Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Wyżyna [Serwer typu Kanciasta Dolina][Dedyk][No Premium]


MrRiserM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek :13

Nick : rafix99nni

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 1/2 lata

Dlaczego ty : Ponieważ potrafię współpracować z ludźmi bardzo lubię grać na serverach tego typu ;) Potrafię pomóc przy servie :) Ogólnie bardzo dużo czasu spędzam na serverach MultiPlayer.

Imie : Rafał

Skype : mam ;) rodzice380 wiem ,że głupi nick ale to kiedyś rodzice zakładali i mi się już nie chce zmieniać ;d

Kilka zdań o sobie : Jestem nastolatkiem jak większość tutaj piszących z tego co zauważyłem. Idę teraz do 1 G interesuję się komputerami piłką nożna. Hmm to chyba wszystko ;p Proszę o przeczytanie oraz zaakceptowanie podania :) Pozdrawiam Rafix ;p

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

lol ludzie jak tak czytam te wasze podania to aż mi się chce śmiać.

PCU: Intel core 2 Quad Q6600 @ 4.5

RAM: Good Ram 4x2GB                                                           <- Kocham Takie Dinozaury  :D

GPU: Nvidia GT 630 Afrox ddr3

M-B: P5B Deluxe 

Opublikowano

Wiek :14

Nick :TheQuickTime

Staż w Minecraft / MultiPlayer :Od Alpha 1.2.2

Dlaczego ty :Lubię towarzystwo zwłaszcza gdy to survival i nie ma cuboidów. Od dawna szukam servera takiego typu.

Imie :Marcel

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Posiadam Skype'a : hogin1999

Kilka zdań o sobie :Jestem ogarniety jak na 14-stolatka . I like Cookies ;D

Opublikowano

Wiek :16

Nick :SeeeQ

Staż w Minecraft / MultiPlayer :Ponad Rok

Dlaczego My :Nudzimy się i chemy poprostu pograć

Imie :łukasz

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Mam luki51262

Kilka zdań o sobie :Hmm Zapytasz na Skype

 

Wiek :16

Nick :SeeeQ

Staż w Minecraft / MultiPlayer :Ponad Rok

Dlaczego My :Nudzimy się i chemy poprostu pograć

Imie :łukasz

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Mam luki51262

Kilka zdań o sobie :Hmm Zapytasz na Skype

 

oj sory niechcący 2 razy xD

Opublikowano

Wiek :16

Nick :MaNieK937

Staż w Minecraft / MultiPlayer :3 lata.

Dlaczego ty :Mam nadzieje że zbuduje podziemne metro jak w kanciastej dolinie :).

Imie :Mariusz

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Nie mam

Kilka zdań o sobie :Lubię historię szczególnie polską konnice jak husarze itp.

Opublikowano

Wiek : 14

Nick : mala_evv

Staż w Minecraft / MultiPlayer : od wersji 1.2.3

Dlaczego ty : Ponieważ szukam serwera ze zgraną ekipą i miłymi ludźmi ;D

Imie : Weronika, Ewa (mówcie ev)

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Posiadam: ipiratkapl

Kilka zdań o sobie : Mam na imię Weronika (jak już widać powyżej) interesuję się grafiką i fotografią. Lubię zwierzęta. W minecrafcie uwielbiam kopać ^^ Plooose weźcie mnie ;;D

0de87266d64533ffafcab74a8ffbd25a.jpg

Opublikowano

Wiek : 16

Nick : Farcik

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Od Alphy przed wydaniem multi playera na single. A multiplayer troszeczke pozniej, pod koniec Alphy :P

Dlaczego ty : Ponieważ jestem ogarnięty i nauczyłem się budować przez te lata.

Imie : Michal

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Mam, podam na PW jak przyjmiesz na WL

Kilka zdań o sobie : Mam na imie Michał. interesuje się piłką nożną. Mam dwa koty i starszego brata. Pochodzę z Siedlec, które znajdują się w woj. Mazowieckim ;)

Opublikowano

Wiek: 14

Nick:Lofoso

Staż: Ponad 2 lata

Dlaczego ty? Cuż myślę że został by na tym serwerze kapłanem

Imię? Michał

Skype: Nie Posiadam

O sobię: Bardzo lubię historię i matematykę

Opublikowano

nie było mnie dokładnie jeden dzień , a tutaj co ? Wchodze i cały serwer roz.. rozwalony ...

 

TERAZ JESZCZE TRUDNIEJ DOSTAĆ SIĘ NA WL , A KAŻDE PODANIE ROZWAŻE JESZCZE RAZ! Przepraszam za nową mape ...

Opublikowano

Obecna Whitelist'a !

 

delicyous

ed3k28

thestrike

proqs

popisowy

dobrze123

julogg2

slivq

combat222

demonator2000

sligom

tiszka10

archer

pucza

luki96

costa

mrhardcorowy

nowymaly

malpiszonpl

dymot0

maiami180

neproify

maniok

mcraftphantom12

mrcart

Opublikowano

my budowaliśmy sobie nową wioskę bo rozwalił nam domy ogar131

 

Wiek :15lat

Nick :DarkHunterII

Staż w Minecraft / MultiPlayer :1,5 roku

Dlaczego ty :Jestem ogarnięty i lubię budować z innymi

Imie :Michał

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :mam podam dopiero w grze bo będą mi ludzie spamować lub na pw, ale i tak gadam na ts na kanale

Kilka zdań o sobie :Lubie grać w gry komputerowe jak i na dworze więc czasami mnie nie ma w domu.

 

PS. Costa może potwierdzić że nie grifuje ani nie wkurzam ludzi

Opublikowano

Jakiś czas temu obejrzałem sobie całą serie Kanciastej Doliny od CTSG jeszcze raz.

Pomyślałem że fajnie by było założyć taki serwer dla graczy którzy nie są wielkimi Youtuberami ...

 

 

Gra będzie toczyła się w trybie Survival na poziomie trudności Easy / Normal.

 

Razem z innymi osobami bedziecie mogli realizować swoje własne budynki.

Pluginów będzie jak najmniej , tylko te podstawowe które są według mnie potrzebne.

Czyli Essentials , AutchMe i LWC. Na serwerze nie będzie cuboidów dzięki czemu poczzujemy się jak na singleplayer.

Nikt nie będzie grał na trybie gry Creativ a ty będziesz mógł bydować się gdzie chcesz , oczywiście nie przeszkadzając nikomu

:)

 

Każdy tzw. Griefer zostanie automatycznie wyrzucony z Whitelist'y

 

 

IP : s1game.slotex.pl:20020

TS3 : IP ts3.pl , Kanał : 239 , Hasło : e123e

 

 

Sloty - 30

Osób na WL - 50 / 80

Hosting serwera - Slotowy ( Slotex.pl )

Nether - Tak

PvP - Nie

 

 

 

Kiedy zaczynamy ?

O 21.00 dzisiaj ! Czyli za 30 minut ... ( 23.08.2012 )

 

Aby zagrać na serwerze należy napisac podanie w odpowiedzi w tym temacie.

Odpowiedź uzuskacie tutaj.

 

 

Wiek :

Nick :

Staż w Minecraft / MultiPlayer :

Dlaczego ty :

Imie :

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :

Kilka zdań o sobie :

 

 

O mnie :)

 

 

Wiek : 13

Nick : Delicyous

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 1 rok / 7 miesięcy :)

Dlaczego ty : To ja was zapraszam :)

Imie : Kmail

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Mam - kamil25421

Kilka zdań o sobie : Uwielbiam gry komputerowe i jestem także webmasterem. Posiadam własne strony internetowe oraz serwery.

W tym momencie posiadam 2 serwery 50 slotowy RP ( w przebudowie ) i ten właśnie na którym zaczynamy grę :)

Opublikowano

Ok napisze to jeszcze raz : )

Wiek :13/14

Nick :rafix99nni

Staż w Minecraft / MultiPlayer :1/2 Lata ;)

Dlaczego ty :Ponieważ bardzo lubię grać wspólnie oraz lubię servery o tego typu tematyce :) Myślę ,że mnie polubicie ;p

Imie :Rafał

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Mam :) Głupi nick ale nie chce mi się zmieniać ;p nick: rodzice380

Kilka zdań o sobie :Mam 13/14 lat idę teraz do 1 G Moje zainteresowania to piłka nożna gry oraz muzyka :) Pozdrawiam Rafał.

Opublikowano

Wiek: 13

Nick:GodTGF

Staż w Minecraft /Multiplayer:Od beta 1.4

Dlaczego ty.?: Ponieważ szukam miłego serwera i lubię poznawać nowych przyjaciół. :)

Imię:Ernest

Skype: ernest.tatka

O sobie:Ponieważ, przestrzegam ortografii, jestem miły wobec graczy oraz posiadam wysoką kulturę osobistą oraz gram jakiś czas w minecraft. :)

Opublikowano

Nwm co sie dzieje z serwerem albo mnie wywalil admin z wl albo naprawa. Dobrze by bylo jak by admin czesciej wchodzil na serwer bo kur.. jakis BOT

zgrifowal kazdy domm i nawet moj 200 kratek od wioski xD i musialem sie przeprowadzic.

 

Wiek :14 (w październiku 15)

Nick :tottage

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Co najmniej Rok

Dlaczego ty :Nie mam co robić, nudzę się i szukam czystego survivalu a nie jak inne serwery (tylko frakcje)

Imie :Krzysiek

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Mam ale mikro padło to sobie nie pogadam

Kilka zdań o sobie :Mieszkam nie daleko Warszawy. Jestem ogarnięty, lubię komputer i sport. Moją ulubioną grą jest Minecraft.

Opublikowano

Wiek : 18

Nick : Lices

Staż w Minecraft / MultiPlayer : od wersji 1.6.6

Dlaczego ty : Bo rozgrywka z ludzmi bez cuboidow jest fajna, nie ma takiego serwera, a wlasnie takiego szukam.

Imie : Paweł

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Nie mam

Kilka zdań o sobie : Lubie grac w gry, ucze sie, jestem na profilu informatycznym, 2 rok.

35353.png

18703.png

32266.png

Opublikowano

Witam

 

Wiek : 20

Nick : Awwim

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 4 miesiące

Dlaczego ty :

A czemu nie? Lubie grać w MC. Nie jest dla mnie ważne ile lat mają inni gracze, ważne jak się zachowują. (Uwierzcie że i czterdziestoletni gracze potrafią zaleźć za skórę.)

Imie : Marek

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :

Mam ale nie używam. Mogę wchodzić na ts.

Kilka zdań o sobie :

Jestem absolwentem technikum budowlanego (pewnie dlatego MC mnie wciągnął - taka prostsza alternetywa.). Czasem siedzę przy grze kilkanaście godzin, ale czasem nie ma mnie i przez tydzień (praca zawadza

:D).

Z góry dzięki za odpowiedź.

Masz serwer MC z modami, chętnie zagram.

 

Opublikowano

Wiek :13 lat.

Nick :lis24

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 1rok i 3 miesiace.

Dlaczego ty :jestem kreatywny i ogarniety

Imie :Michał

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :nie mam

Kilka zdań o sobie :jestem kreatywny i ogarniety nie oskarżam nie czituje i pomagam.

Opublikowano

Wiek:15

Nick:Busiiek

Staż w Minecraft/MultiPlayer: 2 lata

Dlaczego ty: Poniewaz ogarniam MineCrafta , i dlugo szukalem takiego serwera . A poza tym licze na dobra zabawe :D

Imie:Seba

Skype:seba.klimek

Cos o sobie :Wiec tak , mam na imię Seba , uwielbiam grę pt Minecraft. :) Jestem ogarniety w tej grze i nie uznaje ludzi z hackami i tych ktorzy mysla ze kozacza na spawnie bo przewaznie ich rozwalam z latwoscia . Licze na to ze bede dodany poniwaz tez ogladalem cala seria "Kanciastej Doliny " i mam kilka pomyslow. :D

Opublikowano

Nick: aplabs

Wiek: 16

 

Wiecej nie dodaje, bo nie ma sie co rozczulac, ts3 tez mam.

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

Wiek :14

Nick :TheGanja605

Staż w Minecraft / MultiPlayer : ponad rok od wersji 1.7.3

Dlaczego ty :A dlaczego nie ja?

Imie :Seba

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Nie ujawniam

Kilka zdań o sobie :Myśle ze ogarniam mc i ogarne tez na serverze kilka polapek :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...