Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.3.2][SV/RP][24/7][NonPremium][Wioski/Miasta/Królestwa] MeumCraft - Serwer minecraft dla Ciebie!


Quaz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Polecam ten serwer, naprawdę miła atmosfera, gra na wysokim poziomie, ciekawy podział krain i klas. Do wszystkiego co ważne dochodzi się współpracą co jest dodatkowym ogromnym utrudnieniem. Jak na taki serwer mało jest adminów, ale pewnie z czasem to minie :D Moja ocena to 10/10 xD

Opublikowano

Serwer wyśmienity , te klasy szkolenie , wioski , miasta...

Nie wiem czy to zapamiętam , naprawdę się postarali.

Dużo o tym serwerze nie wiem

np jak dojść do wioski lub jak sprzedawać rzeczy

--------------------------------------------------------

A tak z innej beczki ,

poszukuje poradnika do tego serwera

---Will---

 

Ocena serwera 10/10 ^^

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

po 5 godzinach grania...

( tak grałem do tej pory :P )

Jest to najlepszy serwer na jakim gralem do tej pory

 

Plusy:

-rozbudowana fabuła

-każdy ci pomoże

-bez ciebie mogą nie dać sobie rady :P

-rozbudowany system rang

-rozbudowany plugin na wioski

-często miła atmosfera

-admini zawsze pomogą , jeżeli nie odpowiadają to pewnie sa afk lub ktoś inny też o coś pytał

minusy:

-nie zagrasz tutaj sobie sam

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

@UP

Słuchaj, ja poszukuje ludzi do grania, tzn. mam juz jedna osobe, ale cos ni ewbija czesto.... Jak chcesz to pisz w tym temacie albo na PW.... albo w grze nick BoTeK jak znajdziesz :) Osobiście zbieram na szkolenie na MPCika a potem jedziemy na wioske :>

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

Siemnka opowiem coś o serwerze. :)

Po pierwsze serwer naprawde godny uwagi,ponieważ mało jest tego typu

Po drugie ogarnięci admini,kiedy poprosisz o pomoc to przyjdą

Po trzecie system wiosek,miast,według mnie najlepsze co może być wiecie ile frajdy daje posiadanie,ulepszanie wioski itp.?

Po czwarte wielka mapa,tu mogą być różne odczucia ale według mnie lepiej bo ciężej kogoś znależć

Dobra za bardzo się rozpisałem

 

Pozdrawiam LoLo25

Opublikowano

Serwer fajny jak i ludzie, którzy na nim graja.

Jedyna wada sa rangi.

Zeby awansować trzeba zaplacić prawdziwe pieniadze.

Pierwsze rangi nie moga praktycznie nic, maja jedynie 1 atut np hodowca, który potrafi tylko i wylacznie rozmnazac zwierzeta.

Gdyby rangi szkolne mozna kupic za Talary, tak za 10000 talarów z hodowcy na pasterza a 20000 talarów z pasterza na kucharza, a szybszym sposobem ich zdobycia bylby ich zakup za prawdziwe pieniadze, byloby lepiej.

Jak narazie, według mnie serwer jest ogromna maszynka do zarabiania pieniedzy.

To tyle co mialem do powiedzenia.

Jak narazie nie polecam.


Opublikowano

Ogromna maszynka do zarabiania pieniędzy powiadasz ?

 

Jakoś póki co były rangi za talary, serwer istnieje ponad miesiąc, nikt nie chce nam pomagać finansowo. Gdybyśmy nie zrobili tego kroku ( płatne rangi wprowadziliśmy wczoraj ) serwer musiałby paść 19.09... mamy do zapłaty na następny miesiąc 210zl. Dużo wydaliśmy własnych pieniędzy na ten serwer, nie zarabiamy na nim tylko tracimy. Mam nadzieję że nas wspomożecie i przeżyjemy te trudne chwile :)

radiator0.jpg


Opublikowano

Ale najlepszy na tym serwie jest system wiosek i miast.Przyznawanie honoru,budowanie budowli i bawienie się z kumplami.

Tu samemu nie pograsz.Ogółem mili admini i wszyscy gracze :)

 

Pozdrawiam

LoLo25

Opublikowano

Serwer ciekawy, jak najbardziej zapraszam.

Sporo profesji, admin ogarnięci, ludzi sporo.

Jeszcze raz zapraszam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...