Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe by BR3ND 1.7.10, SURVIVAL + GILDIE, Autorsko spolszczone pluginy + STRONA WWW!


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

ps: Raczej nie będzie plików survival ani r-p, ponieważ nie mam weny do zabawy z pluginami na te serwery. Po prostu nie lubię sv czy r-p i nie chcę robić tego na siłę. Pozostanę przy Free-Build. :) Komentujcie jak się sprawują pliki i czy chcecie nowe pluginy.

popieram cie też nie lubie TWORZYC survivali i rpg ;]

Opublikowano

Witam mam taki problem z pluginem na zamiane w moba mianowicie gdy wpisuje komende /md Creeper to wywala mi na chacie takie coś:

An internal error occurred while attempting to perform this comand

dodam ze zrobilem sobie range wlasciciel co robic?

 

helpniecie?

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

Jak dodaje Range pokazuje sie napis: Dont Have Enought permision for Group Wlasciciel

 

Dałeś sobie OP'a? :)

 

Witam mam taki problem z pluginem na zamiane w moba mianowicie gdy wpisuje komende /md Creeper to wywala mi na chacie takie coś:

An internal error occurred while attempting to perform this comand

dodam ze zrobilem sobie range wlasciciel co robic?

 

helpniecie?

 

Daj sobie OP'a, spróbuj także zrestartować serwer.

Opublikowano

Hmm pliki ładne , ale ciekawi mnie jeden mały myk.

users:
 BR3ND:
group:
- Head Admin

Jak to wytłumaczysz ? ;)

 

Co tu jest do tłumaczenia bo nie rozumiem? o.O

Opublikowano

13446371251.jpg

Zamiast Orebfcuscatora, który zdążyłeś już wyrzucić, dodaj tą wtyczkę (jak już tak obbajerowałeś paczkę to kolejny bayer nie zaszkodzi) ,która powoduje to ,że ze stone'a ,jest jedna setna szansy, że dropnie diax. Coś takiego jest na serwie skkf'a i to jest dość skuteczne. Sam mam na swoim privku.

Opublikowano

Ja mam zrób survival :D

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Moze Dodaj Plugin AZRank Skrót na Dawanie Rangi Poco Mamy SIe Meczyc z pex ...

I Plugin NoPvP

Serwer DayZ Polska 37.59.14.174:22126

Serwer Mumble: 37.59.14.174:50040

Opublikowano

@Up double post...

 

 

Daj może...Survival games? :D

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

Ja mam zrób survival :D

 

Już było pisane. Nie zrobię. :)

 

Moze Dodaj Plugin AZRank Skrót na Dawanie Rangi Poco Mamy SIe Meczyc z pex ...

I Plugin NoPvP

 

Z pex nie ma żadnego męczenia... o.O Wystarczy jedna komenda. Nad tym drugim pluginem się zastanowię. Raczej dodam w kolejnym update. ;)

 

@Up double post...

 

 

Daj może...Survival games? :D

 

Yyy... Na Free-Build? :P Nieee...

 

 

Łapcie kolejny apdejt! :D

 

 

V 2.1

- Wgranie stabilnej wersji Essentials'a na 1.3.1

- Wgranie najnowszej wersji WorldGuard

- Wgranie najnowszej wersji WorldEdit

- Wgranie najnowszej wersji AutoSaveWorld

- Dodanie pluginu "Kino". Jest to coś takiego jak totolotek. Potem dodam screeny i opis.

- Spolszczenie pluginu Kino

- Spolszczenie pluginu AutoSaveWorld

- Spolszczenie komunikatów w WorldGuard (Nie możesz budować na tym terenie, tutaj nie ma pvp itp.)

- Dodanie pluginu Orebfuscator (Anty - X-ray) na 1.3.1

- Spolszczenie pluginu Orebfuscator

 

 

 

DOWNLOAD W TEMACIE!

 

 

 

Czekam na Wasze opinie na temat tego update. ;)

Opublikowano

Powiem Krotko Cos Sie Zwalilo

Pobralem Nowy apdejd I co ...

Gm Sie nie moge dac i nic i mam Wlasciciela i nie dziala nic oprucz komendy /kino i /register i /login

Plugin Essentials Na walil nawet dna nie moge zrobic

Serwer DayZ Polska 37.59.14.174:22126

Serwer Mumble: 37.59.14.174:50040

Opublikowano

Powiem Krotko Cos Sie Zwalilo

Pobralem Nowy apdejd I co ...

Gm Sie nie moge dac i nic i mam Wlasciciela i nie dziala nic oprucz komendy /kino i /register i /login

Plugin Essentials Na walil nawet dna nie moge zrobic

 

To raczej Ty musiałeś coś pomieszać bo u mnie wszystko działa. Zapomniałem wrzucić spolszczony AutoSaveWorld. Sorry, będzie przy najnowszym update.

Opublikowano

Nadal widze W TEMACIE wer. 2.0 :-)

Sory.... juz widze :-)

TEKST MIESIĄCA - obecnie na forum jako"Mauurycy":

 

...WarZ jest troche słabsze i mniej rozwinięte od dayz

Opublikowano

Nic Nie pomieszalem Pobałem I nie dzialalo

 

 

A Moze dodaj Pluginy : Citizens, AdminChop, Marriage, Lottery (Podoby Do Plugina Kino)

Serwer DayZ Polska 37.59.14.174:22126

Serwer Mumble: 37.59.14.174:50040

Opublikowano

Nic Nie pomieszalem Pobałem I nie dzialalo

 

 

A Moze dodaj Pluginy : Citizens, AdminChop, Marriage, Lottery (Podoby Do Plugina Kino)

 

Ale raczej wszystkim innym działa ta wersja. Pisać mi na PW czy działa, czy też nie. :) Plugin Citizens zostanie na 100% dodany w kolejnym update. Lottery po co jak jest kino? ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...