Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]Teravia - Powrót do korzeni


`Vortex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1342961672-U687539.png

 

Wszystko czego poszukiwaliście, znajduje się właśnie tutaj.

Nazwa wzięła się z fabuły - Teravia była Boginią która obdarzyła Szamanów błogosławieństwem magii.

Jesteśmy serwerem oldschoolowym. U nas nie ma błędów czy niedomówień - zadbaliśmy o każdy szczegół.

Zachowaliśmy klimat dobrego RPG i nowości pasującymi do gry. Co za dużo to niezdrowo, a chcemy dodać grze smaku, a nie go odebrać.

 

 

1342961737-U687539.png

Inspirowaliśmy się prywatnymi serwerami, nie tylko chińskimi ale też Polskimi, które są dalej aktywne.

Postawiliśmy na dobrą zabawę, co nie przekłada się na easy.

Serwer będzie miał wysoko wygórowane cele, które będą mogli osiągnąć tylko najlepsi gracze.

Głównym priorytetem projektu Teravia jest gra zespołowa. Przywracamy Metin2 na nogi.

Na serwerze główny wpływ będą miały:

 

->> Wojny Gildii

->> Dungeony

->> Pojedynki

->> "Exp w PT"

 

Dodatkowo wzbogaciliśmy serwer o wiele przedmiotów będących w cliencie, jednak nie używanych.

To pomoże nam odkryć Metin2 na nowo, a nie powielać porażki i zniesmaczać grę.

 

1342961743-U687539.png

Nie musimy ukrywać, że to najbardziej interesuje naszych przyszłych graczy.

System został zmodernizowany - dodana nowa broń. Ale nie te, które zwykle dodają.

Postanowiliśmy zasmakować innego układu, a jak on się sprawdzi w praktyce - ocenicie sami.

1342961748-U687539.png

 

 

Jak widzicie, system nie koliduje z maksymalnym poziomem, broni starcza w sam raz i wszystko jest proporcjonalnie ustawione.

 

1342961840-U687539.png

1342961875-U687539.png

Na samym dole widzicie przedmioty potrzebne do ulepszania przedmiotów epickich na +7/+8+9 czy następną broń.

Wartościowo, ulepszacze układają się tak

 

1. Złoty Certyfikat

2. Srebrny Certyfikat

3. Złoty Certyfikat

4. Broszura Szermierki

5. Odznaczenie Gladiatora

 

System tak samo jest proporcjonalnie ułożony. Jeżeli spytacie o tarcze, to je postanowiliśmy zostawić na deser - dalej myślimy nad dodaniem Odporności na Omdlenie i inne.

 

1342961913-U687539.png

 

Ekwipunek na start zadziwi naszych graczy, ponieważ nie ma Pierścienia Teleportacji na początku gry.

Aby był on dość unikalny, otrzymujemy go od Uriela - jako artefakt - na poziomie 30-stym.

Da się nim handlować.

1342914767-U687539.jpg

 

Jak zdążyliście zauważyć, postać ma 5 poziom - uważaliśmy, że ten epizod można po prostu ominąć. Dodaliśmy milszy dla oka interface oraz czcionkę. I wymagane bonusy - Trzecia Ręka oraz Powiększony Magazyn.

 

1342961876-U687539.png

 

Raty expa, cóż podam wszystko w formie tabeli

 

1342915365-U687539.png

 

Dorzuciłem również informacje na temat umiejętności. Raty są dobrane tak, aby móc się dorobić w odpowiednim czasie oraz nie wbić max poziomu w tydzień.

 

Ulepszaczom na zwykły ekwipunek - dziękujemy, papa.

1342961925-U687539.png

Tutaj również przedstawię w formie tabeli:

1342915721-U687539.png

 

Jeśli ktoś ma jakieś pytania, można śmiało zadawać, zadania ustawiamy my, specjalnie pod graczy.

 

 

 

 

 

1342961962-U687539.png

Zajrzyj do handlarzy aby zaopatrzyć się w dobry ekwipunek

1342961978-U687539.png1342961998-U687539.png1342962049-U687539.png1342962072-U687539.png

Te szkatułki to zmiany i dodania bonusów.

 

1342962081-U687539.png

 

Wyróżniamy trzy:

 

Wymiar Władców - Zabij i przeżyj.

 

Komnata Ciemności - Rozbij metiny w odpowiednim czasie.

 

Arena Gladiatorów - Zawalcz z losowym bossem.

 

Na każdy dungeon jest wymagana przepustka.

 

1342962242-U687539.png

 

Najpierw sztabki - dropią o wartości 1-2kk

 

Szkatułki, dropią z każdego mobka, z nich może wylecieć:

 

->Zielona/Fioletowa mikstura

->Rosy

->Bonusy

->Kamień Duchowy

->Przepustki na Dungeon

 

1342962246-U687539.png

Bronie na 30 można zdobyć z :

 

-> Bossów M2

-> BO

-> v1

->v2

->Ezoty

-> M3

 

Broń na 75 można zdobyć z :

 

-> Ripper

 

1342962248-U687539.png

 

Na serwer wprowadziliśmy KD 50%

 

Je trzeba będzie wydropić a nie ulepszyć.

Dropią one z :

 

-> Szkatułek bossów

-> Atlantyda v1

-> Atlantyda v2

-> Bossy

 

1342962476-U687539.png

 

Na serwerze znajdują się standardowe expowiska + dodatkowa Zagroda Rebeliantów od 105 poziomu.

 

1342962498-U687539.png

 

Pewnego dnia, podczas buntu żołnierzy-rebeliantów, na górze Tavos rozgrywała się zażarta wojna między czarodziejami

Żołnierze byli zależni od czarodziei. Kiedy magowie zostali bezsilni, nagle przypomnieli sobie o młodych adeptach sztuki wojenno-magicznej - szamanach.

Bogini Teravia zesłała im część swej mocy w celu zasilenia armii i zakończenia tej wojny, niestety na próżno...

Masz wybór - stań się najlepszym bądź przyporządkuj się i dołącz do armii.

Wszystko zależy od Ciebie !

 

Dałem tutaj małą cząstkę fabuły, jeśli kogoś będzie ciekawiła reszta, dowie się tego w grze.

 

1342962511-U687539.png

 

 

Jak zapewne zauważyliście, u handlarki znajduje się medal konny, kosztuje on 50kk

Po użyciu go wzrasta poziom konia, można go ulepszyć maksymalnie do 21.

 

1342962898-U687539.png

 

Odporność na ... - 5/10/15

Silny przeciwko ... - 5/10/15

Silny przeciwko ludziom - 10-15

Punkty statystyk - 10/15/20

Max MP/HP - 1k/2k/2,5k

 

1342962907-U687539.png

 

Procesor - Intel core i7

Pamięć ram - 24 GB

Łącze - 1GBP/s

 

Strona i forum stoją na osobnym hostingu.

 

 

1342962925-U687539.png

 

W IS'ie nie znajdziecie żadnego ekwipunku. Znajdziecie tam ulepszacze, wspomagacze i wiele przedmiotów pozwalających lepiej przeżyć grę.

Ponadto dodaliśmy system tomboli, jak na Metin2 PL, za określoną ilość SM można losować item.

Nikt nie wie, jakie przedmioty mogą dropnąć.

 

1342963463-U687539.png

 

Jeśli chcecie wspomóc nasz serwer w reklamie, wklejcie to do swoich sygnatur:

1342963443-U687539.png


[img=http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1342963443-U687539.png]

 

A o to screeny weryfikacyjne...

 

1342963506-U687539.jpg

 

 

1342963560-U687539.jpg

 

1342963559-U687539.png

 

Strona www - Zamawiamy domenę

TeamSpeak - czasowo nieczynny - 188.165.224.122

 

No cóż teraz najważniejsze:

START SERWERA [bETA] 24.07.2012

START SERWERA 25.07.201

Pozdrawia i zachęca do gry - Wasz Team

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Patrząc na zapowiedź nie uważam że to konkurencja..

Ale no cóż, powodzenia.

 

edit. Najbardziej denerwuje mnie to, że teraz porobi się takich serwerów mase, czemu, dodałem dyskusje, na temat tego typu serwerów, dużo osób było za tym aby powstał, więc powstał, zrobiliśmy, a to już chyba 3 serwer, bazujący na lethi. Co jest dla mnie żenujące, nie macie pomysłów na serwer? To ich nie stawiajcie aby mieć kasę z IS, lepiej iść do roboty a nie zżerać z graczy pieniądze.

Opublikowano

Prezentacji NIE SKOŃCZYŁEM, gdyż nie miałem na to siły, zaraz dojdzie całość.

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

Opublikowano

Moje zdanie jest takie iż serwer nie odróźnia się jak narazie od innych. Taki sam obrazek systemu broni widziałem wczoraj w innej zapowiedzi :/ Myśle, że będzie grać tutaj z 200 osób.

Ja nie zagram, lecz życzę powodzenia w rozwijaniu serwera:)

Ok ;D

Opublikowano

Serwer jak kazdy nic nowego juz hamki sa lepsze

dobra, tylko że prezentacja nie jest skończona, nauczcie się czytać...

teraz ją kończę.

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

Opublikowano

Kiedy jest planowany start ?

                                                                       4uc581.jpg

Opublikowano

Prezentacja została ukończona, odświeżcie strony, zróbcie kubek herbaty i delektujcie się zapowiedziom =)

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

Opublikowano

Przed officialem postaramy już dać download wszystkiego =)

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

Opublikowano

Przewidujemy jakiś event, to na pewno =) *Admin serwera z gg

ePc0b.jpg

mcn_cc.pl - banda złodziei

;)

Piszę questy na zamówienie - Zostanę questerem na serwerze dedykowanym - Na zlecenie napiszę questy - Zakoduję stronę HTML5/CSS3

Opublikowano

bardzo ładna prezentacja, wydaje się ogarnięty serwer, lecz nie lepiej dać tasaka dla wojownika, a barona dla sury bm? to szczegół, ale jak stare korzenie to stare = )

sygnae.png

Opublikowano

Zobaczymy, raczej popołudniu/pod wieczór

 

Ok to wbijamyyy !!!!

                                                                       4uc581.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...