak

Kilka zdań o sobie :Ymhy...YYYYYY.Hmmmmmm.....Lubie grac w minecraft

Opublikowano

Wiek:13

Nick:BigShow666

Staż:1.5

Dlaczego ty? Nie przeklinam i lubie grac z innymi

Imię:Karol

Skype:Nie mam

O sobie:Kręce Let's playe i gram na pianinie

Opublikowano

Wiek :13

Nick :IceLaysPL

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 1 roczek :)

Dlaczego ty :Szukam takich serwerów , Wiele okazuje się niewypałem , ale mam nadzieje że ten serwer to wypał ;)

Imie :Maciej

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Nie mam ;/ - Wiem to minus , ale Może.. ;p

Kilka zdań o sobie :Lubie zwierzęta... Kwadratową masakre..... Skkf'a :D A tak really to Lubię grać w mc z "kolegami" i podbijać Kwadratowy świat :)

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Wiek :15

Nick :WoW

Staż w Minecraft / MultiPlayer :ponad 2 lata

Dlaczego ty :bo jestem ogarniety

Imie :Daniel

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :pro.pilch

Kilka zdań o sobie :lubie grac na kompie

Pomogłem? Daj +

Opublikowano

Wiek :16

Nick :MaNieK937

Staż w Minecraft / MultiPlayer :3 lata.

Dlaczego ty :Mam nadzieje że zbuduje podziemne metro jak w kanciastej dolinie :).

Imie :Mariusz

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Nie mam

Kilka zdań o sobie :Lubię grać w siatkówkę oraz gry rpg i strategiczne jak Minecraft Heroes V itp.

Opublikowano

Wiek : 15

Nick : Habson

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 1 Rok

Dlaczego ty : Umiem ortografię, jestem ogarnięty, miły.Lubię poznawać nowych ludzi :)

Imie : Grzegorz

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : grzegorz-skrzypczak

Kilka zdań o sobie : Lubię gry typu Minecraft , rpg , strzelanki (COD:MW3)

Opublikowano

Wiek : 13

Nick : PolskaPapryka

Staż w Minecraft / MultiPlayer : od wersji 1.6

Dlaczego ty : Szybko Zaprzyjaźniam się z nowymi ludźmi

Imie : Patryk

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : PaprykaPL , ale mikrofon nie działa ;/

Kilka zdań o sobie : Lubię grać w piłkę nożną , jestem kibicem Lecha Poznań i Manchasteru United :)

Opublikowano

Wiek : 14

Nick : XPUNKSX

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Około poltora roku

Dlaczego ty : szukam serwera na dluzszy czas a wl to cos co moze to zapewnic

Imie : Mikolaj

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : niemam ale nie ma problemu moge sciagnac

Kilka zdań o sobie :Jestem 14 letnim chlopakiem lubiacym sport i duzo grajacym w gierki komputerowe , league of legends , minecraft :)

Opublikowano

Wiek :12

Nick :Gonziol2134

Staż w Minecraft / MultiPlayer :1rok/2 miesiące

Dlaczego ty :Bo bym chciał zagrać na serwerze podbny mdo kanciastej doliny

Imie :Artur

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :mam artur.ram1

Kilka zdań o sobie :Jestem miły pomocny lubie pomagać nowych graczą. :D

 

 

 

 

 

 

 

________________________________________________________________________________________________________________

prosze o przyjęcie

Opublikowano

Wiek : 14

Nick : ViezzelWorld

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Pierwszy krok z Minecrafta odbył się w wersji Beta 1.5_01

Dlaczego ty : Sądzę iż nadaję się na ten serwer ze względu na rozważną kulturę jak i olbrzymią kreatywność

Imie : Kamil

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : ViezzelWorld ( Jestem Offline ze względu na brak mikrofonu (Powód : Zalanie :D))

Kilka zdań o sobie : Jestem osobą bardzo kreatywną. Wybieram inną drogę niż wszyscy pozostali. W przyszłości chciałbym zostać WebDeveloperem firmy Apple.

Opublikowano

Wiek : 14

Nick : ArjanPL

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Gram od października 2009 roku.

Dlaczego ty : Mam wiele pomysłów , mogę posłużyć jako budowniczy na mapie :D

Imie : Filip

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : arjan55pl

Kilka zdań o sobie : Moja przygoda z grą Minecraft zaczyna się od 2009 roku. Do gry skłonił mnie kolega w moim wieku. W tej chwili na grę poświęcam dość mało czasu , bo większość poświęcam na naukę :) Pozdrawiam ;d

22fu7of2onif.png
Opublikowano

Wiek : 14

Nick : Intruduktor

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Zaczołem juz w Alphie ^^ / z rok o.O

Dlaczego ty : Bardzo chciałbym zagrać na tym serverze ;)

Imie : Adrian

Skype : adi.kub

Kilka zdań o sobie :Jestem ogarniety, w wolnych chwilach lubie pograć na fajnym serwerze. ;]

Opublikowano

Wiek :14 + po mutacji

Nick : Domso

Staż w Minecraft / MultiPlayer : hmm od wersji 1.5

Dlaczego ty : Dlatego , ze lubie tego typu serwery , poznawac nowych ludzi , budowac wspolnie ( nie lubie sie rozpisywac )

Imie :Dominik

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : DomsoPlayGames , ale wole ts3 :D

Kilka zdań o sobie : Nagrywam filmy na youtube. Mam dosc dobry mikrofon bez szumow , itp . Znam sie dobrze na obrobce fimow .. Moge ponagrywac pare odcinkow z serwera :) Dzięki czemu bedzie wecej ludzi ...

Opublikowano

Wiek: 12

Nick: KacperowyPL

Staż w Minecraft / MultiPlayer: Gdzieś tak z rok :D

Dlaczego Ty: Napewno fajny serwer i chcialbym pograc z wami

Imię: Kacper

Skype: Mam, ale narazie nie za bardzo używam bo mam karte dźwiękową popsutą

Kilka zdań o sobie: Jestem normalny, a nie jakiś Nolife

Opublikowano

Wiek: 15

Nick: Habson

Staż w Minecraft/ Multiplayer : 1 rok

Dlaczego Ty : Lubie pomagać nowym graczom nie jestem jakimś noobem :)

Imie: Grzegorz

Skype: mam

Kilka zdań o sobie : Miły, pomagam lubię poznawać nowych ludzi :>

Opublikowano

Wiek :15

Nick :24Bloszek

Staż w Minecraft / MultiPlayer :rok

Dlaczego ty :Bo szukam takiego servera

Imie :Mateo

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :bloszek24

Kilka zdań o sobie :Po mutaci ogarnienty koles

Opublikowano

Wiek :14 prawie 15 lat

Nick :Pan_Kamil

Staż w Minecraft / MultiPlayer :2/3 lata

Dlaczego ty :Myślę,że dla zabawy :D i szukam serwera na którym można jakieś filmiki nagrywać a skoro serwer się rozkręca to dlaczego nie ? :D

Imie :Kamil

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :kamilmeitn2

Kilka zdań o sobie :hmm lubię się pobawić z redstone [znam kilka mechanizmów] jestem ogarnięty :) nawet dobrze buduje :)

Opublikowano

Wiek : 13

Nick : Mlynio

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 1.4

Dlaczego ty : Niewiem , poprostu koniec wakacji nuudy żadnego serwera nie ma każde padają :P

Imie : Jakub

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Mam : mlynek47

Kilka zdań o sobie : Jestem miły , koleżeński , pomocny i niewiem co więcej wam tu napisać

Opublikowano

Wiek : 11 Lat

 

Nick :TomaszKox

 

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 1Rok 3miesiące

 

Dlaczego ty : Szukam serwera który nie jest typu freebuild lecz Ogarniętego survivala, na którym ludzie nie srają diaxami ! :P

 

Imie :KacpeSkype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Posiadam Skype, kacper.zimakowski jak co miasto zebrzydowice

Kilka zdań o sobie :Jestem człowiekiem ogarniętym, Gram w piłke nożną, I nie griefuje serwerów jak nie którzy, to by było na tyle :)

Opublikowano

Wiek :13

Nick :Tali

Staż w Minecraft / MultiPlayer :1Rok

Dlaczego ty :Ja bo szukam fajnego serva tego typu i chcialbym sobie pograc :)

Imie :Kacper

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Skype mam nick: talanar14

Kilka zdań o sobie :Jestem mily,ogarniety

14563730387457545599.png

Opublikowano

Wiek :13

Nick :ziom4510

Staż w Minecraft / MultiPlayer :od wersji 1.5

Dlaczego ty : Bardzo chcialem zagrac na serwie CTSG a teraz powstal podobny wiec czemu by nie xD

Imie : Dominik

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :mam dominikminecraft

Kilka zdań o sobie : Lubie Pilke Nożna i gre w Minecraft :)

Opublikowano

Wiek :15

Nick :awsome1face

Staż w Minecraft / MultiPlayer :od wersji 1.7.3/1.7.3

Dlaczego ty : Obejrzałem wszystkie odcinki CTSG i bardzo mi się spodobały więc teraz ja mam okazje zagrać na takim serwerze

Imie : Krystian

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Nie Posiadam

Kilka zdań o sobie : Trenuje Piłke Nożną od pół roku Lubie również czasami pogrywać sobie w Minecrafta :D z góry Dziękuję...Pozdrawiam!!!

Opublikowano

Wiek:12 lat

 

nick:ozzyIiggy

 

Staż w minecraft/MultiPlayer:z 2-3 lata już będzie

 

Dlaczego ty?:mam nadzieje ,że poznam nowych kumpli oraz szukam dobrej zabawy ^^

 

imię:krzysztof

 

Skype:mam krzysiekfr2

 

kilka zdań o sobie:Jestem ogarniętym dzieckiem xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...