Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Wyżyna [Serwer typu Kanciasta Dolina][Dedyk][No Premium]


MrRiserM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek :17

Nick :Lichu_PL

Staż w Minecraft / MultiPlayer :9miecha

Dlaczego ty :Lubie sobie pograć w MC

Imie :Mateusz

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :nie mam

Kilka zdań o sobie :Lubie słuchać muzyki, grać w piłe, spotykać się z kolegami i koleżankami.

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek :17

Nick :NowyMaly

Staż w Minecraft / MultiPlayer :od bety 1.3/nie pamiętam:)

Dlaczego ty :Bo szukam serva na którym mogę pograć z kumplami

Imie :Dominik

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Mogę podać na pw ale nie na forum

Kilka zdań o sobie : Gram już długi czas w mc. Jestem ogarnięty :) Zazwyczaj gram na premium ale chceę zagrać z kolegami:) Lubie budować, nie lubie się kłócić chyba że naprawdę wmawia mi się idiotyzmy:) tyle

 

 

kolega:

 

Wiek :14

Nick :Harnas

Staż w Minecraft / MultiPlayer :beta 1.6 single i multi

Dlaczego ty :tak samo jak jak napisałe wyżej

Imie :Bartosz

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Brak

Kilka zdań o sobie :Nwm co o nim napisać. ma te 14 lat ale zachowuje się na dużo starszego z resztą tak wygląda^^ Lubi gadać i udzielać sie w różnych sprawach:)

 

 

Czekamy na pozytywne rozpatrzenie:)

Opublikowano

Wiek:14

Nick:Shuzo

Staż:Prawie rok.

Dlaczego ty?;Jestem miły i nie przeklinam.

Imię:Aron

Skype:Nie mam.

O sobie:Lubię zajmować się grafiką komputerową.

Opublikowano

Wiek : 14 lat

Nick : Ogar131

Staż w Minecraft / MultiPlayer : około 2 lata.

Dlaczego ty : Ogólnie od dłuższego czasu szukam serwerów tego typu myślę, że warto będzie pograć :)

Imie : Mikołaj

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Mam- Ogar13112

Kilka zdań o sobie :Lubię gre Minecraft, częściej gram Singleplayer, mam dużo pomysłów i specjalizuje się w wysokościach ; D ( Czy da się zaliczyć jeszcze moje podanie na whiteliste ;d ? )

Opublikowano

Wiek : 14

Nick : MalpiszonPL

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 1,5 roku.

Dlaczego ty : Ponieważ szukam jakiegoś ciekawego serwera :)

Imie : Szymon

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Mam. malpiszons123

Kilka zdań o sobie : Jak wyżej napisałem: mam na imię Szymon, mam 14 lat, potrafię się opanować nawet przy spotkaniu z creeper-ninja :D

Opublikowano

Wiek :16

Nick :Firstangelist2

Staż w Minecraft / MultiPlayer :1 rok

Dlaczego ty : Lubie serwery zamkniete dla grieferow itp

Imie :Michał

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :palacyki1234

Kilka zdań o sobie : lubie grac w minecrafta

Opublikowano

Wiek:12

Nick:combat222

Staż:Prawie rok.

Dlaczego ty?; Długo szukam takiego serwera.

Imię:Marcel

Skype:Nie mam.

O sobie:Lubię grać w gry typu minecraft, terraria.

Staż w minecraft : Od 1.2.2/5

cc695fcfbd2271d6ef3e25c19c48d602.jpg
Opublikowano

Wiek: 14

Nick: ScorpiosPL

Staż w Minecraft / MultiPlayer: Od jakiegos,1.3_01 ;D

Dlaczego Ty ? Bo lubie poznawiac nowych i ogarniętych ludzi

Imie:Kacper

Skype: Mam gg tylko

Kilka słów o sobie : Nie przeklinam,często gram w Minecrafta lub NFS World , jestem miły rozdaje itemy osobow ,którzy nie mogą rozpocząć gry ;]

Opublikowano

Wiek : 12

Nick : PLKapakPL

Staż w Minecraft / MultiPlayer : W Minecrafta gram od roku

Dlaczego ty : Lubie Zabawe Minecraft to pestka ;d

Imie : Krzysztof

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : mam krzysztofkg4

Kilka zdań o sobie : Jestem dzieckiem ktore lubi grac w takie gry minecraft,cs,nostale czasem gram tez w metin5,2

Opublikowano

Wiek : 12

Nick : PLKapakPL

Staż w Minecraft / MultiPlayer : W Minecrafta gram od roku

Dlaczego ty : Lubie Zabawe Minecraft to pestka ;d

Imie : Krzysztof

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : mam krzysztofkg4

Kilka zdań o sobie : Jestem dzieckiem ktore lubi grac w takie gry minecraft,cs,nostale czasem gram tez w metin5,2

Opublikowano

Wiek:12

Nick:OwcoMag

Staż:2 lata

Dlaczego ty?:ponieważ jestem miły i nie obrażam graczy

Imię:Karol

Skype:nie mam.

Coś o sobie:lubię jeździć na deskorolce^^

Opublikowano

Wiek :12

Nick :ejlakus_999

Staż w Minecraft / MultiPlayer :od 1.6

Dlaczego ty : Dlatego ze szukam serwera gdzie bendzie fajna zabawa i bendzie mogło sie pogadać z innymi graczami

Imie :Patryk

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : mam ( patolek122 ) jak coś to ts3 tez

Kilka zdań o sobie :Lubie budować w minecraft,umiem sie dogadać,nie jestem niemiły,lubie robić sojusze

Opublikowano

dlaczego mnie nie dodaliscie

 

Wiek :12

Nick :OwcoMag

Staż w Minecraft / MultiPlayer :od 1.3_01

Dlaczego ty : Szukam takiego serwera od zawsze

Imie :Karol

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Nie mam

Kilka zdań o sobie :Lubie budować w tej grze,lubię mieć z kimś sojusze,nie jestem griefferem

Opublikowano

Wiek : 13

Nick : Maiami180

Staż w Minecraft / MultiPlayer : W minecraft gram od końca alphy, mam premium i znam się z Delicyious z MegsCraft :P

Dlaczego ty : Bo jestem ogarniętym graczem, umiem budować i grać survival ;)

Imie : Dawid

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : dawid_dymarkowski

Kilka zdań o sobie : Gram w piłkę nożną, nie jestem grieferem :P

Opublikowano

Wiek :22

Nick :Neproify

Staż w Minecraft / MultiPlayer :Od Minecrafta 1.7.3 beta.

Dlaczego ty :Ponieważ jestem miły,nie przeszkadzam innym.

Imie :Konrad

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Nie mam

Kilka zdań o sobie :Mam na imię Konrad. Lubię grać w minecrafta. Lubię programować różne rzeczy.

 

Pozdrawiam Neproify

Pomogłem daj +

Opublikowano

Wiek :16

Nick :Maniok

Staż w Minecraft / MultiPlayer :W Minecraft od 1.3 beta

Dlaczego ty : Łatwo się ze mną dogadać, jestem spokojny czasem lubię się powygłupiać ale nie jakoś chamsko.

Imie :Marek

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Mam, manioczek112

Kilka zdań o sobie : Jestem Tollem :P,Siedzę często przy komputerze lecz bez przesady, lubię pograć z kumplami w Piłkę nożną oraz posiedzieć z przyjaciółmi xD

Pomogłem? Daj Plusika to pomaga.

 

eJwLTq2o9ElMqVTQVQguSE3OSszJLC5JVMhPUfDNzEt1LkpMK1FP5PINcE7LLyrN1SvIASqEy3D5JuZl5mdzgQSSwQLORampBalFxVxGpqZwbAAA7Z0gpg~~.png

 

logo.png

Opublikowano

Wiek :13

Nick : McraftPhantom12

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Od wersji 1.6.6 / 1.8.1

Dlaczego ty : Ponieważ ogarniam Minecraft'a i lubię grać na serwerach i myślę że będzie sie miło i przyjemnie grało

Imie : Marcin

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Nie mam

Kilka zdań o sobie : Lubię grać w Minecraft gdzyż jest to taki powrót do Lego. Moimi ulubionymi zajęciami są piłka nożna oraz jazda na rowerze.

Pozdr. :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wiek: 15

Nick: Adrjanovsky

Staz: Ponad rok

Dlaczego ty?: Od dawna szukalem tego typu serwera i chce milo spedzic reszte tych wakacji

Imie: Adrian

Skype:adrian.gordon97

O sobie: Trenuje zawodowo siatkowke oraz interesuje sie NBA

Opublikowano

Wiek:16

Nick: GameToU

Staż: Gram od wersji 1.6.6

Dlaczego ty?: Szukam serwera z miłymi ludźmi i atmosferą

Imie: Patryk

Skype: GameToU

O sobie: Mam 16 lat , idę do nowej szkoły , więc będe mógł przeznaczyć na grę kilka godzin dziennie ,czasem mniej ,czasem więcej czasu mi zejdzie ^^.

Opublikowano

Wiek :13

Nick :HimekSk

Staż w Minecraft / MultiPlayer :Minecraft z 2 lata , multiplayer 1,5 ;)

Dlaczego ty : A dlaczego wlasnie nie ja ;) ?

Imie : Baki

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Nie Posiadam.

Kilka zdań o sobie :Hmmm , lubie gry extremalne co krew tryska na wszystkie strony , oczy sie raduja ;) gry typu l4d2 , dead island i inne , cs i minecraft sa to jakies wewnetrzne wyjatki ;) , oczywiscie wszystko steam / premium itp ;) , Nie robie co zdanie ,, xD '' czy inne tego typu gowien , staram sie byc pomocny i kultularny , oczywiscie oczekując tego w zamian. Spędzam dosyc dużo czasu na komputerze , ale tylko jak mi sie nudzi :)

Jestem Komentatorem ; )

i Kocham Dj Bl3nd !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...