Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co kupić, wybrać za daną kwotę uridium?


YOKYO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 827
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Aegis(ten za 250k uri w razie bym nazwę pomylił:D) czy skrzynki podczas bonusu na lf4?

Bo mam ten za 45k uri statek + golec(bez designów specjalnych) i nie wiem czy kupić potem skrzynie(może dres typu spectrum by wpadł i new statek by był zbędny;d) czy aegisa:D

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

Opublikowano

Statek : Golec

Wypo : 32lf3 , 32bo2 , 3lf4 , 8 irkow i apis (all 16 lvl) , Pet

Wrota : Alfa 32/34 , Beta 47/48 , Gamma 50/82 , Zeta na bazie , Epsilon na bazie

Profil : 27 PP

3 Havoki , Santinel i Spectrum

Uri - 120k ale ciągle rośnie

1319559475-U373267.pngkbotuserbar9ni9.png

Opublikowano

Statek: golec i lenov

Wyposażenie: 36 lf-3, 20 boa2 8 irków i apis na 5 lvl

Wrota: na razie nie mam, ale złoże zete

PP: 24 oczywiście grube ^^

Pet: 15lvl wszystkie sloty na lasery odblokowane, kamikadze 2,zbieracz 3,zbieracz surek 3

Desing: all z handlu, dimisher i 2 havocki

Hale: 2

Uri: 400k ale powinno być 500-600k

 

Za urke chce kupić jeszcze 7 pp-(teoria namierzania 1, 2 i kalibracja na maxa ), ageisa i 2 formacje ćmę i rombu. Posiadam pakiet rabatowy obniżke cdd o 50%

Opublikowano

Statek: golec i lenov

Wyposażenie: 36 lf-3, 20 boa2 8 irków i apis na 5 lvl

Wrota: na razie nie mam, ale złoże zete

PP: 24 oczywiście grube ^^

Pet: 15lvl wszystkie sloty na lasery odblokowane, kamikadze 2,zbieracz 3,zbieracz surek 3

Desing: all z handlu, dimisher i 2 havocki

Hale: 2

Uri: 400k ale powinno być 500-600k

 

Za urke chce kupić jeszcze 7 pp-(teoria namierzania 1, 2 i kalibracja na maxa ), ageisa i 2 formacje ćmę i rombu. Posiadam pakiet rabatowy obniżke cdd o 50%

 

Ja na twoim miejscu dokupilbym 3 hale i aegiska i romb oczywiscie Aegis jest strasznie dobry na wyloty a za pomoca romba bijesz wszystko bez repki ;) no moze czasami mocy na hp i oslonke uzyjesz ;p a tak to za reszte PP

Pomoglem daj LIKE IT ;]

kbotuserbar9ni9.png

Opublikowano

- statek: Aegis

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: full lf3, full speed, pare bo2, BEZ ULEPSZEŃ

- drony: 3 irki

- stan wrót: 2 alfy (1 zrobiona, drugą właśnie robie), beta postawiona

- profil pilota: 21 pp

- PET: brak

- designy na statek oraz do dronów: brak

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: ze 100k

 

To jest moje konto do bocenia, non stop śmiga na bocie. Aktualnie lata na x-8 bije streunery i zbiera boxy. Co lepiej kupić: peta i zbieracz boxów czy wydać to wszystko na irka a za reszte osłonki?

reklama

Opublikowano

- statek: Aegis

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: full lf3, full speed, pare bo2, BEZ ULEPSZEŃ

- drony: 3 irki

- stan wrót: 2 alfy (1 zrobiona, drugą właśnie robie), beta postawiona

- profil pilota: 21 pp

- PET: brak

- designy na statek oraz do dronów: brak

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: ze 100k

 

To jest moje konto do bocenia, non stop śmiga na bocie. Aktualnie lata na x-8 bije streunery i zbiera boxy. Co lepiej kupić: peta i zbieracz boxów czy wydać to wszystko na irka a za reszte osłonki?

Kup jeszcze ze 2,3 irki i za resztę osłonki.

dwDSnZq.png

 

by @Miyoshi

Opublikowano

- statek:Golec

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:

4irysy

full lf3

12bo2 (narazie mi wystarczy)

fs

potrzebne dodatki

1havock

- stan wrót: beta stoi nie ruszona

- profil pilota:11pp-ide najkrotsza droga do grubych laserow (nie mam banki)

- PET: brak

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: mam 52k, zrobie Bete bedzie 100k

Na co wydac?

Opublikowano

- statek: Golec/ Vega

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:

6 irków , 2 flax

32 LF-3 , 1 LF-4 , 22 B O2

- stan wrót:

Alfa 20/34 ( składam 3 alfe )

Beta 0/48 ( niedawno skonczona )

Gamma 70/82

Zeta 78/111

- profil pilota:

14 PP

- PET:7 lvl , kamikaze 2 lvl , zbieracz 1 lvl

- designy na statek oraz do dronów:

Wszystkie z handlu

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania:

100 k

Opublikowano

- statek: Golec/ Vega

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:

6 irków , 2 flax

32 LF-3 , 1 LF-4 , 22 B O2

- stan wrót:

Alfa 20/34 ( składam 3 alfe )

Beta 0/48 ( niedawno skonczona )

Gamma 70/82

Zeta 78/111

- profil pilota:

14 PP

- PET:7 lvl , kamikaze 2 lvl , zbieracz 1 lvl

- designy na statek oraz do dronów:

Wszystkie z handlu

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania:

100 k

 

Zainwestuj w pozostale 2 irki i PP ;)

Pomoglem daj LIKE IT ;]

kbotuserbar9ni9.png

Opublikowano

- statek: Golec

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: Stara FE

- stan wrót: caly czas robie zety

- profil pilota: 26pp

- PET: brak

- designy na statek oraz do dronów: 2havoc + all z handlu

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania: ~200k

Feel the beat!


 


 

Opublikowano

- statek: Golec

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: Stara FE

- stan wrót: caly czas robie zety

- profil pilota: 26pp

- PET: brak

- designy na statek oraz do dronów: 2havoc + all z handlu

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania: ~200k

 

Romba bym Ci proponowal a potem nazbieraj na Aegiska to najlepsze wyjscie aby szybciej nabijac urki i ubijac graczy ;)

Pomoglem daj LIKE IT ;]

kbotuserbar9ni9.png

Opublikowano

No to ja sie powtorze bo mi nikt nie odpowiedzial xD

- statek:Golec

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:

4irysy

full lf3

12bo2 (narazie mi wystarczy)

fs

potrzebne dodatki

1havock

- stan wrót: beta stoi nie ruszona

- profil pilota:11pp-ide najkrotsza droga do grubych laserow (nie mam banki)

- PET: brak

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: mam 52k, zrobie Bete bedzie 100k

Na co wydac?

dam lajka

Opublikowano

No to ja sie powtorze bo mi nikt nie odpowiedzial xD

- statek:Golec

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:

4irysy

full lf3

12bo2 (narazie mi wystarczy)

fs

potrzebne dodatki

1havock

- stan wrót: beta stoi nie ruszona

- profil pilota:11pp-ide najkrotsza droga do grubych laserow (nie mam banki)

- PET: brak

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: mam 52k, zrobie Bete bedzie 100k

Na co wydac?

dam lajka

W twoim przypadku jest ciężko bo wszystko jest potrzebne ale myślę ze najważniejsze jest dokupienie osłon i irysów(za kredyty) a później robienie PP hale oraz pet:)

Opublikowano

- statek: Aegis (golec w drugiej hali)

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 3lf4 nadmiar lf3 31b02 itp

- formacje dronow: romb + te za kredki

- stan wrót: alfa betka delta prawie zlozone pare czesci aby brak

- profil pilota: 25pp mysle aby uzbierac do 34 i rozdzielic na rakietologie i wiekszy DMG na alieny

- PET: pet na 13lvl kamikadze 2 zbieracz 3 zbieracz rudy 3 lokalizacja rudy 3

- designy na statek oraz do dronów: designy do golca wszystkie za 250 urki oprocz Venoma

- ilość hal high-tech: 1 hala wspomaganie rakiet

- ilość uridium do wydania: 100k urki

Pomoglem daj LIKE IT ;]

kbotuserbar9ni9.png

Opublikowano

statek: Goliath k2

wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:

-8 irysów na 3 lvl - ulepszenia

-Apis na 6 lvl lvl - ulepszenia

-35Lf3

-4lf4 na lvl 5,3,2,2 - ulepszenia

-18Bo2

-49 G3N-7900

- formacje dronow: Krab,Szewron

-stan wrót:

alfa-21/34

beta-40/48

gamma-75/82

-profil pilota

: 22pp [grube]

-PET:10 lvl + 6 slotów na lasery,2 sloty na osłonę,Mech. kamikadze 2,Mech zbierania surowców 3,Mech. Zbierania

-designy na statek oraz do dronów: Solace,spectrum + 1 havoc

-ilość hal high tech: 1

-ilość uridium do wydania: 195.000 urki

Aktualnie nie posiadam premium...Serwer pl2 mmo

Zastanawiam się na nad dokończeniem wrót i kupieniu empów ,rsb i ulepszeniem dronów....Co byście mi doradzili zrobić???

Opublikowano

- statek: Vengance

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 6lf3- jeden na 2lvl, 2bo2, hellstorm 2, ulep. cpu skoków, FS

- formacje dronow: te za kredki oba

- profil pilota: pp ide do grubych laserów, przydzielone 4pp i zero do przydzielenia

- drony: 2 irisy reszta flaksy

- designy na statek oraz do dronów:drony-nic, do vegi corsair avenger i revenge

- ilość hal high-tech: 1 hala pioruny

- ilość uridium do wydania: 100k urki

Co z tym zrobić?

Opublikowano

- statek:

Vega

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:

6 flaxów

2 irysy

35lf3

40B01

- formacje dronów:

Brak

- stan wrót:

Alfa(złozone ale nie wchodzilem)

- profil pilota:

Brak

- PET:

2lvl, brak dodatków

- designy na statek oraz do dronów:

all desingi z handlu do vegi

- ilość hal high-tech:

1

- ilość uridium do wydania:

50k,codziennie przychodzi po 30k:)

Wiem ze mam słabe konto ale nie wiem jak je dalej rozwijać i prosze was o pomoc:)

Opublikowano

- statek:

Vega

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:

6 flaxów

2 irysy

35lf3

40B01

- formacje dronów:

Brak

- stan wrót:

Alfa(złozone ale nie wchodzilem)

- profil pilota:

Brak

- PET:

2lvl, brak dodatków

- designy na statek oraz do dronów:

all desingi z handlu do vegi

- ilość hal high-tech:

1

- ilość uridium do wydania:

50k,codziennie przychodzi po 30k:)

Wiem ze mam słabe konto ale nie wiem jak je dalej rozwijać i prosze was o pomoc:)

kup full bo2, potem irki.

dwDSnZq.png

 

by @Miyoshi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...