Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co kupić, wybrać za daną kwotę uridium?


YOKYO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-statek: golec,leonek,aegis

-wyposażenie oraz poziom jego ulepszenia: 10 dronów,10x lf4,full lf3,full bo 2,fs,drony poulepszane na 12 lv

-formacje: ćma,romb,serce,szewron

-stan wrót: obecnie żadne

-profil: 32 pp

-pet: 15 lv,combo 3,zbieracz 3 i 6 radarowych

-designy: 10 havoców,dimisher

-ilość hali high-tech: 1

-ilość uridium do wydania: obecnie 200k

W co teraz pakować hajs ? klucze czy zabrać się za ulepszanie dronów na maxa ?

  • Odpowiedzi 827
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

- statek: Golec
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: Full speed ,19 lf3 reszta lf2 , 9 b02 i reszta b01 , 8 irkow
- formacje dronów: te za kredki
- stan wrót: brak 1 czesci do bety , zeta 32/111
- profil pilota: 5pp
- PET: 5lv ,zbieracz surowcow pzm 2 , kami 1
- designy na statek oraz do dronów: podstawowe , brak
- ilość hal high-tech: 1
- ilość uridium do wydania: 40k

Opublikowano

- statek: Vega
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:
37 LF3
5 Flaxów
Full Speed
0 B02
10 Osłonek za 16k kredek
Żadnych ulepszeń.
- formacje dronów: Podstawowa i za kredki.
- stan wrót: Brak jakichkolwiek kawałków :)
- profil pilota: 0 PP
- PET: Nima
- designy na statek oraz do dronów: Wszystkie z handlu na drony niema.
- ilość hal high-tech: 1
- ilość uridium do wydania: 40k

Opublikowano

- statek: Vega

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:

37 LF3

5 Flaxów

Full Speed

0 B02

10 Osłonek za 16k kredek

Żadnych ulepszeń.

- formacje dronów: Podstawowa i za kredki.

- stan wrót: Brak jakichkolwiek kawałków :)

- profil pilota: 0 PP

- PET: Nima

- designy na statek oraz do dronów: Wszystkie z handlu na drony niema.

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: 40k

 

 

 

Konto można powiedzieć że "łyse" nie wiem skąd masz tyle LF3 ale więcej Ci sie nie przyda najpierw inwestuj w osłony i irki następnie w PP (dobij do 24) jeżeli latasz na bocie kup leonka i boć na x-2, x-3, x-4

jp8p35.png
Opublikowano

- statek: Leonov
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 0

5 irysow 15 lf3 , 0 bo2
- formacje dronów: zadne bo bot lata
- stan wrót: 78/111 zeta
- profil pilota: 2pp
- PET: nie ma
- designy na statek oraz do dronów: mam leona
- ilość hal high-tech: 0
- ilość uridium do wydania : nie mam fe , to wszystko w wypo ale mam 50k jak narazie dzis moze bedze wieczorem ze 70k/80k

 

Wiec mam pytanie , w co dalej inwestowac dalej dobic lf3 czy w bo2 czy jak ?

 

Bo mam nowe konto ;)

 

PS>Boce jak by co

Kur*a Moje Pole !

 

Wyjazd W Pole !

 

;)

Opublikowano

- statek: Golec
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: full lf-3,bo2,irki na 6 lvl

- formacje dronów: szewron,gwiazda
- stan wrót: zeta na bazie
- profil pilota: 21 pp[grube są]
- PET: 8 lvl
- designy na statek oraz do dronów: 1 havock
- ilość hal high-tech: 1
- ilość uridium do wydania 230 tyś

Opublikowano

 

- statek: Golec

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: full lf-3,bo2,irki na 6 lvl

- formacje dronów: szewron,gwiazda

- stan wrót: zeta na bazie

- profil pilota: 21 pp[grube są]

- PET: 8 lvl

- designy na statek oraz do dronów: 1 havock

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania 230 tyś

Zrób 24 pp (bańkę) i urke wal w klucze jak będzie event na lf4, w między czasie składaj zety ;)

killalllogo.jpg


Opublikowano

statek : golec

wyposażenie : full lf3 , 10 lf4 , apis i irki na 16, full bo2 ,

formacje : ćma , romb i te za kredki

wrota : składam zety

profil pilota : 45 PP przydzielone

pet : lvl max , kami 3 , zbieracz 3 zbieracz surowców 3 , 5 radarów 3

designy : 5 havocków i 1 herkules ,

urka do wydania : 150 tys

 

Zastanawiam sie nad formacja serca/kraba/skorpiona , lub nad uzbieraniem na aegisa

18939be003303a1095db2b3f0c8991fb.png

Opublikowano

statek : golec

wyposażenie : full lf3 , 10 lf4 , apis i irki na 16, full bo2 ,

formacje : ćma , romb i te za kredki

wrota : składam zety

profil pilota : 45 PP przydzielone

pet : lvl max , kami 3 , zbieracz 3 zbieracz surowców 3 , 5 radarów 3

designy : 5 havocków i 1 herkules ,

urka do wydania : 150 tys

 

Zastanawiam sie nad formacja serca/kraba/skorpiona , lub nad uzbieraniem na aegisa

nazbieraj na aegisa ,a potem serce

Intel Core i5 4570 , Asus GeForce GTX 760 OC , Kingston 8 GB 1600 Mhz

 

bf4-logo-retina_12.png?v=1405727469460rc

Opublikowano

statek : golec

wyposazenie : 35 lf3,2 lf4,17 bo2,apis,8 irkow

formacje : te za kredki,romb i ćma

wrota : około 60/120 do kappy

profil pilota : 25pp

pet : 10lvl,kami 2,zbieracz surowcow 2,combo naprawczy 1

designy: tylko 1 havock

uri do wydania : 100k i ciągle rośnie

Opublikowano

statek : golec

wyposazenie : 35 lf3,2 lf4,17 bo2,apis,8 irkow

formacje : te za kredki,romb i ćma

wrota : około 60/120 do kappy

profil pilota : 25pp

pet : 10lvl,kami 2,zbieracz surowcow 2,combo naprawczy 1

designy: tylko 1 havock

uri do wydania : 100k i ciągle rośnie

Jeśli masz Kbot,Ibot to kupuj klucze i otwieraj na szansie na zeusa jeśli masz Pbdo Bot to puść go na alieny i składaj zety do full havok potem herkules lub jak wolisz pierwsze herkules potem havok to zależy od cb . A za tą uridium kup kluczę .

1000542_488527844557457_1771921595_n.jpg

Opublikowano

- statek: Spearhead, Aegis
- wyposażenie: 21 lf3, 15 bo2, 4 irki, 3 flaxy, (brak pustych slotów na lasery)
- formacje dronów: Za kredyty,
- stan wrót: 108/111 Zeta, (Multi na złość, nie chce wpaść...)
- profil pilota: 4 PP,
- PET: Brak, (Na razie, to jest najmniejszy problem)
- designy na statek oraz do dronów: Brak,
- ilość hal high-tech: 1, (Precyzja rakiet)
- ilość uridium do wydania: 60k i rośnie.

Dodam jeszcze, że mam Premke.

 

Zastanawiam się nad formacją Serca lub Veteranem na Aegisa, PET jak dla mnie, to dopiero przyszłość, ponieważ są ważniejsze rzeczy.

 

Pozdrawiam.

5y6tk3.gif

Opublikowano

- statek:golec
- wyposażnie oraz jego poziom ulepszenia: 30lf3 , 15bo2 , 6irysów , 2 flaxy
- stan wrót: brakuje 16 cześci do zety

- formacje: za kredki , romb i ćma

- profil pilota: 15pp
- ilość uridium do wydania: nieważne :)

 

Planuję kupić formajcę serca chyba , że dostanę lepsze pomysły ;) .


Opublikowano

- statek:golec

- wyposażnie oraz jego poziom ulepszenia: 30lf3 , 15bo2 , 6irysów , 2 flaxy

- stan wrót: brakuje 16 cześci do zety

- formacje: za kredki , romb i ćma

- profil pilota: 15pp

- ilość uridium do wydania: nieważne :)

 

Planuję kupić formajcę serca chyba , że dostanę lepsze pomysły ;) .

 

Nie podałeś urki więc nie wiem jak Ci pomóc ale inwestuj w PP i już potem dalej w Aegisa i na palke leć zrobić 10 havo do tego w pierwszej kolejności wylicytuj na handlu ostatnie 2 irki.

jp8p35.png
Opublikowano

- statek: Spearhead, Aegis

- wyposażenie: 21 lf3, 15 bo2, 4 irki, 3 flaxy, (brak pustych slotów na lasery)

- formacje dronów: Za kredyty,

- stan wrót: 108/111 Zeta, (Multi na złość, nie chce wpaść...)

- profil pilota: 4 PP,

- PET: Brak, (Na razie, to jest najmniejszy problem)

- designy na statek oraz do dronów: Brak,

- ilość hal high-tech: 1, (Precyzja rakiet)

- ilość uridium do wydania: 60k i rośnie.

Dodam jeszcze, że mam Premke.

 

Zastanawiam się nad formacją Serca lub Veteranem na Aegisa, PET jak dla mnie, to dopiero przyszłość, ponieważ są ważniejsze rzeczy.

 

Pozdrawiam.

 

 

Za całą urkę kupuj cdd tak żeby dobić do 24 pp Czemu 24?? Grube lasery .

1000542_488527844557457_1771921595_n.jpg

Opublikowano

- statek:golec

- wyposażnie oraz jego poziom ulepszenia: 30lf3 , 15bo2 , 6irysów , 2 flaxy

- stan wrót: brakuje 16 cześci do zety

- formacje: za kredki , romb i ćma

- profil pilota: 15pp

- ilość uridium do wydania: nieważne :)

 

Planuję kupić formajcę serca chyba , że dostanę lepsze pomysły ;) .

pp, 2irki za kredki wylicytuj, aegis , serce , klucze

 

- statek: Leonov

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 0

5 irysow 15 lf3 , 0 bo2

- formacje dronów: zadne bo bot lata

- stan wrót: 78/111 zeta

- profil pilota: 2pp

- PET: nie ma

- designy na statek oraz do dronów: mam leona

- ilość hal high-tech: 0

- ilość uridium do wydania : nie mam fe , to wszystko w wypo ale mam 50k jak narazie dzis moze bedze wieczorem ze 70k/80k

 

Wiec mam pytanie , w co dalej inwestowac dalej dobic lf3 czy w bo2 czy jak ?

 

Bo mam nowe konto ;)

 

PS>Boce jak by

dobij full lf3 na leonku, bo2 (15sztk), pp do 24pp , reszte irków wylicytuj na handlu

Opublikowano

- statek: golec
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 10lf3, 15G3N-7900, RP bot 4, 3 flaxy
- formacje dronów: serce
- stan wrót:alpha 23/34, beta 16/48, gamma 29/82
- profil pilota:0
- PET:brak
- designy na statek oraz do dronów:veteran
- ilość hal high-tech:1
- ilość uridium do wydania:100,000

Opublikowano

- statek: Leonov
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: jak narazie: 3lf4 na statku ful lf3 na dronach, 6 irisków, 2bo2 dlatego ze wiecej mi nie potrzeba na tego leonovka, ful napedow najlepszych, nic nie poulepszane
- formacje dronów: Chewron
- stan wrót: Epsilon na bazie, 69/99 kolejnego epsilona
- profil pilota: 3
- PET:brak
- designy na statek oraz do dronów: Nie posiadam
- ilość hal high-tech:1
- ilość uridium do wydania: 330k

Zamierzam za wszystko kupic klucze gdyz zalezy mi na lf4 moze ktos ma lepsza propozycje?

Opublikowano

- statek:golec,leonek
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: full lf3, 5 lf4, apis 8 irków na 5 poziomie ;D
- formacje dronów: ćma,rąb,serce i szwadron
- stan wrót: przed chwilo złożyłem kappę ;D
- profil pilota: 25
- PET: na 9 poziomie kamyk 3 oraz zbieracz 3
- designy na statek oraz do dronów: 2 havock, i desingi z chandlu
- ilość hal high-tech: 1
- ilość uridium do wydania: ok. 250.000 uri ;D

1372773027-U369116.png

Sygnatura by . Gentleman .

Opublikowano

- statek:golec,leonek

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: full lf3, 5 lf4, apis 8 irków na 5 poziomie ;D

- formacje dronów: ćma,rąb,serce i szwadron

- stan wrót: przed chwilo złożyłem kappę ;D

- profil pilota: 25

- PET: na 9 poziomie kamyk 3 oraz zbieracz 3

- designy na statek oraz do dronów: 2 havock, i desingi z chandlu

- ilość hal high-tech: 1

- ilość uridium do wydania: ok. 250.000 uri ;D

 

Polecam ci większy lvl wbić irysom i inwestować w klucze jak będzie event na lf4 / zeusa :)

Opublikowano

@up

Kup kluczę bez dwóch zdań !

Mało LF4 masz więc trochę wpadnie no i oczywiście części do apisa :D

Ok a jak z Epsilonem dam rade bez kamikadze, golcem zrobic?

Opublikowano

- statek: Leonek
- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia: 31 Lf-3 , 4 Bo2 , ful speed, 1 irys, 3 flaxy , 1 LF-4,
- formacje dronów: nie mam
- stan wrót: epsilon 22/99 i leszcze 296 energi do wytracenia
- profil pilota: 0
- PET: nie mam
- designy na statek oraz do dronów: nie mam
- ilość hal high-tech: 1
- ilość uridium do wydania: 79 tys uri

Opublikowano

@UP Kup sobie z 2 iriski za urki reszte licytuj, jesli grasz na bocie i bocisz leonkiem to kup sobie szewron gdyz to podniesie twoje zyski pózniej troche w kluczyki właduj urki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...