Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]Teravia - Powrót do korzeni


`Vortex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Shiner cipko, bo zaraz zaprosze Deco i wszystkich innych, którzy znają prawdę o tobie i twoich projektach.

Nie robię 4funa, ponieważ Go mam na dedyku i tylko się tam bawimy.

Możesz go pozdrowić i te wąskie grono osób które skądś znasz.

Mam odwagę publiczną i się przyznam, kilka projektów mi nie wyszło.

Jednak jeśli ktoś ma pasję, może robić dalej, i żaden Pekuei czy inny random mi tego nie zabroni.

 

@Jeśli ktoś myśli, że serwer nie wystartuje, to się grubo myli, wystartuje i to w dobrym stylu =)

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

Opublikowano

Serwer ruszy, o tym Was zapewniam, to jest pewne, że ruszy. Dokańczam clienta i wszystko inne ^^

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

Opublikowano

Serwer ruszy, o tym Was zapewniam, to jest pewne, że ruszy. Dokańczam clienta i wszystko inne ^^

no ruszy,ruszy ale kiedy dzis jutro za tydzien dwa ?
star_big.png
Opublikowano

Jak już pisałem mamy małą przerwę techniczną i prawdopodobnie pominiemy betę i pójdziemy od razu z officialem =)

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

Opublikowano

I bardzo dobrze ;]

Czekam na serwer, bo wydaje się fajny :>

71980847649594293132.png

"Na majku, ziom targam wszystko jak tajfun
z Hawajów, to flow jest pierwszą iskrą pożaru.
Idź stąd, nie czaruj. U mnie wszystko jest nice tu.
Mam to coś, BO Twój wzrost, to moje IQ."

Opublikowano

Vortex a tak w przyblizeniu kiedy start ?

                                                                       4uc581.jpg

Opublikowano

Stronka jest już wgrana na hosting =)

 

Jak już pisałem mamy małą przerwę techniczną i prawdopodobnie pominiemy betę i pójdziemy od razu z officialem =)

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

Opublikowano

powiedz o której start a nie gadasz o jakiś stronkach. Gadaj mi tu bo w pałe leje.

Kto nie ma wrogów, nie jest nic wart.

Opublikowano

Człowieku ale kiedy ten official? Jesteś niedorozwinięty czy tylko udajesz?

Udaję, powinniście się już domyśleć, że nie dzisiaj, gdyż jest przerwa techniczna z maszyną...

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

Opublikowano

czyli gowno a nie serwer. nie polecam ze wzgledu na piekny profesjalizm teamu. A prezke wywalilbym do kosza bo admin to jakaś pała

 

 

dajcie like jak tak uwazacie.

Kto nie ma wrogów, nie jest nic wart.

Opublikowano

Dziekuje, nie zagram. Nie polecam ze wezgledu na administracje ktora sama nic nie wie.

Kto nie ma wrogów, nie jest nic wart.

Opublikowano

czyli gowno a nie serwer. nie polecam ze wzgledu na piekny profesjalizm teamu. A prezke wywalilbym do kosza bo admin to jakaś pała

 

 

dajcie like jak tak uwazacie.

Powiem Twoim językiem "Jesteś pizda wypierdalaj" O widzisz ?

To że serwer ma lekkie opóźnienie nie oznacza że nie wystartuję. Jak czytam niektóre komentarze to mi się śmiać chce...

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

Opublikowano

serwer nie wystartuje, nie maja maszyny nawet :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/565082-poszukujesz-gm-testera-chcesz-zostac-gm-poszukujesz-sponsorahostera-grafikapomocy-przy-postawieniu-serwera-pisz/page__st__1410#entry4918937

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...