Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NP][24/7][UNIKAT][NO-MODS] THE ZOMBOID - Gdy zapadanie zmrok..


NetTech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

serwer CZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA(milion AAAAAAAAAAA pozniej ) AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAADOOOOOOOOOOOOOOOOOOWYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

server 100000000000000000000000000000000000000000000000/10

PREZKA 9.5/10'

ja zeby zagrac to musze z zipa odpalac ale spox

invitebanner.png


Zapraszam do gry

  • Odpowiedzi 675
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hah Dostałem bana za to że podałem nie oficjalnego ts koledze

 

Nick: IbizaUKF

 

Proszę mnie od banować

Zrobione, małe nieporozumienie

Opublikowano

Kurcze zaje*sty serwer ;)

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
               DAMN THIS PROFILE IS FANCY
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Opublikowano

Za niedługo kupimy nową domenę i postawi wszystko pod nowym systemem gdzie nie będzie takich błedów ;)

Opublikowano

Czemu server permium ??

 

 

 

zeby grac potrzebny laucher ktory z kazdego robi Premium

 

 

Admin wejdz na serwa mnie gdzies wywalilo na odludzie

invitebanner.png


Zapraszam do gry

Opublikowano

Ludzie ja mam tak : Wbijam na server pisze nie raz ,,User not premium"" lub pisze loggin in i sie zawiesza. Dopiero po jakiś 30 minutach mozolnych prób udaje sie jakoś wbić, kolega wbił tylko 1 raz w ciągu 1 godziny. Naprawcie to jakoś lub wytłumaczcie mi jak wy wbijacie na server

Opublikowano

Żal Admin zbanował mnie za zabicie innego gracza w strefie PvP .....

Z taką IDEALNĄ ADMINISTRACJĄ server na pewno daleko zajdzie.

Chcesz to wytłumaczyć, to śmiało wal do pomocy technicznej

Opublikowano

Mam problem ponieważ gdy chcę wejść na serwer to mam Logowanie... i sie zawiesza. Pomóżcie ! Chcę bardzo zagrać na tym serwie!

666/666/666/666/666/666/666/666/666

Opublikowano

Lol, coś zwalony ten launcher ... Robię tak- wypakowałem .minecraft w %appdata%, launcher do folderu na pulpit, odpalam launcher, laduje się i w pewnym momencie launcher się zacina ...

 

Co mam zrobic ^^

 

Proszę o szybką odpowiedz :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...