Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.3.2][SV/RP][24/7][NonPremium][Wioski/Miasta/Królestwa] MeumCraft - Serwer minecraft dla Ciebie!


Quaz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Do godziny 24 jest promocja vip :D

 

Kilka wiosek zostało założonych graczom za darmo w ramach rekompensaty za kilka dni bez serwera i czystą mapę.

 

Wejdz, może i ty załapiesz się na darmową wioskę

radiator0.jpg


Opublikowano

Bardzo fajny serwer.

Ogarnięta i pomocna administracja.

Fajni ludzie na Team Speaku.

Nie ma co się martwić o trudny start gdyż zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże

 

Polecam: KulawiK08

Opublikowano

Serwer mi się podoba .

 

Ogarnięta administracja i mili gracze - pomagają gdy czegoś się nie wie .

 

9/10

 

Polecam ; )

75217085885568519449.png


Opublikowano

Mała informacja dla tych wszystkich co piszą a nikt im nie odpisuje....

 

Żeby wszyscy widzieli to co chcecie napisać to piszcie !siema zamiast siema. W innym wypadku wasza wiadomosc widzą tylko gracze do 100 kratek i admini

radiator0.jpg


Opublikowano

A więc dobry serwer :D. Sam gram już parę tygodni i zapraszam na niego - administracja ... Da się dogadać dobrze i są mili - polecam ! I pozdrawiam KeshwaY / Shedow1234

pwhGb.png?1

Opublikowano

A więc dobry serwer :D. Sam gram już parę tygodni i zapraszam na niego - administracja ... Da się dogadać dobrze i są mili - polecam ! I pozdrawiam KeshwaY / Shedow1234

 

@Edit://

 

Proszę o usunięcie tego postu - lag.

pwhGb.png?1

Opublikowano

Serwer cały czas prowadzi nabór na nowych administratorów. Zgłoszenia możecie wysyłać na gg: 44151174.

 

Podstawowym warunkiem podejścia do testu sprawdzającego znajomość regulaminu serwera jest przekroczenie 15 roku życia ( czyli od rocznika 97' ) oraz posiadanie mikrofonu oraz komunikatora głosowego TeamSpeak 3.

 

Następnym warunkiem jest zdanie testu i opinia graczy oraz administracji na temat twojej osoby. Te wszystkie czynniki wpływają na stopień administratora, czyli jego możliwości.

radiator0.jpg


Opublikowano

Gdy po dednięciu wyglądujecie na spawnie (gdy nie aktywujecie łóżka) możecie skorzystać z opcji powrócenia na spawn. Musicie tylko kliknąć jeden z kilku przycisków znajdujących się w miejscu gdzie się respicie, co kosztuje 50T. Innym wyjściem jest opcja która była stosowana dotychczas, tzn. czekanie aż do gry wejdzie administrator i zechce nas uwolnić.

radiator0.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...