Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Wyżyna [Serwer typu Kanciasta Dolina][Dedyk][No Premium]


MrRiserM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek :17

Nick :thelexon123

Staż w Minecraft / MultiPlayer : od poczatku

Dlaczego ty :poniewaz ogarniam te sprawy gram sporo w minecrafta :)

Imie :Łukasz

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : mam napisze ci na priv jak sie zgodzisz

Kilka zdań o sobie :Jestem mlodym poszukiwaczem przygod ktory szuka dobrej zabawy oraz chce pograc z ludzmi :)

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam robię podanie za kolegę, ponieważ on nie ma konta na MPC

Wiek :Ja 12 kolega 13

Nick :Kuboseczek/Kuba502

Staż w Minecraft / MultiPlayer :2 lata oboje/1,5 roku także oboje

Dlaczego ty : Mamy dużą wiedze o minecraftcie i napewno nasza obecność nie osłabi serwera ;)

Imie :Dominik/Marcin i Kuba ( bracia na jednym kompie)

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :szonek.d/j.k0bojek

Kilka zdań o sobie :Jesteśmy ogarniętymi graczami i dąrzymy do celu który sobie wyznaczymy. Nie cheatujemy ,mieliśmy już swój serwer hostowany i umiemy pracować w grupie ;)

Opublikowano

Wiek :15

Nick : Resadire

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 1,5 roku

Dlaczego ty : Jestem normalny i Rozgarnety i szukam fajne gry :D

Imie : Aleks

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : siracer366 (nie mam na kompie zainstalowanego 3h wczesniej mialem format kompa)

Kilka zdań o sobie : Jestem rozgarniety mily i sympatyczny. Lubie grac w minecraft i czasami margonem, interesuje sie stawianiem serverow minecraft i takie tam :D

Opublikowano

Wiek : 17

Nick : Quanros

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Od wersji beta chyba 1.2

Dlaczego ty : Oglądałem Kanciastą doline i chciałbym dołączyć do graczy na tym serwerze :)

Imie : Kamil

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Quanros

Kilka zdań o sobie : Lubie spędzać aktywnie czas, uprawiam parkour i jezdze na desce.

Opublikowano

Składam także podanie za kumpla ;d

 

Wiek : 15 / 13

Nick : SuuIto / SleepMachine

Staż w Minecraft / MultiPlayer : No ponad rok już . Obaj

Dlaczego ty : znudziły mi się inne serwery i teraz pragnę zagrać na tym ;)

Imie : Karol / Janek

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : MPCforum371

Kilka zdań o sobie : Jesteśmy kumplami którzy chcą pograć na jakimś spokojnym serwerze bez jakiś wielkich nowości .

LM7fs.jpg

Opublikowano

Składam także podanie za kumpla ;d

 

Wiek : 13 / 11

Nick : maciekkozak / experro

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 1.5 / 1.7.3

Dlaczego ty : Nie jestesmy gimbusami ktorzy chca byc smieszni chcemy pograc z ludzmi ktorzy tez nie sa

Imie : Maciek / Janek

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : maciek_kozakiewicz / janek.krzywanski

Kilka zdań o sobie : Lubimy mc i mila gre na serwerze :) (maciekkozak : gram jeszcze w cs'a)

Opublikowano

Wiek : 14

Nick : Kuhciik

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Od alphy długo.

Dlaczego ty : Nie jestem griferem. Długo szukałem takiego serwera :)

Imie : Wojtek

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Oczywiscie ze mam :) kuchta. (wymagana kropka aby dodac)

Kilka zdań o sobie : Interesuje sie piłką nożna , fingerboardem , informatyką. Jestem ogarnięty. Bardzo bym chciał pograć na takim serwerze :)

i2e.png

by Valky

 

Opublikowano

Wiek :13

Nick :Silenthigh

Staż w Minecraft / MultiPlayer :minecraft 3 latka multiplayer 1,5

Dlaczego ty :bo lubie takie serwery gdzie gracze nie uzywaja hackow itp : )

Imie :Dawid

Skype niemam

Kilka zdań o sobie : gram w minecrafta juz ponad 3 latka jak na gorze opisalem i poodobaja mi sie takie serwery

Opublikowano

Wiek :11

Nick :ArkoVen

Staż w Minecraft / MultiPlayer : hmm w minecraft to od wersji 1.2 a w multiplayer wersja około 1.7 (nie pamiętam dokładnie)

Dlaczego ty :Chcę pograć na serwerze na którym nie będzie żadnych chakerów itp. tylko mili ludzie z którymi będzie można pogadać itd.

Imie : Arek

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Mam ale za często nie używam bo mam internet z limitem i skype dużo ściąga ( Arek.Altair)

Kilka zdań o sobie :interesuję się piłką nożną, koszykówką i historią. Jestem harcerzem więc kłamać nie wypada a wypada pomagać innym :D .

Opublikowano

Wiek : 15

Nick : Siudzix

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Od alphy (nie wiem ile mineło :D) / z rok już będzie

Dlaczego ty : Bo od jakiegoś czasu szukam fajnego serwera i jeszcze takiego nie znalazłem, więc mam nadzieje, że może ten będzie dobry ;)

Imie :Krzysiek

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : krzysiek12244

Kilka zdań o sobie : Hmmm...

Opublikowano

Wiek :14

Nick :TheSupreFunHero

Staż w Minecraft / MultiPlayer : od początku powstania

Dlaczego ty :Bo lubię banany:D

Imie :Marcin

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Mam, ale skype szwankuje.

Kilka zdań o sobie : Jestem zajebisty i git majonez :X Lubię komputery ;D

Opublikowano

Wiek :16

Nick :Kinga

Staż w Minecraft / MultiPlayer :minecraf:3 lata multiplayer:3lata

Dlaczego ty :Bo mi sie nudzi a lubie ten typ gry

Imie :Aleksandra

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Nie mam

Kilka zdań o sobie :Jestem uczciwa i mam na imie Ola. Lubie grac w minecrafta i the sims 3 ale żadko. Nie nosze okularów

Opublikowano

Wiek :14

Nick : rafix99nni

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Od wersji 1.8 chyba

Dlaczego ty :Ponieważ lubie tego typu serwery .

Imie :Rafał

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :mam, rodzice380

Kilka zdań o sobie : Lubię piłkę nożną, muzykę, gry.

Opublikowano

Wiek :16

Nick :MaNieK937

Staż w Minecraft / MultiPlayer :3 lata.

Dlaczego ty :Mam nadzieje że zbuduje podziemne metro jak w kanciastej dolinie :).

Imie :Mariusz

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Nie mam

Kilka zdań o sobie :Lubię grać w siatkówkę oraz gry rpg.

Opublikowano

Wiek : 14

Nick : Exiros55

Staż w Minecraft / MultiPlayer : pierwszy raz Alpha potem przerwa i powrót na 1.7

Dlaczego ty : Bo chciałbym zagrać sobie na tego typu serwerze ;)

Imie : Konrad

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Mam - chudy2pl

Kilka zdań o sobie : Lubię uprawiać różnego rodzaju sporty , i grać na kompie :D

 

 

(Mam nadzieje , że kolory dobrze wyglądają ;) )

66094091951500607038.png
Opublikowano

Wiek : 15

Nick : BieloLP

Staż w Minecraft / MultiPlayer : od wersji 1.5_01

Dlaczego ty : Myślę że potrafię dopasować się do każdego towarzystwa .

Imie : Dawid

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Mam , ale iż jako jestem Let's Play'erem nie podaje publicznie :)

Kilka zdań o sobie : Mam na imię Dawid , mam 15 lat , zajmuje się nagrywaniem Let's Play'i jak na dzień dzisiejszy mam 218 widzów .

Opublikowano

wiek :14

Nick :Decoyfap13

Staż w Minecraft / MultiPlayer :2 lata

Dlaczego ty :jestem ogarniety mialem admina na wielu serwerach i zawsze do konca

Imie :Gabriel

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :gabriel.1212

Kilka zdań o sobie :jestem mily uczciwy wobec inych nie jestem samo lubem

Opublikowano

Wiek :13

Nick :GoToHeaven123

Staż w Minecraft / MultiPlayer : od BETA 1.3, a na serwerach od BETA 1.5

Dlaczego ty :Jestem osobą ambitną, miłą, znam polską ortografię i potrafię się zachować na serwerach, czyli: nie grieferuje, hejtuje, trolluje i przede wszystkim nie wyzywam

Imie :Jakub/Kuba (jak kto woli)

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :mam [kubar99]

Kilka zdań o sobie : Zowią mnie Kuba. Mieszkam w Olsztynie na Warmii. Moimi głównymi zainteresowaniami są: sport (trenuję piłkę nożną), literatura (czytam fantastykę), motoryzacja (jeżdżę moto-crossem Yamahą PW 80), a nade wszystko Minecraft.

480d22ad23a4ad0dda1394147f7853ba.jpg <------Zbieram diaxy ;D klikajcie!!!

Opublikowano

Wiek :12

Nick :Skipper

Staż w Minecraft / MultiPlayer :ok. 1rok

Dlaczego ty :Bo troche ogarniam

Imie :Bartek

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Mam / Wawrzyn

Kilka zdań o sobie :Umiem grać w minecrafta :) .

Opublikowano

Wiek :13

Nick :GoToHeaven123

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Od BETA 1.3, a na serwerach od BETA 1.5

Dlaczego ty :Jestem osobą ogarnięrą, miłą, znam się dobrze Minecraftcie co potwierdza fakt, że na wielu serwerach byłem moderatorem.

Imie : Jakub/Kuba, jak kto woli

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :MAM [kubar99]

Kilka zdań o sobie :Nazywam się Kuba. Moimi głównymi zainteresowaniami jest sport, motoryzacja i literatura.

 

 

@EDIT

Sorrasy, ale mam wolnego neta i mi trochę zlagowało przeglądarkę (mieszkanie na zadupiu plus 214 kb/s to utrapienie :unsure: )

480d22ad23a4ad0dda1394147f7853ba.jpg <------Zbieram diaxy ;D klikajcie!!!

Opublikowano

Wiek :12

Nick : pro_gerrard

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Nie wiem gram od alpha 1.2

Dlaczego ty : Bo podoba mi się taki tryb serwera

Imie : paweł

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Mam Ts3 ;d Skype mam ale nie podam :D

Kilka zdań o sobie : Bardzo Lubie grac w Minecraft , Moje hobby to pilka reczna Ogarniam mc :P

Opublikowano

Wiek : 16

Nick :famowned5

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 1 rok / 1rok

Dlaczego ty : Umiem budować samodzielnie

Imie :Arkadiusz

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : mam fam0wned5

Kilka zdań o sobie :Uwielbiam downhill (kolarstwo grawitacyjne)

generate_logo.png?name=kucykowo

Typ: freebulid

Adres IP: 176.9.20.51:25820

Status: status.png?ip=176.9.20.51&port=25820

<iframe src="

https://admin.pukawka.pl/api/?keyapi=Nw3N3dfcItIfWNk" width="214" height="277" border="0" style="border:0;width:214px;height:277px;"><a href="https://admin.pukawka.pl/api/?keyapi=Nw3N3dfcItIfWNk">Przejdź do płatności</a></iframe>

Opublikowano

Wiek : 13,16

 

Wiek :13,16

Nick :Nidden , Kevlar666

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Jak dobrze pamietam to 1.7.3 brat tez :)

Dlaczego ty :Lubimy 100% survival ;d . Jestesmy ogarnieci nie beddziemy griefowac ani zabijac (Jesli jest pvp)

Imie : Krzysztof,Wojciech

Skype : Mam . Tylko Krzysztof ma mikro (13 lat) mr.perfectpl

Kilka zdań o sobie : Mam 13 lat mieszkam w Białymstoku interesuje się motoryzacja jak i informatyka :)

 

 

Pozdrawiamy i prosimy o przyjecie ;]

 

Jesli przyjmiecie prosilbym o informacje na pw ;)

Opublikowano

Wiek : 16 lat

Nick : Minde

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Nie liczę, ale troszkę tego jest

Dlaczego ty : Nie jestem wredny, nie próbuję być trollem itd. Lubię kontakty z ludźmi a na tego typie serwerze to może być całkiem ciekawe

Imie : Dawid

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Mindeee30

Kilka zdań o sobie : Mam 16 lat, w minecrafta gram sporadycznie. Jestem raczej sympatyczną osobą. Jeżeli ktoś nie jest wobec mnie wulgarny etc w 90% nie będę wykazywał żadnego agresywnego zachowania. Jeżeli ktoś próbowałby się ze mną dogadać nie widzę żadnego problemu w tym.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...