Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe by BR3ND 1.7.10, SURVIVAL + GILDIE, Autorsko spolszczone pluginy + STRONA WWW!


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kiedy możemy spodziewać się kolejnej wersji?

A kiedy survival + frakcje ?

 

Kolejna wersja będzie już na 1.3, ponieważ nie ma sensu teraz zmieniać na ok. 2 tygodnie. Survival + frakcje będą także, gdy ukaże wersja 1.3. ;)

Opublikowano

Jak zrobić teleport na inną mapkę tzn 2 (Musze zrobić surowcową)

 

 

 

 

//PS. Nie działa mi md ;/ i admini nie są na czerwono :P :P

Opublikowano

właśnie jak kolega powiedział Head Admini nie są na czerwono. Normalnie są ale jak do gry ktoś dojdzie to na "TABIE" HeadAdmin jest biały. Dzieje się tak tylko z tą rangą.

 

Wystarczy wejść w config essentialsa i pierwszą linijkę ustawić tak:

ops-name-color: ''

 

Miało to być naprawione w przyszłym update, ale będzie to dopiero w 1.3.;p

Opublikowano

Ja już wiem, czemu Wam nie działa tablica z graczami online (OnlineSigns). Ponieważ musicie robić to na /gamemode 0 i lewym stuknąć i Wam zadziała. Miejcie w ręce surową rybę.

Opublikowano

Ehh nie działa mi World Edit :( Gdy zaznaczam coś drewnianą siekierą nic nie pisze a gdy wpisuje np //set 0 to wyskakuje "make a region selection first" wiesz może czemu? :(

 

@Down Wielkie dzięki. Sorki ale zapomniałem, że jak wpisuje na tą magiczną "różdżkę" komendę to ona bd w eq a ja na creative nie miałem eq ^^

 

Wyjaśnione.

 

PS: Łap lajka.

Opublikowano

Mam pytanko ,jakie uprawnienia są nadane dla V.I.P ?

 

Bo robię serwer z kolegami , wszystko mamy ..ale problem w tym że nie mamy plików na serwer freebuild

A w tym żecz że nie umiemy ustawiać uprawnień dla vipów ;/

Opublikowano

A jak postawie serwer na moim kompie to inni gracze będą musieli dołączyć do hamachi a jak tak to jak to zmienic zeby nie musieli ?


Pomogłem daj like :>>>
Jeśli ty mi pomogłeś na pweno dam ci like nie martw się :>>>

Opublikowano

A jak postawie serwer na moim kompie to inni gracze będą musieli dołączyć do hamachi a jak tak to jak to zmienic zeby nie musieli ?

 

Musiałbyś postawić na routerze lub wykupić serwer dedykowany. ;)

Opublikowano

ruterze ?routerze a jak na tym postawic ?


Pomogłem daj like :>>>
Jeśli ty mi pomogłeś na pweno dam ci like nie martw się :>>>

Opublikowano

jeśli chodzi o operatora to /op nick

jeśli chodzi o rangę HeadAdmin to:

/pex user <nick> group set HeadAdmin

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...