Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]Teravia - Powrót do korzeni


`Vortex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ninja.. 3 bron bodajze ksiezycowy jest obrzydliwy.. strumyk lub swietlik bardziej by sie zdal i bylby to bardziej powrot do korzeni niz ksiezycowy..;p

Opublikowano

z nudów na kompie postanowiłem zagrać w metina widzę że jakiś standardowy serwer co mi nie przeszkadza chociaż wolę nowości , teraz mam tak wyjebane że na wszystkim zagram byle bym nie musiał konkurować z max lvlami i kolesiami pod is

 

ogólnie jak nie spieprzą jakiś pierdółek graficznych to powinno być dobrze

NJxbd4x.png

Opublikowano

no ciekawy serwer

 

co z Clientem ?

7677c2d099021b833a41caee5dccf471150.254.196.253images.jpeg

Zakoduj se Romanie nigdy tobie nie wybaczę

Za to propagowanie tych kłamliwych przeinaczeń

Za to, że ludzie, których szanuję prosto z serca

Nie wiedza już co myśleć boś ich sprytnie ponakręcał

Opublikowano

Jedyna pierdółka graficzna to obrazy wyboru postaci i logowania :]

Udostępnię tutaj launchera, tymczasem strona jest dostępna pod tymczasowym adresem:

teravia-metin2.tk

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

Opublikowano

Będzie prosty autopatcher ^^ Już niedługo, www już działa !

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

Opublikowano

Na pewno nie będzie ekwipunku.

 

coś na razie pobieranie nie działa ale poczekamy zobaczymy byle by na czas serwer był

tak, będzie na czas.

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

Opublikowano

Launcher nie będzie zawierał dużo, więc jakiś czas przed startem.

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

Opublikowano

błagam tylko nie róbcie faila i nie dawajcie ulepszaczy do epików a póżniej drop na ulepszacze w grze ustawiony na 0,001 %

dajcie pierścienie expa , rekawice wszystko z globala ewentualnie koniki jakieś roski potiony ulepszacze latwo dostępne

 

to taka przestroga ja już na wielu serwerach się na ten temat wypowiadałem , bo płakali że nie mają sie z czego utrzymać a serwery z is'em z globala więcej zarobią niż te z epikami i ulepszaczami .

NJxbd4x.png

Opublikowano

W sprawie is'u, is z globala + tombola, to planujemy ^^

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

Opublikowano

wyróżnione trzy, więc jest ich więcej. A Ty jaki postawiłeś serwer? żaden ? to utkaj pysk i doceń kogoś pracę, żebyś mógł tu zagrać.

sygnae.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...