Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe by BR3ND 1.7.10, SURVIVAL + GILDIE, Autorsko spolszczone pluginy + STRONA WWW!


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

temat do zamkniecia załozyciel nnic niee pisze i nie odpowiada


Pomogłem daj like :>>>
Jeśli ty mi pomogłeś na pweno dam ci like nie martw się :>>>

Opublikowano

temat do zamkniecia załozyciel nnic niee pisze i nie odpowiada

 

Wystarczyłoby zerknąć na poprzednią stronę zamiast pisać durny post.

 

Chciałbym dodać, że plugin WorldSaver to gówno, które laguje serwer na R4.0. Jako zamiennik polecam ten plugin:

http://dev.bukkit.org/server-mods/autosaveworld/

 

Niestety nie będę robił na wersji 1.2.5 kolejnego update, ponieważ prawdopodobnie pierwszego sierpnia wychodzi 1.3. :)

Opublikowano

V 5.0

- Wgranie najnowszego bukkit'a - 1.2.5-R5.0

- Usunięcie pluginu FalseBook, ponieważ dzięki niemu każdy gracz miał możliwość skasowania mapy

- Dodanie pluginu CraftBook, który zastępuje FalseBook'a i jest stabilniejszy

- Dodanie permissions do CraftBook'a

- Usunięcie pluginu WorldSaver, który powodował lagi i restarty

- Dodanie pluginu AutoSaveWorld, który zastępuje WorldSaver'a i nie powoduje żadnych lagów czy też restartów

 

DOWNLOAD W TEMACIE!

Opublikowano

xxx

dodałeś autosave , nie ważne :D

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

moze to glupie pytanie ale dlugi czas nie gralem w minecrafta i robie serwer tak do picu i nie wiem w ktorym plginie zmienia sie informacje gdy gracz wejdzie do gry :)

Opublikowano

moze to glupie pytanie ale dlugi czas nie gralem w minecrafta i robie serwer tak do picu i nie wiem w ktorym plginie zmienia sie informacje gdy gracz wejdzie do gry :)

 

Essentials, plik motd.

 

 

CHANGELOG 1.3.1

 

 

V 1.0

- Stworzenie plików na wersję 1.3.1

- Wgranie najnowszego bukkit'a - 1.3.1-R0.1

- Usunięcie pluginu NoCheat

- Dodanie pluginu NoCheatPlus

- Tymczasowe usunięcie pluginu Orebfuscator

 

 

DOWNLOAD W TEMACIE!

:)

 

 

Piszcie jak działają pliki na wersji 1.3.1. :)

Opublikowano

Właśnie się pobiera :>

 

 

Główne elementy mojego zaciekawienia to [PSS] i Niewidzialność - wpisujemy /v, jeśli się pojawić także /v

 

Otwieranie ekwpunku gracza - wpisujemy /open <nick>

 

Stworzenie kryształu z The End - wpisujemy /ec spawn

 

Zmiana moba w mob spawnerze - wpisujemy /spawner nazwa_moba

 

Zamiana w zwierzę/potwora - wpisujemy /md nazwa_moba

 

Zamiana w innego gracza - wpisujemy /md p <nick>

 

to jest mega !

 

 

A co do plików to dorób pliki Hardcore+Survival

Opublikowano

Mam problem...

jak wpisuje to:

 

/pex user nick group set nazwa_grupy

NP:

 

 

/pex user Lockhart group set HeadAdmin.

 

Wyskakuje mi:

 

[po Angielsku] Ze nie mogę dodać takiej rangi bo nie ma jej w permission czy cos takiego... Próbowałem ze wszystkimi i nic ;x

Opublikowano

Dlaczego po wgraniu plików na serwer pliki nie działają i gdy chce wejść jest connection reset?

 

Zmieniałeś coś w plikach?

 

Mam problem...

jak wpisuje to:

 

/pex user nick group set nazwa_grupy

NP:

 

 

/pex user Lockhart group set HeadAdmin.

 

Wyskakuje mi:

 

[po Angielsku] Ze nie mogę dodać takiej rangi bo nie ma jej w permission czy cos takiego... Próbowałem ze wszystkimi i nic ;x

 

Bo ranga Head Admin na spację między head, a admin. Jeśli to nie pomoże to spróbuj wpisać add zamiast set.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...