Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]Teravia - Powrót do korzeni


`Vortex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

serwer nie wystartuje, nie maja maszyny nawet :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/565082-poszukujesz-gm-testera-chcesz-zostac-gm-poszukujesz-sponsorahostera-grafikapomocy-przy-postawieniu-serwera-pisz/page__st__1410#entry4918937

hiehiehie, mało wiesz (:

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dzieki nie zagram ze wzgledu na Vortex'a - ode mnie ze znajomych okolo 23osoby + nie zagraja chociaz mielismy tworzyc gildie

VORTEX OGARNIJ SIE !

 

Kto tak uwaza nacisnij '' LUBIE TO '' - co Ci szkodzi ?

49762455098644588158.png

` Nie wiedziałem, że tak wyjdzie ...

Destruction ™

Opublikowano

Hah. Człowiek dopiero sponsora szuka....

Ta podziękuję, czekam na Avement lub Lathira.

Pis joł^

71980847649594293132.png

"Na majku, ziom targam wszystko jak tajfun
z Hawajów, to flow jest pierwszą iskrą pożaru.
Idź stąd, nie czaruj. U mnie wszystko jest nice tu.
Mam to coś, BO Twój wzrost, to moje IQ."

Opublikowano

Super, no i ? Maszynę mam, potrzebna mi akurat druga do innego celu, co was nie powinno obchodzić. Widzę sporo dwulicowych kurw tutaj =)

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

Opublikowano

. Widzę sporo dwulicowych kurw tutaj =)

nie mysl sobie ze te '' kurwy '' zagraja na serwerze bez maszyny

powiadasz ze masz maszyne ? to co sponsora szukasz?

Bujaj sie leszczu

WCISKAJCIE LUBIE TO !

49762455098644588158.png

` Nie wiedziałem, że tak wyjdzie ...

Destruction ™

Opublikowano

Vortex spokojnie ... Bo na tej pyskówce tylko stracisz graczy po co ci to?

 

Ja nawet bym nie odpowiadał na takie komentarze i tobie tez to radze...

 

I weź się lepiej za ten serwer...

Opublikowano

[quote name=CS Is GooD xD' timestamp='1343234487' post='4919161]

Vortex spokojnie ... Bo na tej pyskówce tylko stracisz graczy po co ci to?

 

Ja nawet bym nie odpowiadał na takie komentarze i tobie tez to radze...

 

I weź się lepiej za ten serwer...

Tylko jak patrzę na osoby siedzące na kołku osinowym i spinających się jak byk do płachty to mnie krew zalewa...

Dzisiaj będę wstawiał download.

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...