Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Wyżyna [Serwer typu Kanciasta Dolina][Dedyk][No Premium]


MrRiserM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek :15lat

Nick :DarkHunterII

Staż w Minecraft / MultiPlayer :1,5 roku

Dlaczego ty :Jestem ogarnięty i lubię budować z innymi

Imie :Michał

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :mam podam dopiero w grze bo będą mi ludzie spamować lub na pw

Kilka zdań o sobie :Lubie grać w gry komputerowe jak i na dworze więc czasami mnie nie ma w domu.

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek : 18

Nick : Smalec

Staż w Minecraft / MultiPlayer : od 1.3beta / multi - 1.8

Dlaczego ty : bo tak...

Imie : Konrad

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : mam/nie podaje/ podam jak sie dostane

Kilka zdań o sobie : zajmuje się programowanei i grafika komp.

Opublikowano

Wiek : 17

Nick : Karenshi33

Staż w Minecraft / MultiPlayer : od bety 1.2

Dlaczego ty : Iż, Gdyż , Ponieważ, że Szukam serwera z miłą atmosferą

Imie : Kornelia

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Nie mam, myślę że to nie problem

Kilka zdań o sobie : Lubię grać w gry komputerowe jak każdy, w wolnych chwilach rysuje ołówkiem stylem manga, lub pracuje w ogrodzie.

GRAJ PO SWOJEMU !!! ;)

 

Opublikowano

Wiek :13

Nick : dawcakrwi

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Od Alphy

Dlaczego ty :Nie przeklinam, jestem ogranięty i nie cheatuje

Imie : Andrzej

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : andrzej.grobarek33113

Kilka zdań o sobie : Uwielbiam sport :) Na Minecrafta przeznaczam dużo czasu. Mam własny kanał na YT, na którym mam 1200 widzów ;)

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Wiek:13

Nick:Maszejek

Staż:1.5

Dlaczego ty? Nie przeklinam i lubie grac z innymi

Imię:Marcel

Skype:Nie mam

O sobie:Gram na gitarze i krece Lets playe

Opublikowano

Wiek : 12

Nick : MrCart

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 2 lata gram w minecrafta .

Dlaczego ty : Szanuje Graczy i myślę ,że będzie frajda ;).

Imie : Piotrek

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : rafalkrajewski1997 ten albo jestem też na 2 piotrek.krajewski50 ale raczej na rafalkrajewski1997 będę.

Kilka zdań o sobie : Lubie Gierki strategiczne . ;) Pozdrawiam

Opublikowano

Wiek :14 (w październiku 15)

Nick :tottage

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Co najmniej Rok

Dlaczego ty :Nie mam co robić, nudzę się i szukam czystego survivalu a nie jak inne serwery (tylko frakcje)

Imie :Krzysiek

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Mam ale mikro padło to sobie nie pogadam

Kilka zdań o sobie :Jestem ogarnięty, lubię komputer i sport. Moją ulubioną grą jest Minecraft.

Opublikowano

Wiek : 13

Nick : pdrv

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 2 lata

Dlaczego ty : Szukam właśnie server na podobieństwo tego żeby pograć z kolegami :P

Imie : Adam

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : adamgalant11

Kilka zdań o sobie : Lubię grać w piłkę nożną oraz w mc. :)

Opublikowano

Wiek :15

Nick :PolskiVenom

Staż w Minecraft / MultiPlayer :beta 1.6 single i multi

Dlaczego ty :Ponieważ lubie tego typu serwery i chce pograć na nim z kumplem! : )

Imie :Daniel

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :mam, daniel.paruzynski1

Kilka zdań o sobie :słucham dubstepu i lubie fajne dupcie

Opublikowano

Wiek : 15 lat

Nick : xNNx

Staż w Minecraft / MultiPlayer : około 2lat..

Dlaczego ty : Hmm..znasz mnie z serewera Role play ;)

Imie : Arkadiusz

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Nie posiadam mikrofony potrzebnego do programu Skype.

Kilka zdań o sobie : Jak wyżej napisałem mam na imię Arkadiusz..interesuję się grafiką/jestem grafikiem komputerowym..próbuje rówież tworzyć beaty w programie Fruity studio 10..uwielbiam gry komputerowe ^^ W chwili obecnej gram równiez w Red Crucible 2 -jest to fajna gierka wojenna multiplayer..jeden minus jest taki ,że jest duże broni/hełmów itp. za kase ;( ..W szkole mam dziwne pseudo : Arunia..Od 6lat gram w piłkę nożną..Hmm..co jeszcze? Mhm..obecnie realizuje projekt gry multiplayer wraz z kilkoma kolegami :)..

Opublikowano

Wiek:15

Nick:Busiiek

Staż w Minecraft/MultiPlayer: 2 lata

Dlaczego ty: Poniewaz ogarniam MineCrafta , i dlugo szukalem takiego serwera . A poza tym licze na dobra zabawe :D

Imie:Seba

Skype:seba.klimek

Cos o sobie :Jestem pilnym graczem w Minecrafta ,staram sie byc na czasie jezeli o niego chodzi , mam poczucie humoru,znam sie na tej grze i ja uwielbiam :)

Opublikowano

Wiek : 13

Nick : Elhant

Staż w Minecraft / MultiPlayer : od 1.5.4 Beta lub 1.6.4 Beta nie bardzo pamiętam

Dlaczego ty : Jestem ogarniętą osoba nie narzucam się innym, próbuję grac w pokoju ze wszystkimi

Imie : Kuba/Jakub

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Nie mam

Kilka zdań o sobie : Interesuje się grami komputerowymi, przyroda, Astronomia i Gastronomią. Jestem osobą sympatyczną której można zaufać ;).

28221.png

Opublikowano

Wiek :16

Nick :MrMuniez

Staż w Minecraft / MultiPlayer :0,5 roku

Dlaczego ty : Myśle żę server bedzie dobrym miejscem na miłą bez strsową gre

Imie : Radek

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Nie ale moge załozyc (preferuje TS3)

Kilka zdań o sobie : Spokojny i opanowany. Lubie rozmawiać z ludźmi i wspólnie grać.

hcq0.png


Opublikowano

Wiek : 11

 

Nick : sporomaniak

 

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Od Beta 1.5

 

Dlaczego ty : Szukam dobrego i ogarniętego serwera tego typu.

 

Imie : Kuba

 

Skype: lupown1

 

Kilka zdań o sobie: Mam na imię Kuba. Chodzę do 5 klasy podstawówki i dobrze się uczę. Ogarniam ortografię i lubię pomagać innym. Moje zainteresowania to: komputery, gry komputerowe, muzyka i prace domowe (nie chodzi o lekcje :)). Gatunki gier jakie lubię to: RPG, MMO, MMORPG, Gry akcji, Gry przygodowe, Strzelanki itd. Kim chciałbym zostać w przyszłości? Informatykiem.

 

To tyle co chciałem napisać, myślę, że przyjmiecie mnie w swoje skromne progi :) Do zobaczenia i pozdrawiam. Kuba.

Opublikowano

Wiek :12

Nick :olekPL

Staż w Minecraft / MultiPlayer :1 rok

Dlaczego ty :Bo jestem zajebisty :D

Imie :olek

Skype :olek.psuj1

Kilka zdań o sobie :Jestem zajefajny nie lubie pisac

76561198169567059.png

Opublikowano

Wiek : 13

Nick : PedoVsky69

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Od alpha 1.2.6

Dlaczego ty : Jestem mły / ogarnięty (chyba że ktoś porządnie mnie wk**wi ^^)

Imie : Krzysztof

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Mam, jeśli będzie trzeba, podam na PW :]

Kilka zdań o sobie : Hmm... Nazywam się Krzysiek, mam 13 lat, lubię grać w piłkę nożna / CStrike'a / Minecrafta. I co tu więcej pisać? ^^

Opublikowano

Wiek : 17

Nick : TheYunnan

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Od Halloween Update

Dlaczego ty : Jestem ogarnięty i nie stwarzam problemów, uwielbiam budować i myślę że ten serwer będzie dla mnie idealny.

Imie : Jakub

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) Bardziej wolę korzystać z teamspeaka. Niestety skype nie mam ale nie problem zainstalować : D

Kilka zdań o sobie: Interesuję się głównie grafiką, piłką nożną i tworzeniem stron. Gdy mam wolny czas zazwyczaj gram w Minecrafta więc nie powinno u mnie być problemów z aktywnością. Oprócz Minecrafta aktualnie zbieram kasę na Guild Wars 2, czasem odpalę coś innego. Jeśli chodzi o szkołę to liceum ogólnokształcące (mat-fiz) :D

Opublikowano

Wiek :16

Nick :ScillzPL

Staż w Minecraft / MultiPlayer :od list. 2010 :)

Dlaczego My :Koniec wakacji :( i nudno troche ..

Imie :Kamil

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :

Nie mam

Kilka zdań o sobie :interesuje się komputerami, a dokładnie Kartami Grafy/Procesorami, często gram w Tekkita/Minecrafta Normalnego/BF3/BO

Komputer:Intel Core I7-3770K 3,50GHz,MSI Bing Bang Marshal,Samsung Sync Master 2233 22',GeForce GTX680 AMP! 2GB GDDR5,Corsair Vengeance 4 x 4GB@1886MHz

Komp składany na Podstawie PCLAB.

906d60b0a04008d5414d526caaf4addc2c318d5e.png

Opublikowano

Wiek :13

Nick :Kargul_PL

Staż w Minecraft / MultiPlayer :1.5/1

Dlaczego ty :Bo jestem ogarnięty i potrafię się dobrze bawić ;p

Imie :Kuba

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Mam. j_katarzynski

Kilka zdań o sobie :Jestem fajny, lubie dobrą zabawę oraz grać w MC. Mam chęci do budowania i zaznajamiania się z ludźmi :)

Opublikowano

Wiek : 13

Nick : xxseba

Staż w Minecraft / MultiPlayer : gram w minecrafta od 1.5 a na multi od 1.7.3 na multi gram dokładnie 1 rok i 4 dni

Dlaczego ty : Szczerze Jebie mnie czy mnie dodasz czy nie po prostu mi się nudzi i nie wiem gzie se pograć jak serwy padają po tygodniu

Imie : Seba

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Mam - xxseba1

Kilka zdań o sobie : Uwielbiam Pizze i jestem Trolololem ale tu nie będę trolował (chyba) :P . Nie posiadam własne strony internetowe oraz serwery.

W tym momencie Nie posiadam 2 serwery 50 slotowy RP ( w przebudowie ) i pewnie ich nie będę miał

1.Nie kupie vipa bo mi szkoda kasy wole dać facetowi od pizzy napiwek

gta5in2014631x381.jpg
Opublikowano

Wiek : 14

Nick : Szymciox13

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 2 lata / 1,5 roku <---- około :D

Dlaczego ty : Bo mi się nudzi... oraz nie jestem cheaterem, grieferem i innymi takimi, którzy są niegrzeczni xD

Imie : Serio muszę mówić ... 1: Szymon 2: Antoni <--- pośmiejcie się ...

Skype : Posiadam... Szymciox3 lub jak nie wyszukuje Szymciox13 lub Szymciox12

Kilka zdań o sobie :

1. Lubie grać w minecrafta -.-

2. Jestem ogarnięty mimo młodego wieku ;P

3. Poszukuje serwerów survivalowych i jailowych

4. Jestem słodki ;3 xD

5. Mam nadzieję, że ogarnięci admini będą ;P

Proszę kogoś z administracji o obniżeniu mi tych kilka % ^.^


Tak bardzo się staram : >


454a5886f91016240dd3363a9e601117.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...