Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NP][24/7][UNIKAT][NO-MODS] THE ZOMBOID - Gdy zapadanie zmrok..


NetTech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 675
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1 Słowem serwer zajebisty ale.. zjebany launcher :P w ogóle szkoda ze taka mała mapka choć na tyle osób co gra to starczy :) teraz czekać tylko na odpowiedz adminów

Opublikowano

//// ///////////// //// - Czemu ten launcher jest taki zbugowany?!

//// ////////////// ////

// ///////////// //

// // //

//////////////////////////////////////////

Jak Widzicie ludzikowi jest smutno że nie może pograć Bo ma ciągle ma : 29vh46a.jpg

 

 

 

 

Sory za offtop ale to jest to co ciągle dzieje się Mnie, ludzikowi i wszystkim (prawie) którym chce się grać na tym serwerze, mam nadzieje że ktoś mnie popiera...

666/666/666/666/666/666/666/666/666

Opublikowano

Ja mam bad login gdy wchodzę przez normalny launcher. Gdy wchodzę przez mineshafter to: jeśli przez ten w .minecraft blokuje się na hacking client.

jeśli z pulpitu - Blokuje się na logging in...

jeśli przez minecraft.jar - błąd javy i "failed to verify username".

Opublikowano

cóż,mi jak wam też się zacina przy logowaniu do clienta...

tera można tylko czekać :)

klqo.png

nieważne czy czarny, biały, chudy, gruby, niski, wysoki jeżeli jesteś miły dla mnie to ja dla ciebie też. -Eminem

Opublikowano

Znalazłem pewien sposób :)

 

xxxx

 

odpalcie tym launcherem oczywiście nie chce mi się wrzucić skana na 200 kb

Pozdro i powodzenia :-)

Opublikowano

To nie wasze pliki To mod

DayZ ( Day Zombie ) Przywłaściłeś sobie ten serwer.. Oficialna strona moda :

Oczywiście dostepny jest tam serwer ;)

http://www.minecraft...craft-dayz-mod/

Nie jest przywłaszczony......

Jest to nasz serwer, na którym używamy również rzeczy tradycyjnie niedostępnych. Dodatkowo sami dodajemy nowe elementy do gry. Co racja jest to jeden z używanych modów czego nie ukrywam.

 

@TOPIC

 

Dziś będzie pierwsza aktualizacja do wersji 'finalnej' tzn wyjdziemy z fazy BETA!

 

Niestety będzie trzeba ponownie wykonać większość rzeczy, o czym was poinformuję w krótkim filmiku w tym temacie.

Opublikowano

Dzisiaj serwer bedzie ON na 1.3.1 ?? tak czy nie bo ja juz nie mam 1.2.5

Nie nie będzie :-) ale niedługo będzie nowy client z mnóstwem nowych rzeczy (tak słyszałem ;P)

 

P.S gra od teraz będzie w osobnym folderze i dlatego nie będą nachodzić na .minecraft i jest nowy launcher

Opublikowano

Jak odpalam ten wasz fascynujący luncher z kolegą to i jemu i mnie przez 1h jawi się " Logging in ... "

 

 

Więc jak mam k$#$a wejść na serwer ? -,-

Opublikowano

Będzie jeszcze dzisiaj działać no premium ? Bo nam moim oryginale nie moge się zalogować na waszej stronce, ani w launcherze...

,,Bo bez adrenaliny życie jest nudne" ~Ja.

4tx441.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...