Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co kupić, wybrać za daną kwotę uridium?


YOKYO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 827
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Statek: Goliath, Leonek

Designy: Enforcer, Bastion, Crimson, Veteran

Drony: 8 irysów (jeden na 2lv) + 2 havock

Lasery: 32 LF3

Wyrzutnia rakiet: Hell 2(3lv)

Pet: 8lv

Mechanizmy: naprawczy 1lv, kamikadze 3lv, handlowy 3lv, zbieracz 3lv

Protokoły: radarowy 3lv

Generatory napędu: 15 G3N-7900

Generatory osłon: 19 SG3N-BO2

Porfil pilota: 24PP

Skylab: Full 20lv

Formacje dronów: Strzała, Żów

Dodatki: Wszystkie z handlu (dosłownie)

 

Stan wrót:

 

Alfa 28/34

Beta 20/48

Gama 66/82 (stoi)

Zeta 22/111 (stoi)

Lambda 34/45

Epsilon 0/99

Delta 0/128

Kappa 0/120

Kronos 4/21

 

Serwer: PL3, Eic

Level: 17 (końcówka zaostało raptem 10 milionów).

 

 

I do wydania 350.000 Uri oczywiście uczciwie zarobione :D

I myślałem nad kupnem, w takiej kolejności: 1. Spektrum 2. Serce 3.Ćma 4.Hala na statek 5. Agis

 

Pozdrawiam i z góry dzięki [Odpowiedź nagradzam "LUBIE TO"]

Polecam ci ulepszyć wszystkie irki na 6lvl :)

 

@EDIT

Dobrze byłoby, gdybyś kupił mechanizm combo lvl 3 lub lvl 2 do pecika

23562935567511174409.jpg

Opublikowano

Statek: Goliath, Leonek

Designy: Enforcer, Bastion, Crimson, Veteran

Drony: 8 irysów (jeden na 2lv) + 2 havock

Lasery: 32 LF3

Wyrzutnia rakiet: Hell 2(3lv)

Pet: 8lv

Mechanizmy: naprawczy 1lv, kamikadze 3lv, handlowy 3lv, zbieracz 3lv

Protokoły: radarowy 3lv

Generatory napędu: 15 G3N-7900

Generatory osłon: 19 SG3N-BO2

Porfil pilota: 24PP

Skylab: Full 20lv

Formacje dronów: Strzała, Żów

Dodatki: Wszystkie z handlu (dosłownie)

 

Stan wrót:

 

Alfa 28/34

Beta 20/48

Gama 66/82 (stoi)

Zeta 22/111 (stoi)

Lambda 34/45

Epsilon 0/99

Delta 0/128

Kappa 0/120

Kronos 4/21

 

Serwer: PL3, Eic

Level: 17 (końcówka zaostało raptem 10 milionów).

 

 

I do wydania 350.000 Uri oczywiście uczciwie zarobione :D

I myślałem nad kupnem, w takiej kolejności: 1. Spektrum 2. Serce 3.Ćma 4.Hala na statek 5. Agis

 

Pozdrawiam i z góry dzięki [Odpowiedź nagradzam "LUBIE TO"]

 

 

Aegis dla ciebie byłby najlepszym statkiem, polecam aegis+design do niego

 

Teraz mógłbyś powoli robić zety, wpadłoby trochę cdd, kluczy i może havoc.

  • 2 tygodnie później...
Uczeń
Opublikowano

Statek :Golec

PP: 22
Lasery: 32 lf-3 2 lf-4
Pet; 11lvl

i wszystko co potrzebne :)

latam na kbocie oplaca sie zbierac urke na niedziele ? bo moze cos fajnego bedzie czy lepiej w skrzynie zainwestowac?

Opublikowano

Mam golca :

-1 irys

-7 flaxow

-50% wyposażenia lf3

- dobre osłonki

- prawie zlozone wrota gamma , alfa i beta

-kilka pp

- w ciągu tygodnia wyboce 60tys uri

na co moge wydawac te zarobione uridium?:D gram od niedawna :D

Opublikowano

Mam golca :

-1 irys

-7 flaxow

-50% wyposażenia lf3

- dobre osłonki

- prawie zlozone wrota gamma , alfa i beta

-kilka pp

- w ciągu tygodnia wyboce 60tys uri

na co moge wydawac te zarobione uridium? :D gram od niedawna

 

Mam golca :

-1 irys

-7 flaxow

-50% wyposażenia lf3

- dobre osłonki

- prawie zlozone wrota gamma , alfa i beta

-kilka pp

- w ciągu tygodnia wyboce 60tys uri

na co moge wydawac te zarobione uridium? :D gram od niedawna :D

Kup leonka na handlu, a za urke jeszcze jeden max 2 irki reszte za kredki, urke polecam ładować w lf3 do 20 i bo2 do 15 reszta na kluczyki( z wydawaniem kluczyków poczekaj do eventu na zeusa)

Opublikowano

GOLEC

8 Irysow

FULL LF3

22 BO2

FUL SPEED

PP 1

 

30.000 uri

 

PP Malo bo konto ma tydzien wszystko na handlu za kredki kupowalem

Kupuj CDD aż do 24pp :)

23562935567511174409.jpg

Opublikowano

4 hale: Golec, vega, leonov, Nostromo Ps jak coś konto było czyszczone :(

Designy do golca centaur refree solace venom spectrum

 

Jak coś posiadam kbota gg

 

1 Irys

6 flaxów

 


7 lf3


3 bo2


FUL SPEED


PP 33

 


70.000 uri

 

Co kupić za te uri??

Pomogłem daj Like <3

Opublikowano

4 hale: Golec, vega, leonov, Nostromo Ps jak coś konto było czyszczone :(

Designy do golca centaur refree solace venom spectrum

 

Jak coś posiadam kbota gg

 

1 Irys

6 flaxów

 

7 lf3

3 bo2

FUL SPEED

PP 33

 

70.000 uri

 

Co kupić za te uri??

 

4 osłonki BO2 i 3 laserki lf3

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Statek:Leonek
Designy: -
Drony: 3 irysów
Lasery: 16 LF3
Wyrzutnia rakiet: Hell 2
Pet: -
Mechanizmy: -
Protokoły:
Generatory napędu: 7 G3N-7900
Generatory osłon: 4 SG3N-BO2
Porfil pilota: 1PP
Skylab: All 1lv
Formacje dronów: Strzała
Dodatki: Wszystkie z handlu (dosłownie)

Serwer: PL3, MMO
Level: 14


I do wydania 30.000 Uri oczywiście Bot :D

Zastanawiam sie nad petem bot mi zbiera 24h dlatego leonek zastanawiam sie nad petem i zmianą firmy żeby lepiej bocic ;p

Pozdrawiam i z góry dzięki [Odpowiedź nagradzam "LUBIE TO"]

Opublikowano

 

Statek:Leonek

Designy: -

Drony: 3 irysów

Lasery: 16 LF3

Wyrzutnia rakiet: Hell 2

Pet: -

Mechanizmy: -

Protokoły:

Generatory napędu: 7 G3N-7900

Generatory osłon: 4 SG3N-BO2

Porfil pilota: 1PP

Skylab: All 1lv

Formacje dronów: Strzała

Dodatki: Wszystkie z handlu (dosłownie)

Serwer: PL3, MMO

Level: 14

 

 

I do wydania 30.000 Uri oczywiście Bot :D

Zastanawiam sie nad petem bot mi zbiera 24h dlatego leonek zastanawiam sie nad petem i zmianą firmy żeby lepiej bocic ;p

Pozdrawiam i z góry dzięki [Odpowiedź nagradzam "LUBIE TO"]

Nie kupuj peta ponieważ nie jest on ci do niczego potrzebny, zainwestuj kase w lf-3 oraz kupuj/licytuj osłony oczywiście rozbudowuj skylab ponieważ potrzebny on ci będzie do rozbudowy Profilu Pilota którego rozbudową możesz się w niedługo zająć

killalllogo.jpg


  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam, mam 27k urki do wydania oraz w połowie skończoną betę na bazie co razem daje mi ok. 80k, do tego 1 część do kolejnej alfy oraz 2 do bety. Mam golca, 6 irków, full lf3, napędów, osłon, 10pp, bez peta. I teraz mam takie pytanie, na co wpakować te 80k urki po becie? Myślę nad poczekaniem do większej szansy na lf4 i kupieniem kluczy.

Opublikowano

Witam, mam 27k urki do wydania oraz w połowie skończoną betę na bazie co razem daje mi ok. 80k, do tego 1 część do kolejnej alfy oraz 2 do bety. Mam golca, 6 irków, full lf3, napędów, osłon, 10pp, bez peta. I teraz mam takie pytanie, na co wpakować te 80k urki po becie? Myślę nad poczekaniem do większej szansy na lf4 i kupieniem kluczy.

Co do wrót polecam ci składać Zete, bo daje klucze i dużo urki, oraz jest łatwiejsza.

Za urke wygeneruj sobie kilka PP

23562935567511174409.jpg

Opublikowano

Co do wrót polecam ci składać Zete, bo daje klucze i dużo urki, oraz jest łatwiejsza.

Za urke wygeneruj sobie kilka PP

Dam radę zrobić zete z takim wyposażeniem? Ile PP robić? 1/2?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Uridium: 60k.

Statek: Goliath
Designy: Wszystkie z handlu.
Drony: 8 irysów
Lasery: 18 LF3 + 3 LF2.
Wyrzutnia rakiet: Hell 2
Pet: -
Mechanizmy: -
Protokoły: -
Generatory napędu: 2 G3N-7900 + 10 G3N-6900
Generatory osłon: 14 SG3N-BO2
Porfil pilota: 3PP
Skylab: 10 lvl.
Formacje dronów: za kredki.
Dodatki: Wszystkie z handlu (większość.)

LVL: 14 (10 milionów do 15)


 

Stan wrót:


Alfa 32/34

Beta 33/48

Gama 50/82

Zeta 00/111

Lambda 00/45

Epsilon 0/99

Delta 0/128

Kappa 0/120

Kronos 0/21

Serwer: PL2, MMO

Opublikowano

- statek: Vega
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 26 LF3 i 5 BO2 i 10 G3N-7900
- formacje dronów: wszystkie za kredki
- stan wrót: nie robie
- profil pilota: 8PP
- PET: brak
- designy na statek oraz do dronów: wszystkie desingi z aukcji
- ilość hal high-tech: 1
- ilość uridium do wydania: 90 K

we wrota nie chce inwestować jak cos (narazie) :D

Opublikowano

1. Wygraj goliath'a na aukcji.

2. Jeśli chcesz bić dobre alieny typu dk/bmk to radze dozbierać 10k urki i kupić romb.

3. Musisz się postarać o większą ilość BO2 i też około 5 g3n-7900 żeby mieć na 2 konfe wrazie ucieczki

Opublikowano

@up

No wiem, ale kredyty to ja zainwestuje w golca ( wbiję sobie z 1kkk na bugu ). Chodzi o itemy, których nie można kupić za kredyty na handlu ;d

Co sądzicie o kupnie peta ?

jaki bug ,że chcesz wbić aż 1kk ?

Opublikowano

- statek:Golec,vega,aegis
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:full lf3, 4 lf4, irysy + apis na 16lvl osłonki i inne full
- formacje dronów:romb, ćma, za 75k w stylu ćmy tylko 10% zamiast 20%,
- stan wrót:2 Bety, 2 Gammy
- profil pilota:25
- PET:10lvl kamikadze 3, zbieracz 3, combo naprawa 3
- designy na statek oraz do dronów:2 havocki
- ilość hal high-tech:2
- ilość uridium do wydania:275k

Preferował bym wydać na klucze i czekać na zeusa a wy jak sądzicie ?

Opublikowano

- statek:Golec,vega,aegis

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:full lf3, 4 lf4, irysy + apis na 16lvl osłonki i inne full

- formacje dronów:romb, ćma, za 75k w stylu ćmy tylko 10% zamiast 20%,

- stan wrót:2 Bety, 2 Gammy

- profil pilota:25

- PET:10lvl kamikadze 3, zbieracz 3, combo naprawa 3

- designy na statek oraz do dronów:2 havocki

- ilość hal high-tech:2

- ilość uridium do wydania:275k

Preferował bym wydać na klucze i czekać na zeusa a wy jak sądzicie ?

 

 

Ja pierdole jak mało PP, daj w PP i 1 hale w high-tech. Zeus to tylko 2 sloty a kilka PP to masa profitów :P

pyhvh7E.png


 


  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

- statek: Goliath 
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 12lf3, reszta lf2, 1bo2, reszta tych naj za kredki, fs, dodatki najpotrzebniejsze, 5 flaxów 3 irisy (all lvl 1, tylko bo2 na 2 poz. xD)
- formacje dronów: za kredki  ;/ 
- stan wrót:      Zrobiłem 1 zete, alfe i bete, a teraz nie planuje robić żadnych wrót... (alfa 20/34, zeta 18/111, gamma 58/82 (chyba 82 xD)
- profil pilota:   9pp   
- PET:     6lvl,     kamikaze 1 (jak wbije 8lvl to od razu kupuje kamikaze 3), tam jakieś zbieracze na 2 lvl i naprawa statku na 1lvl
- designy na statek oraz do dronów  :   z handlu     + 1 havoc
- ilość hal high-tech:   1 xD  
- ilość   uridium do wydania:   73k+ (bot jeszcze zbiera)

 

Myśle o kupnie bo2/sercu/rombie, bo lf3/irki bede licytował (serwer gb4)

 

Będą lajgi :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...