Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe by BR3ND 1.7.10, SURVIVAL + GILDIE, Autorsko spolszczone pluginy + STRONA WWW!


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A da się jakoś ustawić,że jeżeli ktoś jest na Vanish'u to może pisać na czacie,bić ludzi,rozwalać klocki i je stawiać ? Bo trochę lipa,że ktoś kto jest na vanish,a to zawsze będzie jak na moim serwie ktoś z Teamu miał takie ograniczenia ;/

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A da się jakoś ustawić,że jeżeli ktoś jest na Vanish'u to może pisać na czacie,bić ludzi,rozwalać klocki i je stawiać ? Bo trochę lipa,że ktoś kto jest na vanish,a to zawsze będzie jak na moim serwie ktoś z Teamu miał takie ograniczenia ;/

 

Właśnie w tej wersji plików już tego nie ma. Można robić wszystko jak jest się niewidzialnym. ;)

 

Niepotrzebna kombinacja iChat i mChatSuite wszystko psuje..

 

To usuń iChat i wtedy się wypowiedz.

Opublikowano

Piękna i precyzyjna robota , ale dodaj np. Jobs. Zarabianie kasy się przyda.

 

EDIT: Aha , i jak zmienić walutę np. z Dollars na Złoto? (iConomy)

Opublikowano

Piękna i precyzyjna robota , ale dodaj np. Jobs. Zarabianie kasy się przyda.

 

EDIT: Aha , i jak zmienić walutę np. z Dollars na Złoto? (iConomy)

 

Jobs to gówno. Co do iConomy to wchodzisz w folder, a potem w config i zmieniasz to w linijce Major.

Opublikowano

Mały błąd w tłumaczeniu Essentials,mianowicie:

78874990488385584197.jpg

Znalazłem to tłumaczenie w pliku ze spolszczonymi komunikatorami,ale tak to było napisane jakoś dziwnie:

75529408065062477198.jpg

Nie chciałem nic w tym grzebać,żeby nie zepsuć,więc napisz mi jak mam zmienić,żeby było napisane:

Znow jestes widoczny.

 

I dzięki za Vanish w Essentilas,nie wiedziałem,że już jest vanish wbudowany w ten plugin :)

Opublikowano

Mały błąd w tłumaczeniu Essentials,mianowicie:

78874990488385584197.jpg

Znalazłem to tłumaczenie w pliku ze spolszczonymi komunikatorami,ale tak to było napisane jakoś dziwnie:

75529408065062477198.jpg

Nie chciałem nic w tym grzebać,żeby nie zepsuć,więc napisz mi jak mam zmienić,żeby było napisane:

Znow jestes widoczny.

 

I dzięki za Vanish w Essentilas,nie wiedziałem,że już jest vanish wbudowany w ten plugin :)

 

Problem w tym, że tego się nie da zmienić. Trzeba czekać na kolejny update Essentials.

 

unvanished=\u00a7aZn\u00c3\u00b3w jestes widoczny.

 

Zn i resztę można zmieniać, lecz gdy się zamieni trójkę lub ją usunie to pada cały essentials. :F

Opublikowano

mam tak błąd

14:35:22 [sEVERE] Could not pass event CreatureSpawnEvent to Multiverse-Core
org.bukkit.event.EventException
    at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader$1.execute(JavaPluginLoader.java:304)
    at org.bukkit.plugin.RegisteredListener.callEvent(RegisteredListener.java:62)
    at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.callEvent(SimplePluginManager.java:465)
    at org.bukkit.craftbukkit.event.CraftEventFactory.callCreatureSpawnEvent(CraftEventFactory.java:226)
    at net.minecraft.server.World.addEntity(World.java:901)
    at net.minecraft.server.World.addEntity(World.java:873)
    at net.minecraft.server.CustomSpawner.doCustomSpawning(CustomSpawner.java:345)
    at net.minecraft.server.mod_mocreatures.onTickInGame(mod_mocreatures.java:176)
    at net.minecraft.server.BaseMod.doTickInGame(BaseMod.java:34)
    at cpw.mods.fml.common.modloader.BaseModTicker.tickBaseMod(BaseModTicker.java:65)
    at cpw.mods.fml.common.modloader.BaseModTicker.tickEnd(BaseModTicker.java:54)
    at cpw.mods.fml.common.FMLCommonHandler.tickEnd(FMLCommonHandler.java:127)
    at cpw.mods.fml.server.FMLBukkitHandler.onServerPostTick(FMLBukkitHandler.java:623)
    at net.minecraft.server.MinecraftServer.w(MinecraftServer.java:609)
    at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:470)
    at net.minecraft.server.ThreadServerApplication.run(SourceFile:492)
Caused by: java.lang.NullPointerException
    at com.onarandombox.MultiverseCore.listeners.MVEntityListener.creatureSpawn(MVEntityListener.java:123)
    at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke0(Native Method)
    at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke(Unknown Source)
    at sun.reflect.DelegatingMethodAccessorImpl.invoke(Unknown Source)
    at java.lang.reflect.Method.invoke(Unknown Source)
    at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader$1.execute(JavaPluginLoader.java:302)

jak go naprawić ??

Opublikowano

mam tak błąd

14:35:22 [sEVERE] Could not pass event CreatureSpawnEvent to Multiverse-Core
org.bukkit.event.EventException
	at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader$1.execute(JavaPluginLoader.java:304)
	at org.bukkit.plugin.RegisteredListener.callEvent(RegisteredListener.java:62)
	at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.callEvent(SimplePluginManager.java:465)
	at org.bukkit.craftbukkit.event.CraftEventFactory.callCreatureSpawnEvent(CraftEventFactory.java:226)
	at net.minecraft.server.World.addEntity(World.java:901)
	at net.minecraft.server.World.addEntity(World.java:873)
	at net.minecraft.server.CustomSpawner.doCustomSpawning(CustomSpawner.java:345)
	at net.minecraft.server.mod_mocreatures.onTickInGame(mod_mocreatures.java:176)
	at net.minecraft.server.BaseMod.doTickInGame(BaseMod.java:34)
	at cpw.mods.fml.common.modloader.BaseModTicker.tickBaseMod(BaseModTicker.java:65)
	at cpw.mods.fml.common.modloader.BaseModTicker.tickEnd(BaseModTicker.java:54)
	at cpw.mods.fml.common.FMLCommonHandler.tickEnd(FMLCommonHandler.java:127)
	at cpw.mods.fml.server.FMLBukkitHandler.onServerPostTick(FMLBukkitHandler.java:623)
	at net.minecraft.server.MinecraftServer.w(MinecraftServer.java:609)
	at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:470)
	at net.minecraft.server.ThreadServerApplication.run(SourceFile:492)
Caused by: java.lang.NullPointerException
	at com.onarandombox.MultiverseCore.listeners.MVEntityListener.creatureSpawn(MVEntityListener.java:123)
	at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke0(Native Method)
	at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke(Unknown Source)
	at sun.reflect.DelegatingMethodAccessorImpl.invoke(Unknown Source)
	at java.lang.reflect.Method.invoke(Unknown Source)
	at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader$1.execute(JavaPluginLoader.java:302)

jak go naprawić ??

 

Zmieniałeś coś w plikach czy wgrałeś i odpaliłeś całą paczkę?

Opublikowano

Pliki naprawde świetne

 

mozesz dodać jeszcze coś 4Fun typu craftball

+ leci

nie umiem zrobić tej tabliczki z automatyczną aktualizacją za pomoc daje like

 

z góry dzięki

Opublikowano

Pliki naprawde świetne

 

mozesz dodać jeszcze coś 4Fun typu craftball

+ leci

nie umiem zrobić tej tabliczki z automatyczną aktualizacją za pomoc daje like

 

z góry dzięki

 

W pierwszej linijce piszesz [pss], a w drugiej nick. ;)

Opublikowano

Dodaj plugin "Log"(lub jak kto woli "Log Block")!!!

 

Przetestuję ten plugin i jak będzie dobry to może dodam w kolejnym update.

 

napisałem

[pss]

proboy25 i nic sie nie dzieje

 

A masz OP'a i wszystkie prawa w permissions?

Opublikowano

@refresh

 

Znalazłem parę błędów, między innymi biały kolor w grze, gdy się jest opem. Będzie to naprawione w kolejnym update. ;)

Opublikowano

Wielkie dzięki + leci :-)

... i pytania dwa :

 

1. Kiedy "survival" ?

2. Czy mógłbyś opiać z czego mogą korzystać odp. grupy rangi (pluginy... przy takiej ilości czasami trudno jest to ogarnać w Pex'ie) ?

TEKST MIESIĄCA - obecnie na forum jako"Mauurycy":

 

...WarZ jest troche słabsze i mniej rozwinięte od dayz

Opublikowano

Wielkie dzięki + leci :-)

... i pytania dwa :

 

1. Kiedy "survival" ?

2. Czy mógłbyś opiać z czego mogą korzystać odp. grupy rangi (pluginy... przy takiej ilości czasami trudno jest to ogarnać w Pex'ie) ?

 

Może przez weekend. ;)

 

Wystarczy wejść w permissions i przeważnie przy nazwie plugina masz komendę. Czyli np. essentials.gamemode - komenda /gamemode.

Opublikowano

a zrobilbyś survival+frakcję?

Moje pierwsze pliki serwerowe pod 1.2.5:

http://www.mpcforum.pl/topic/657481-plikipliki-serwerowe-by-ubervenom/

Tuty:

http://www.mpcforum.pl/topic/657515-konfiguracjaichat/

Opublikowano

a zrobilbyś survival+frakcję?

 

Właśnie chcę zrobić survival z pluginem factions, lecz bez mcmmo. ;) Piszcie na PW co lepiej zrobić R-P czy Survival.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...