Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NP][24/7][UNIKAT][NO-MODS] THE ZOMBOID - Gdy zapadanie zmrok..


NetTech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lipa , odpalam launcher a tutaj loggining in i stoi tak non stop . SErwer nie dziala wiec nie polecam nawet sciagac

31588_504168146284703_1440492924_n.jpg
  • Odpowiedzi 675
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dacek kolega wyzej podał nowy launcher któy działa.

 

 

@top

 

Slabiutko, admin rozdaje itemy, bawi się i teleportuje graczy do jakiejś klatki bez wyjścia. Funfzein czy coś takiego :)


Nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

Kurcze ten funzein mnie troszke wkurzył tym wsadzaniem do klatki i teleportowaniem w powietrze (ale oprócz tego serwer epic).

Opublikowano

Dacek kolega wyzej podał nowy launcher któy działa.

 

 

@top

 

Slabiutko, admin rozdaje itemy, bawi się i teleportuje graczy do jakiejś klatki bez wyjścia. Funfzein czy coś takiego :)

FunF bawi się z jednego powodu. Wychodzimy z BETY u jutro udostępniamy nową wersję, więc do końca dnia sie bawi. Jutro będą błędy przy zalogowaniu z e starych plików. Będzie trzeba pobrać nowe ;)

 

P.S.

Wprowadziliśmy

 

- Płeć

- SMS SHOP

- Nową muzykę

 

Więcej info jutro ;)

Opublikowano

FunF bawi się z jednego powodu. Wychodzimy z BETY u jutro udostępniamy nową wersję, więc do końca dnia sie bawi. Jutro będą błędy przy zalogowaniu z e starych plików. Będzie trzeba pobrać nowe ;)

 

P.S.

Wprowadziliśmy

 

- Płeć

- SMS SHOP

- Nową muzykę

 

Więcej info jutro ;)

 

 

A cycki beda mialy dziewczyny??? (hehe).

Opublikowano

A cycki beda mialy dziewczyny??? (hehe).

Mhm ;)

 

humanfemaless.png

Taki przykład ;P

 

P.S. Można też ustawić sobie wzrost ;p Oraz tworzyć skiny wszelkiego pokroju (żeńskie, męskie) w panelu.

Opublikowano

Wy wszech Admini! kocham was!

 

Hue Hue. Dodatkowo w panelu oprócz tworzenia pobierzecie też przykładowe skiny ;p

 

I taka informacja, nowy client (i naprawiony launcher) będzie zajmował 145 mb :P

Opublikowano

ehh mam transfer 100mb neta a mi sie pobiera w 43 m.

sygnamz.png

Start serwera 24.08.2012r.

Dołącz do naszej społeczności już dzisiaj i twórz świat razem z nami - Reinor.pl

Opublikowano

ja mam 60 i pobieralo w 13 min.

Kilka razy dzialal serwer, a teraz jak wchodze to

 

Failed t to verify username! [internal error java.lan g.NullPointerException]

 

Co jest? :)

 

a te Cycuszki <3:D


Nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

Adminie.

1.Dodajcie jakąś kasę z zombie, bo zabijanie tego gdy ma się już wszystkie bronie staje się nudne.

2.Moglibyście dodać otwartą ale kontrolowaną mapę z wszelakimi ruinami i campami na zombie.

3.Za kasę (lub w admin shop) była by możliwość kupna osady (Bazy naszej i naszych kompanów).

4.Szpital w którym była by możliwość kupna morfiny,bandaży i inne.

5.Schronisko w którym można by było adoptować wilczka za kasę lub za sms.

6.Specjalne dungeony w których były by boss zombie.

 

Jeżeli pomóc piszcie .

PS. Często będę dawał pomysły bo mi aż głowę nimi rozrywa.

Opublikowano

Poszukujemy programistów C++ , ludzi potrafiących tworzyć mody multiplayer (oraz takie dodające komendy), i webmasterów! Chętni pisać na PW

 

Troche deski :D

Jak sie uda to je rozdzielimy od sb i zwiekszymy i sprobojemy zaokroglic : 3

 

A sex to robota zaawansowana ;p A potem beda hasla: "PIERWSZY SERWER PORNO" xD

Opublikowano

aleee o co chodzi .... dajcie like to wbije ale niewiem co to da....

7a626b8caee8c531f7f05133c1b5dabb.jpg <---- KLIK KLIK jesli klikniesz uratujesz moja 1 szansa w zwalczeniu nalogu grania w minecraft`a

 

 

prosze o kontakt i przekazanie mi info jak zrobic spojlery:D

Opublikowano

Yundo pomozesz mi z tym problemem ? :) Wyzej jest opisany :)

 

 

@edit

 

Wszedlem, gralem chwilke, i nagle crash. Wchodze po 1 minucie, i pisze ze musze miec Forge :) Instalowac czy to taki test ? :)


Nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

Yundo pomozesz mi z tym problemem ? :) Wyzej jest opisany :)

 

 

@edit

 

Wszedlem, gralem chwilke, i nagle crash. Wchodze po 1 minucie, i pisze ze musze miec Forge :) Instalowac czy to taki test ? :)

Drobne testy :)

Opublikowano

Wyskakuje mi błąd

 

 

Connection Lost

Failed to login: Bad login.

Aktualizacja ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...