Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kanciasta Wyżyna [Serwer typu Kanciasta Dolina][Dedyk][No Premium]


MrRiserM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakiś czas temu obejrzałem sobie całą serie Kanciastej Doliny od CTSG jeszcze raz.

Pomyślałem że fajnie by było założyć taki serwer dla graczy którzy nie są wielkimi Youtuberami ...

 

 

Gra będzie toczyła się w trybie Survival na poziomie trudności Easy / Normal.

 

Razem z innymi osobami bedziecie mogli realizować swoje własne budynki.

Pluginów będzie jak najmniej , tylko te podstawowe które są według mnie potrzebne.

Czyli Essentials , AutchMe i LWC. Na serwerze nie będzie cuboidów dzięki czemu poczzujemy się jak na singleplayer.

Nikt nie będzie grał na trybie gry Creativ a ty będziesz mógł bydować się gdzie chcesz , oczywiście nie przeszkadzając nikomu

:)

 

Każdy tzw. Griefer zostanie automatycznie wyrzucony z Whitelist'y

 

 

IP : s1game.slotex.pl:20020

TS3 : IP ts3.pl , Kanał : 239 , Hasło : e123e

 

Sloty - 30

Osób na WL - 50 / 80

Hosting serwera - Slotowy ( Slotex.pl )

Nether - Tak

PvP - Nie

 

 

 

Kiedy zaczynamy ?

O 21.00 dzisiaj ! Czyli za 30 minut ... ( 23.08.2012 )

 

Aby zagrać na serwerze należy napisac podanie w odpowiedzi w tym temacie.

Odpowiedź uzuskacie tutaj.

 

 

Wiek :

Nick :

Staż w Minecraft / MultiPlayer :

Dlaczego ty :

Imie :

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :

Kilka zdań o sobie :

 

 

O mnie :)

 

 

Wiek : 13

Nick : Delicyous

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 1 rok / 7 miesięcy :)

Dlaczego ty : To ja was zapraszam :)

Imie : Kmail

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Mam - kamil25421

Kilka zdań o sobie : Uwielbiam gry komputerowe i jestem także webmasterem. Posiadam własne strony internetowe oraz serwery.

W tym momencie posiadam 2 serwery 50 slotowy RP ( w przebudowie ) i ten właśnie na którym zaczynamy grę :)

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

hhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaa, sory za to, ale jak obejrzałęm wszystkie twoje serwery to one kończą się nie wypałem, więc sory, Nie mamy tu o niczym gadać.

Opublikowano

hhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaa

 

LoL ?

To jest spam wiesz kolego ?

Pasjonat
Opublikowano

Wiek :14 i kuzyn 10

Nick :Ed3k28/TheStrike Dodaj 2 :D

Staż w Minecraft / MultiPlayer :1.5 roku kuzyn podobnie

Dlaczego ty :Bo nie ty ... :D Żart Bo jestem oogarniety i kupie vipa :D

Imie :Edwin i Nikodem

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :I have.My skype is edwinmilewski/nikodem.smiejczak

Kilka zdań o sobie : Hmmm.... Jestem ogarniety jak na swoj wiek {14}Znam komendy jestem sympatyczny itd...Kuzyn TheStrike(Nikodem)Podobnie tylko nei ogarnia zbytnio ale daje rade :)

Pomogłem ? Zostaw + :) To Cię nic nie kosztuje :D

Opublikowano

Wiek :13

Nick :ProQS

Staż w Minecraft / MultiPlayer :2,5/2

Dlaczego ty :bo szukam dobrego servera gdzie bedzie sie dobrze grało i mam wiele pomysłów.

Imie :Radek

Skype : ProQS

Kilka zdań o sobie : Jestem ogarnięty i tak jak na górze ma wiele pomysłów... Aha i umiem budowa

@Edit i umiem co nieco w photoshopie moja sygna na to nie wskazuje ale ją robiłem w 2-3 minuty.

:D

1348687386-U377457.png

Opublikowano

Wiek :17 i 14

Nick :PoPisowy i Mój Kumpel :Dobrze123

Staż w Minecraft / MultiPlayer :Ponad Rok

Dlaczego My :Nudzimy się i chemy poprostu pograć

Imie :Alan i Dobrze

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Mam Arko1x

Kilka zdań o sobie :Hmm Zapytasz na Skype xD

                                                                                                                                wwgh.png

Opublikowano

Wiek :14

Nick :PustyB

Staż w Minecraft / MultiPlayer : od minecraft 1.3_01 Beta

Dlaczego ty : hmm sam nie wiem , szukam zabawy :)

Imie : Krzysztof

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Affgan1993 ( Nie raz nie moge gadac )

Kilka zdań o sobie : Jezdem puzdy i to tyle :)

Opublikowano

@MyCraft - Po przeczytaniu twojej aplikacji wbijesz na serwer ale jedno przewinienie o zegnamy się :)

 

@arko1xObaj przyjęci

 

@DaMo9 Przyjęty

Opublikowano

START !

21:00 xD !

                                                                                                                                wwgh.png

Opublikowano

Wiek :12

Nick :combat222

Staż w Minecraft / MultiPlayer : od minecraft 1.2.0

Dlaczego ty :szukam takiego serwa od pół roku

Imie :Marcel

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : nie mam

Kilka zdań o sobie :Mam 12 lat mieszkam koło Bydgoszczy.Ale jak na 12 lat jestem zdrowo ogarnięty. :]

kliknij Like

Opublikowano

Wiek:11

Nick:Sligom

Staż gry w minecraft/multiplayer:Nie wiem dokładnie ile ale od beta 1.6.4

Dlaczego ty: Bo chciałbym poznać nowych ludzi i pograć na innym serwerze od innych

Imię:Norbert

Skype:sligom

Kilka zdań o sobie: Bardzo lubię grac w minecrafta, a moją pasją jest piłka nożna nie wiem co pisać dalej wiec jak coś to napisze więcej:D

Opublikowano

Wiek :Ja 14 kolega 14

Nick :CinuJWP , robus2155

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Rok , kolega też

Dlaczego ty : Fajnie jest pograc na takim serwie

Imie : Marcin , Robert

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : moje czampi132 , kolegi sarnuss

Kilka zdań o sobie :

Opublikowano

Wiek:12

Nick:tiszka10

Staż gry minecraft/multiplayer: 2 lata

Dlaczego ty : bo bardzo lubie grac z innymi graczami i im pomagac

Imie:Bartek

Skype:tiszka10

kilka zdan o sobie: bardzo uwielbiam grac w minecrafta multiplayer

Opublikowano

Wiek :13

Nick :Archer

Staż w Minecraft / MultiPlayer :od Bety 1.5

Dlaczego ty :Bo jestem normalnym spokojnym i ogarnietym nastolatkiem :D

Imie :Kacper ;)

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Daj gg to ci podam niebede ujawniać ;)

Kilka zdań o sobie :Jestem zwyczajnym nastolatkiem który lubi grać w piłkę nożna i minecrafta :D

Nieregulaminowa sygnatura. Majkel

Opublikowano

Wiek : 12 ( Ale nie mam hustawek ze bede rozwalal )

Nick : pucza

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Minecraft 1,5 roku , multi 1rok

Dlaczego ty : Chcialbym zagrac na tym serwerze . Nie za bardzo lubie sie bic z ludzi o itemek. ( Na szczescie nie ma PvP )

Imie : Szymon

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Mam puczamc4ever ( Ja teraz nie w domu )

Kilka zdań o sobie : Jestem fanatykiem minecraft chodzilem na Judo 1rok i mialem ciagle bialy pas -.- Lubie sport

Opublikowano

Wiek :14

Nick :Costa

Staż w Minecraft / MultiPlayer :6 miesiec/5 miesiecy

Dlaczego ty :Glupie pytanie , poniewaz chce zagrac

Imie :Konrad

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :mam,mineangelv

Kilka zdań o sobie :Lubie grac w gry mmorpg 3d , interesuje sie informatyka,muzyka,elektronika i mechanika , lubie jezdzic na bmx'ie

Opublikowano

Wiek :12

Nick :MrHardCorowy

Staż w Minecraft / MultiPlayer :Około roku w singleplayer i multi:0

Dlaczego ty :Lubie grać ogólnie survival , tzn bez uboidów itp:)

Imie :Kamil

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Mam ale podam póózniej=)

Kilka zdań o sobie :Jestem Koleżeński , lubię grać w Minecrafta. Zawsze pomagam i oddaje niepotrzebne itermy.Codziennie gram wpiłke nożna:D Starczy?--xDA i nigdy niegrifowałem:)

87d8.jpg

Opublikowano

Wiek : 14

Nick : Czarnuszek

Staż w Minecraft / MultiPlayer : Za czasów alfy a multi jakos od roku.

Dlaczego ty : Hmmm, po prostu mam to coś w sobie, że lubie poznawać nowych przyjaciół

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : Hubert Urbanowicz

Kilka zdań o sobie : Mam na imię Hubert po wakacjach idę do 2 klasy gimnazjum i uwielbiam muzyke punk`owa i metal`ową ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...