Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]Teravia - Powrót do korzeni


`Vortex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

`Vortex

 

Oświeć nas za ile beta ?

                                                                       4uc581.jpg

Opublikowano

21-22

 

a Client Launcher?

7677c2d099021b833a41caee5dccf471150.254.196.253images.jpeg

Zakoduj se Romanie nigdy tobie nie wybaczę

Za to propagowanie tych kłamliwych przeinaczeń

Za to, że ludzie, których szanuję prosto z serca

Nie wiedza już co myśleć boś ich sprytnie ponakręcał

Opublikowano

robią coś czym się pogrążają 0 info , nawet jakby napisali że nie dziś ze mają problemy spoko byle jutro wystartowali betę mogą zrobić rano lub popołudniu , a tu dupa ale trzymam za słowo do 22 +/- 15 min

NJxbd4x.png

Opublikowano

I przez takie cos serwer stracil na graczach , po co robic nadzieje i nie dotrzymac slowa ?

                                                                       4uc581.jpg

Opublikowano

jeśli admin zaraz się zaraz nie wytłumaczy to jak dla mnie kolejny fail serwer

 

a team zwłaszcza jeśli się wymigują

NJxbd4x.png

Opublikowano

Witam, jestem GA na serwerze.

 

Z powodu kłopotów Admina z internetem dzisiaj się nie odbędą Beta Testy. Mam nadzieję, że kłopot jutro zniknie i wszystko wróci do normy.

Pewnie się mnie zapytacie czemu ja nie zrobię Bety. Powód jest prosty nie mam sam clienta ani launchera.

 

Wszystkich graczy którzy oczekiwali na Beta Testy Przepraszamy Team Teravia

//nieregulaminowa sygnatura - zew. link, gif

//BR3ND

Opublikowano

Zareklamujcie lepiej. Ja zagram, ale mam nadzieję, że będzie z kim tam grać i kogo tłuc.

 

A i podmieńcie Barona ze śmiercio skoro to ma być "powrót do korzeni". Nie chce też wykrakać, ale mental z 2 epickimi broniami będzie ściągał na skille prawie wszystkie klasy.

Metin2.PL -> Body 76, Mental 85, Smok 75, Body 87, Body 78, Dagger 89 -> off

Na serwerach prywatnych najczęściej można mnie spotkać pod nickami: ReysoN, Andreas, Dziubdzius.

 

Adelante!

Legends never die!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...