Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe by BR3ND 1.7.10, SURVIVAL + GILDIE, Autorsko spolszczone pluginy + STRONA WWW!


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na tak nie ma dzięki ;d

 

co musze usunąć żeby działy Factions ? (Domagają sie tego pluginu u mnie) :)

 

Musisz kombinować z PEX / iChat / mChatSuite.

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Musisz kombinować z PEX / iChat / mChatSuite.

 

Lepiej wole tego nie ruszać bo wszystkie są ważne :)

Opublikowano
Jak zmienic napis przy logowaniu bo pisze: Pliki serwerowe stworzone przez BR3ND'a dla MPCforum.pl ?

 

Za to odowiada plugin essential wejdź w folder z plikami essentail [folder] i edytuj plik txt motd

Opublikowano

Na tak nie ma dzięki ;d

 

co musze usunąć żeby działy Factions ? (Domagają sie tego pluginu u mnie) :)

 

eiz0meN musisz o\usunąć Ichat i MchatSuite i zamiast tego wgrać EssentialsChat i Factions.

Proszę zdejmijcie mi parę % tak bardzo się staram :D

Opublikowano

Gówniane pliki, nawet vipy nie maja mozliwosci tp. zrobionych, gamemoda nic, kompletne zero. Nie polecam nikomu tych plikow jesli chca na swoj serwer(porzadny 20 - 40 slotow). Trzeba wiele dopracowac zanim wrzuci kto kolwiek to na serwer.

 

Nie wiem czemu tyle osob poleca te pliki ale to nie moja broszka, moja opinia? Pliki niby dobrze zrobione na 1 rzut oka. pzdr

Opublikowano

ok ale jak włączyć TNT ?

 

Plik konfiguracyjny w WorldGuard.

 

w ButtonWarp nie ma spolszczenia !

 

Ponieważ nie ma w nim komunikatów dla normalnych graczy.

 

jaka sie pobiera paczke serwerowom

 

Na dole tematu masz linki do download'u.

 

 

Wkrótce nowy update!

Opublikowano

a jak te pliki pobrać???

Witam Chciałbym Wam Przedstawic Mój server Minecraft >>1.4.7<< oczywiście można kupić na nim rangi Server ma 20 slotów Ja nick Erbeen

Podaje Ip : s106.csrv.pl:20195 server całodobowy powstał 2 mieśiące temu jest arena spleef parkour świnka itp ... spawn ogulnie mi się podoba

Opublikowano

czwmu jak wrzucilem tylko pluginy na moj serwer tekkit to nie moge nic budowac ani niszczyc? mam opa

 

Zobacz czy któryś z pluginów nie wyrzuca błędów w konsoli.

 

a jak te pliki pobrać???

 

Na dole tematu masz na zielono linki do download'u.

Opublikowano

mam taki problem gdy wpisuje /pex user <XXXX> group set Admin Wyskakuje Don't have enough permission for group Admin a gdy w configu zmienie to nikt na server nie może wbić co jest ??

1372773027-U369116.png

Sygnatura by . Gentleman .

Opublikowano

@up

musisz rangę przez konsole sobie dać, potem możesz już normalnie przez grę. Tylko że w konsoli musisz wpisać bez / czyli:

 

pex user (nick) group set (ranga)

svh03y.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...