Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Wyżyna [Serwer typu Kanciasta Dolina][Dedyk][No Premium]


MrRiserM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek : 13

Nick : Domones14

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 1 rok / 6 miesięcy

Dlaczego ty : Mam pomysł na dom a nie tak jak te nooby z dirta

Imie : Krzysztof

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Mam - Krzysztof.m66

kilka zdań o sobie: Mam 13 lat na imię Krzysztof lubię minecrafta inne gry mam własny serwer minecraft,cs i CodMW3 Ip nie podam bo nie chce się tu reklamować

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek:12

Nick:PampuchPL

Staż w Minecraft/Multiplayer:rok i 3 miesiące

Dlaczego ty:Bo jestem ogarnięty, nie jak niektórzy

Imię:Hubert

Skype:Nie mam

Kilka zdań o sobie:Jestem ogarnięty i koleżeński nie to co niektórzy.Bardzo lubię grać w Minecraft'a kiedy zaczynałem w niego grać myślałem że to jakaś kanciasta strzelanka :D.

 

i jeszcze jedno kiedy nie bedzie white-list?

Opublikowano

Wiek : 13

Nick : SFDida

Staż w Minecraft / MultiPlayer : ponad rok/rok

Dlaczego ty : Ponieważ sam kiedyś miałem pomysł na serwer tego typu, lecz nie miałem serwera:(, co do pytania szukam serwera gdzie wszyscy sobie pomagają i gdzie jest miła atmosfera.

Imie : Dawid

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Psostek

Kilka zdań o sobie : Siemka mam na imię Dawid mam 13 lat lubię grać w różne gry komputerowe, interesuję się grafiką oraz wieloma innymi rzeczami ;x

Opublikowano

Wiek : 15 lat

Nick : Riewel

Staż w Minecraft / MultiPlayer : od 1.7.3

Dlaczego ty : Juz od dawna szukam serwera tego typu. Mam straszna ochote pograc na serwerze tego typu i wykazac sie zdolnosciami xD

Imie : Wiktor

Skype : wiktor0900

Kilka zdań o sobie : Mam na imie Wiktor, mam 15 lat wiec uczeszczam do klasy III gimn. ;d Interesuje sie muzyką, grami komputerowymi, koszykowka oraz poniekąd grafiką.

876795642.png
Opublikowano

Wiek : 14 lat

Nick : pisior001

Staż w Minecraft / MultiPlayer :1rok

Dlaczego ty : ZAgrałbym na serwerze podobnym do kańciastej doliny ogarniam minecraft xD

Imie : Piotr

Skype : pisior011

Kilka zdań o sobie :Nazywam sie Piotr mam 14lat gram długo w minecraft'a znam zasady ortografii

Opublikowano

Wiek : 13

Nick : MajkiDPL

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Gram w Minecrafta od bety 1.2 :)

Dlaczego ty : Gdyż mam poczucie humoru i ogarniam minecrata ( wiem jak scraftowac patyki :P )

Imie : Michał

Skype (mam) : majkidpl

Kilka zdań o sobie : Lubie Placki :DDD

Opublikowano

Wiek :14

Nick :Taged

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 1 rok 3 miesiące (gram od 1.2.5 alpha)

Dlaczego ty : Ja ponieważ umiem ładnie budować jestes przyjazny itp.

Imie : Kacper

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : tageddaquer

Kilka zdań o sobie : Lubię grać na komputerze w np. minecrafta, the elder srolls, jedzić rowerem, czytać.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wiek :15

Nick :Huskys3

Staż w Minecraft / MultiPlayer :2 lata

Dlaczego ty :Cóż jestem bardzo ogarniętym człowiekiem i znam się jako tako na pluginach

Imie :Kamil

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Nie mam

Kilka zdań o sobie Jestem człowiekiem bardzo miłym bardzo lubie informatykę sam chcę zostać informatykiem :D

Opublikowano

Wiek : 13

Nick :Luriix

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Około 1 roku.

Dlaczego ty : Ponieważ, jestem ogarniętą osobą, nie trooluje i zamierzam grac na takim serwerze .

Imie : Łukasz

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Nie mam

Kilka zdań o sobie : Jestem 13 letnim chłopakiem, mieszkam w legnicy (dolnysląśk) lubię Grac w MC i piłkę nożną .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...