Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co kupić, wybrać za daną kwotę uridium?


YOKYO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- statek: Leonek

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 31 Lf-3 , 4 Bo2 , ful speed, 1 irys, 3 flaxy , 1 LF-4,

- formacje dronów: nie mam

- stan wrót: epsilon 22/99 i leszcze 296 energi do wytracenia

- profil pilota: 0

- PET: nie mam

- designy na statek oraz do dronów: nie mam

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 79 tys uri

2 irysy za urke kup ew. cdd

  • Odpowiedzi 827
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
• Goliath (podstawowe dresy ,te za 250tys nie posiadam)

• 35 lf3.


• 15 napedów za 2k urki.


• 20 BO1 ,tutaj musze podkreslic ze to nia sa oslony za 10k urki ;)


• podstawowe formacje za kredki.


• 10PP.


• Brak peta.


• 6 irkow (6lvl) 2 flaxy (6lvl)


• Wrota brak (jedynie alfa 29/34 200 energi do wydania)


• ilosc hal 1 :P



»170.000 Uridium



I tutaj głowne pytanie do was kupic Aegisa,poniewaz ten statek bardzo mi zaimponowal czy moze uridium wydac w dalszy rozwój goliatha,chetnie poslucham wypowiedzi z waszej strony.


Opublikowano

moim zdaniem to Aegis, aczkolwiek bardziej postawiłbym na rozwój PP, masz ich za mało.

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Przeciez irkow nie bede kupowal za urke tylko licytowal ,a ja glownie pytam sie na co wydac URIDIUM....

 

Racja, ostatnie 2 irysy licytnij na aukcji, a urkę ładuj w PP, odstaw Aegisa na bok

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Chłopie ty nawet FE nie masz co ty o bajerach myślisz. Bo2 też wylicytujesz, urkę ładuj w cdd i pp

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

Opublikowano

- Statek: AEGIS, Goliath

- Level: 19

- Ilość PP: 27

- formacja ROMB, SZEWRON

- Pet: 13

- Wyposażenie Peta: zbieracz surowcow 3lvl, zbieracz skrzyneczek 3lvl

- Drony: 8 Irkow(1x 13 lvl, 1x 12 lvl, 1x 11 lvl, 2x 9 lvl, 3 x 8 lvl) 1 Apis (16 lvl) 6x havoc

- Wyposażenie: 12 LF4 (5 na 16lvl), 27 LF3, 18 BO2, All dodatki.

- Designy: Wszystkie z handlu, SOLACE, SENTINEL, VENOM

- Skylab: All 20 lvl. seprom 16 promerium 18

- Fabryka High-Tech: 2 hale


Mam na wydanie 50 tys urki i nie wiem w co teraz inwestowac

Opublikowano

- statek: golec
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 35lf-3; 16- bo2; 15 najlepszych speedów; 8 irków na 6 poziom ulepszone
- formacje dronów: romb
- stan wrót: 2 zety, 1 alfa
- profil pilota: 19pp
- PET: 4 lvl+ kamyk 2 lvl, mechanizm combo 2 lvl, zbieracz surowcow 2 lvl, mechanizm handlowy 2 lvl
- designy na statek oraz do dronów: 1 havoc i wszystkie designy z handlu
- ilość hal high-tech: 1
- ilość uridium do wydania: ok. 50k

 

Urki mogę w razie czego dozbierać, jakby tyle było za mało ;)

23562935567511174409.jpg

Opublikowano

statek: goliath, leonov

ulepszenia:

Lasery:

-full LF3 (bez ulepszeń)

Generatory:

-full BO2

Drony:6 iris, licytuje bo pekly

formacje dronów:

Te za kredyty i ćma

- stan wrót:

Alfa: 28/34

Beta: 45:48

- profil pilota:

24 PP

100 CDD

- PET:

Bez zadnych mechanizmów

- designy na statek oraz do dronów:

Za kredyty, VENOM, KICK, 1x HERCULES

- ilość hal high-tech:

2

- ilość uridium do wydania:

200tyś

Opublikowano

-statek: golec,leonek,aegis
-wyposażenie oraz poziom jego ulepszenia: 10 dronów,10x lf4,full lf3,full bo 2,fs,drony poulepszane na 12 lv
-formacje: ćma,romb,serce,szewron
-stan wrót: składam kappy
-profil: 32 pp
-pet: 15 lv,combo 3,zbieracz 3 i 6 radarowych
-designy: 10 havoców,dimisher
-ilość hali high-tech: 1
-ilość uridium do wydania: obecnie 200k
W co teraz pakować hajs ? klucze czy zabrać się za ulepszanie dronów na maxa ?

Opublikowano
- Statek: AEGIS, Goliath

- Level: 19

- Ilość PP: 28

- formacja ROMB, SZEWRON

- Pet: 13

- Wyposażenie Peta: zbieracz surowcow 3lvl, zbieracz skrzyneczek 3lvl

- Drony: 8 Irkow(1x 13 lvl, 1x 12 lvl, 1x 11 lvl, 2x 9 lvl, 3 x 8 lvl) 1 Apis (16 lvl) 6x havoc

- Wyposażenie: 12 LF4 (5 na 16lvl), 27 LF3, 18 BO2, All dodatki.

- Designy: Wszystkie z handlu, SOLACE, SENTINEL, VENOM

- Skylab: All 20 lvl. seprom 16 promerium 18

- Fabryka High-Tech: 2 hale


Mam na wydanie 110 tys urki i nie wiem w co teraz inwestowac

Opublikowano

 

- Statek: AEGIS, Goliath
- Level: 19
- Ilość PP: 28
- formacja ROMB, SZEWRON
- Pet: 13
- Wyposażenie Peta: zbieracz surowcow 3lvl, zbieracz skrzyneczek 3lvl
- Drony: 8 Irkow(1x 13 lvl, 1x 12 lvl, 1x 11 lvl, 2x 9 lvl, 3 x 8 lvl) 1 Apis (16 lvl) 6x havoc
- Wyposażenie: 12 LF4 (5 na 16lvl), 27 LF3, 18 BO2, All dodatki.
- Designy: Wszystkie z handlu, SOLACE, SENTINEL, VENOM
- Skylab: All 20 lvl. seprom 16 promerium 18
- Fabryka High-Tech: 2 hale
Mam na wydanie 110 tys urki i nie wiem w co teraz inwestowac

Kup serce lub ćme, a najlepiej to i to :)

1371897076-U387138.png



Pomogłem?



Daj+


Opublikowano

- Golec
- 23 lf-2 1 najlepsza osłonka reszta prawie wszystkie te najlepsze za kredyty i te za 2 czy 4k urli ulepszenie nic
- te za kredytki flaxy i jeden irys (5-6lv)
- alfa 30/34 beta 19/48 gamma 48/82
- 1pp do wydania
- PET: brak
- designy na statek oraz do dronów: na statek wszystkie możliwe z handlu do dronów żadnego
- ilość hal high-tech: 1
- ilość uridium do wydania: 26.8k urli

pomocne dobre odp nagradzam "LUBIE TO"

Opublikowano

Ponownie zaczęto zakładać tematy, dotyczące porad co mamy kupić.

 

Aby uniknąć ponownych zakładania tematów podpinam ten aby był dla każdego widoczny ;)

 

@UP

 

Inwestuj w Lf3

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Statek: Goliath, Leonek
Designy: Enforcer, Bastion, Crimson, Veteran
Drony: 8 irysów (jeden na 2lv) + 2 havock
Lasery: 32 LF3
Wyrzutnia rakiet: Hell 2(3lv)
Pet: 8lv
Mechanizmy: naprawczy 1lv, kamikadze 3lv, handlowy 3lv, zbieracz 3lv
Protokoły: radarowy 3lv
Generatory napędu: 15 G3N-7900
Generatory osłon: 19 SG3N-BO2
Porfil pilota: 24PP
Skylab: Full 20lv
Formacje dronów: Strzała, Żów
Dodatki: Wszystkie z handlu (dosłownie)

 

Stan wrót:

Alfa 28/34
Beta 20/48
Gama 66/82 (stoi)
Zeta 22/111 (stoi)
Lambda 34/45
Epsilon 0/99
Delta 0/128
Kappa 0/120
Kronos 4/21

Serwer: PL3, Eic
Level: 17 (końcówka zaostało raptem 10 milionów).


I do wydania 350.000 Uri oczywiście uczciwie zarobione :D

I myślałem nad kupnem, w takiej kolejności: 1. Spektrum 2. Serce 3.Ćma 4.Hala na statek 5. Agis

 

Pozdrawiam i z góry dzięki [Odpowiedź nagradzam "LUBIE TO"]

oiph.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...