Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Wyżyna [Serwer typu Kanciasta Dolina][Dedyk][No Premium]


MrRiserM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek : 12

Nick:TheViper

Staz w minecraft : od 1.7.3

Dlaczego ty: Bo chce zagrac na serwie tego typu

Imię: Adam

Skype: adambaranskixd

Jestem Polakiem ... ale urodziłem się w USA .

Mówię po Polsku ... ale ucze się Angielskiego.

Kibicuję polskiej reprezentacji ... Ale uwielbiam Arsenal...

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek : 16

Nick : AffgaN

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 2 miesiace

Dlaczego ty : Nie wiem w sumie

Imie : Stefan

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : nie mam

Kilka zdań o sobie : Nie umiem o sobie opisywac po prostu jestem Stefcio :)

Opublikowano

Wiek : 13 lat

Nick : TheKotlin

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 1,5 roku :)

Dlaczego ty : Bo chce aby gra była spokojna bez złodziejów drewna :D

Imie : Michał

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Mam - MichciuVIP

Kilka zdań o sobie : Kilka słów o mnie :D

Opublikowano

Wiek : 12

Nick : MVozic

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 2Lata

Dlaczego ty : Bo ja :P

Imie : Arek

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : thefanpl

Kilka zdań o sobie : Mam na imię Arek Mieszkam w Działdowie :D

Opublikowano

Wiek :13

Nick :PAL

Staż w Minecraft / MultiPlayer :1,5 roku :P

Dlaczego ty :Bo chce pograć na tym serwie

Imie :Paweł

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :pawel16080

Kilka zdań o sobie :Mam na imię Paweł , mieszkam w Nowym Saczu. Interesuje się informatyka i piłką nożną. Bardzo prosze o o dodanie do WL :]

Opublikowano

Wiek : 11 lat

Nick : tebek231

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 2 lata

Dlaczego ty : Bo lubię grać w MultiPlayer!

Imie : Tobiasz

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Mam! Ale nie podam! Sorry!!

Kilka zdań o sobie : Jestem kulturalny! Panuję nad sobą! Nie oszukuję w grze i nie przeszkadzam innym graczom!

Opublikowano

Wiek : 11 lat

Nick : tebek231

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 2 lata

Dlaczego ty : Bo lubię grać w MultiPlayer!

Imie : Tobiasz

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Mam! Ale nie podam! Sorry!!

Kilka zdań o sobie : Jestem kulturalny! Panuję nad sobą! Nie oszukuję w grze i nie przeszkadzam innym graczom!

 

PS. Sorry za powyższy post, ale zapomniałem się wylogować ze starego konta! :D

2wdxbtx.png

Chcesz wiedzieć kto wygra??? Kliknij powyższy obrazek! Z góry dzięki! ;D

Opublikowano

Wiek :15

Nick :ChassinPl

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 1 rok

Dlaczego ty : jak nie ja to kto ? :D

Imie :maciek

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : mam ale nie podam skad mam wiedziec czy nie wezmie go jakis pedofil moge podac ma pw ok. ?

Kilka zdań o sobie :lubie placki , lubie grac.

Opublikowano

Wiek :15

Nick : ph2black

Staż w Minecraft / MultiPlayer : od Beta 1.3 / ok. roku ?

Dlaczego ty : Bo jestem ogarnięty i ortografia u mnie jest bardzo dobra. :)

Imię : Patryk

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : mam - ph2black

Kilka zdań o sobie : Podstawowe rzeczy napisałem wyżej, lecz mogę dodać że ogarniam bezproblemowo wszystkie komendy i większość pluginów, byłem adminem na wielu serwerach. :)

 

 

Kolega:

Wiek :16

Nick :IGI282

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Z tego co wiem to chwilę dłużej ode mnie. :)

Dlaczego ty : Jak to ja ? Pisze o koledze. :D

Imię : Igor

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Ma, ale nie wiem czy mogę go podać. ^ ^

Kilka zdań o sobie : O sobie już pisałem, a o nim - jest on spokojnym, ogarniętym człowiekiem, z ortografią nie ma w ogóle problemów, zna się na w 70% na pluginach i różnych komendach.

Opublikowano

Wiek :13

Nick :Mc_Men

Staż w Minecraft / MultiPlayer : od minecraft 1.2_01 cos w tym stylu

Dlaczego ty :Poniewaz szukalem serwerow tego typu i akurat znalazlem umiem nieźle budowac i lubie poznawac nowych ludzi przez mc

Imie :Kamil

Skype :kamil.zak66

Kilka zdań o sobie :Lubie pogrywac sobie w minecrafta ,moim hobby jest pilka nozna aaa i co najwazniejsze lubie placki ;p

Opublikowano

Wiek :14 rocznikowo 15...

Nick :Duke

Staż w Minecraft / MultiPlayer : z pół roku już będzie jak nie więcej :)

Dlaczego ty : Umiem ładnie budować, na pewno żadnego szałasu z drabinkami nie postawie :)

Imie :Bartek

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :bartekokole

Kilka zdań o sobie : Cześć :) jak już wiecie jestem Bartek a dokładniej Bartosz, pochodzę z Bydgoszczy, trenuje piłkę nożną, na minecrafcie spędzam mniej więcej 5 godzin dziennie.

Opublikowano

Wiek :14 rocznikowo 15...

Nick :Duke

Staż w Minecraft / MultiPlayer : z pół roku już będzie jak nie więcej :)

Dlaczego ty : Umiem ładnie budować, na pewno żadnego szałasu z drabinkami nie postawie :)

Imie :Bartek

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :bartekokole

Kilka zdań o sobie : Cześć :) jak już wiecie jestem Bartek a dokładniej Bartosz, pochodzę z Bydgoszczy, trenuje piłkę nożną, na minecrafcie spędzam mniej więcej 5 godzin dziennie.

 

 

Ja też jestem z Bydgoszczy. :D

Opublikowano

Wiek :13

Nick :Raydom

Staż w Minecraft / MultiPlayer :ponad rok

Dlaczego ty : Bo moge! (a tak na serio bo są strasze nudy :))

Imie :Olaf

Skype (Nie mam ale zrobie) :

Kilka zdań o sobie :Lubie grać w minecraft ,jestem przyjazny i cierpliwy :)

76561198035884547.png

Opublikowano

Wiek : 14

Nick :TimeZ

Staż w Minecraft / MultiPlayer : od beta 1.3.1 ;)

Dlaczego ty : głupie pytanie? ktorego nie nawidze...

Imie : Patry

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : creepas1

Kilka zdań o sobie :co tu pisać gracz jak każdy inny ;)

Opublikowano

Wiek :15

Nick : XanterPL

Staż w Minecraft / MultiPlayer : od wersji Infdev

Dlaczego ty : Ponieważ lubię grac na multi , gra z innymi jest o wiele lepsza od gry samemu

Imie :Krystian

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :xanter_morten

Kilka zdań o sobie :poprostu jestem sobą! xD

PCU: Intel core 2 Quad Q6600 @ 4.5

RAM: Good Ram 4x2GB                                                           <- Kocham Takie Dinozaury  :D

GPU: Nvidia GT 630 Afrox ddr3

M-B: P5B Deluxe 

Opublikowano

Wiek : 12

Nick : Diviss

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 2,5Lat

Dlaczego ty : Bo Lubię takie Serwery :)

Imie : Arkadiusz

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : thefanpl

Kilka zdań o sobie : Co by tu mówić !! :P

Opublikowano

Wiek : 15

Nick : Katahin

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Nie wiem gram od wersji 1.8 nie wiem ile to ;d

Dlaczego ty : Nie wiem dlaczego ja . Poprostu szukam jakiegoś fajnego serwera. I nie kradne i nie niszczy czyiś budowli

Imie : Wojtek

Skype : Posiadam podam na PW jak będzie potrzebne .

Kilka zdań o sobie :

1. Lubie grać w gry komputerowe

2. Nie jestem griferem

3. Jestem miły ogarnięty i pomocny i .. ;d

4.No i nie wiem no lunie placki ?

Opublikowano

Wiek : 13

Nick : Kuhciik

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 1,5 roku

Dlaczego ty : Chcialbym zagrac na takim serwerze :)

Imie : Wojtek

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : kuchta. z kropka musi byc

Kilka zdań o sobie : Jestem ogarniety lubie grac w noge , interesuje sie informatyka

i2e.png

by Valky

 

Opublikowano

Wiek :12

Nick :olekPL

Staż w Minecraft / MultiPlayer :1 rok

Dlaczego ty :Bo jestem zajebisty :D

Imie :olek

Skype :olek.psuj1

Kilka zdań o sobie :Jestem zajefajny nie lubie pisac

76561198169567059.png

Opublikowano

Wiek: 13 :P

 

Nick: Barto2031 (mam premium)

 

Staż: Gram od Alpha 1.0.5_01. :)

 

Dlaczego ty ?: Jestem miły,kulturalny,serdeczny. Zawsze chciałem zagrać na servie tego typu. :)

 

Imię: Bartosz :D

 

Skype: Niestety ale nie mam. ;/

 

O sobie: Kocham sport :) lubie grać w Minecraft,Cs,Call of Duty, itp ;]

Opublikowano

to co niech doda :D

PCU: Intel core 2 Quad Q6600 @ 4.5

RAM: Good Ram 4x2GB                                                           <- Kocham Takie Dinozaury  :D

GPU: Nvidia GT 630 Afrox ddr3

M-B: P5B Deluxe 

Opublikowano

Wiek : 13 Lat

Nick : NasiV

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Od Bety 1.4_01

Dlaczego ty : Bo jestem ładny ( A tak na serio to jestem ogarnięty, miły, kulturalny, staram się każdemu pomóc B) chcę zacząć grać z jakimiś normalnymi ludźmi, budować różne rzeczy itp, stworzyć taką społecznośc :D )

Imie : Patryk

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : miszczpaznokiec ( chyba tak B) )

Kilka zdań o sobie : Jestem Patryk, mam 13 lat.

Interesuję się komputerami, grami, dziewczynami, no powiem, że tego jest dużo

:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...