Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z czegoś się muszą utrzymywać prawda? :)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/medium, easy, easy/forfun max lvl 200 - 250

Dodatkowe Info: Serwer który dopiero wystartuje, bez masy ulepszaczy, ładne itemy Serwer który dobrze się zapowiada :D

Nagroda za pomoc: +++++++++ 5

 

Z czegoś się muszą utrzymywać prawda? :)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/medium, easy, easy/forfun max lvl 200 - 250

Dodatkowe Info: Serwer który dopiero wystartuje, bez masy ulepszaczy, ładne itemy Serwer który dobrze się zapowiada :D

Nagroda za pomoc: +++++++++ 5

HusariaMT2

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tanim KU , miłej atmosferze i +800 ludzi w południe

Dodatkowe Info: Porządny Medium

Nagroda za pomoc: Lajk

VirtualMT2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tanim KU , miłej atmosferze i +800 ludzi w południe

Dodatkowe Info: Porządny Medium

Nagroda za pomoc: Lajk

Porządny nie jest ale gra 2000 osób+

 

PandoraMT2

Daj to co uważasz :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Tanim KU , miłej atmosferze i +800 ludzi w południeDodatkowe Info: Porządny MediumNagroda za pomoc: Lajk

virtual/diamond/imetin
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Bony u handlarza tanie, Dużo graczy ok.700, działa BS , brak 6-7 bonu na klasy
Dodatkowe Info:Najlepiej gdyby to był medium
Nagroda za pomoc:2 Like +5 w profilu

qf5r.jpg


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Bony u handlarza tanie, Dużo graczy ok.700, działa BS , brak 6-7 bonu na klasy

Dodatkowe Info:Najlepiej gdyby to był medium

Nagroda za pomoc:2 Like +5 w profilu

Cavis

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Przyjemny EASY , średna-niska ilość potrzebnych ulepszaczy (nie to co na xenoxie -,-") , ciekawy system ulepszeń (bez broni robionych w paincie...) , ciekawe nowości , brak nacisku na IS ( bez "jeśli płacisz - jesteś nie do rozwalenia") , brak bugów , stabilny server
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc: +

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemny EASY , średna-niska ilość potrzebnych ulepszaczy (nie to co na xenoxie -,-") , ciekawy system ulepszeń (bez broni robionych w paincie...) , ciekawe nowości , brak nacisku na IS ( bez "jeśli płacisz - jesteś nie do rozwalenia") , brak bugów , stabilny server

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: +

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/834031-noxiapl-dedyk-easy/

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer MEDIUM, na którym gra największa liczba graczy. Serwer podobny do Ethana/ Nervil. Po prostu gdzie gra najwięcej osób. Najlepiej żeby nie działał BS, nie piszcie serwerów typu EliteMT2.

Dodatkowe Info: ^

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemny EASY , średna-niska ilość potrzebnych ulepszaczy (nie to co na xenoxie -,-") , ciekawy system ulepszeń (bez broni robionych w paincie...) , ciekawe nowości , brak nacisku na IS ( bez "jeśli płacisz - jesteś nie do rozwalenia") , brak bugów , stabilny server

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: +

DivineWorld, Cavis

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: atmosferze

Dodatkowe Info: -

Nagroda za pomoc: nic

Ravia

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer MEDIUM, na którym gra największa liczba graczy. Serwer podobny do Ethana/ Nervil. Po prostu gdzie gra najwięcej osób. Najlepiej żeby nie działał BS, nie piszcie serwerów typu EliteMT2.

Dodatkowe Info: ^

Raczej nie ma takiego serwera chodziać polecam Cavis jest bardziej Easy i tam bs jest legalny.... Ale niedługo startuje Dracos i zapowiada się znakomicie link do zapowiedzi http://www.mpcforum.pl/topic/1034875-zapowiedz-dracos/

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer MEDIUM, na którym gra największa liczba graczy. Serwer podobny do Ethana/ Nervil. Po prostu gdzie gra najwięcej osób. Najlepiej żeby nie działał BS, nie piszcie serwerów typu EliteMT2.

Dodatkowe Info: ^

 

Theris, VirutalMT2

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: atmosferze

Dodatkowe Info: -

Nagroda za pomoc: nic

 

Balmora, Ravia, Avalon

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer MEDIUM, na którym gra największa liczba graczy. Serwer podobny do Ethana/ Nervil. Po prostu gdzie gra najwięcej osób. Najlepiej żeby nie działał BS, nie piszcie serwerów typu EliteMT2.

Dodatkowe Info: ^

Ja polecam Ci Pandorę, aczkolwiek niestety BS działa :p

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: atmosferze

Dodatkowe Info: -

Nagroda za pomoc: nic

ConcordiaMT2 - hard / Virtual - easy/medium

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: żeby było co do roboty a nie eq w 1 dzien ;) , żeby nie było broni od chuja , w miare łatwy :)

Dodatkowe Info: nie pisać imetin,xenox,
Nagroda za pomoc: lajk;d

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: żeby było co do roboty a nie eq w 1 dzien ;) , żeby nie było broni od chuja , w miare łatwy :)

 

Dodatkowe Info: nie pisać imetin,xenox,

Nagroda za pomoc: lajk;d

 

PandoraMt2 jest w sumie łatwa, jest co robić, ponieważ jest sporo graczy :) Może jeszcze Diamond.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: żeby było co do roboty a nie eq w 1 dzien ;) , żeby nie było broni od chuja , w miare łatwy :)

 

Dodatkowe Info: nie pisać imetin,xenox,

Nagroda za pomoc: lajk;d

Cavis

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer MEDIUM, na którym gra największa liczba graczy. Serwer podobny do Ethana/ Nervil. Po prostu gdzie gra najwięcej osób. Najlepiej żeby nie działał BS, nie piszcie serwerów typu EliteMT2.

Dodatkowe Info: ^

Nathiss lub DiamondMT2

Aktualnie mam przerwę od metina masz pytanie napisz na pw na gg mnie szybko nie zobaczysz :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: bony maksymalne , malo ulepszaczy, 6/7 bez silny odporny lub w ogole moze go nie byc

Dodatkowe Info: - skromny system ulepszen z jednej broni/zbroji maks 6 nastepnych
Nagroda za pomoc: lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony maksymalne , malo ulepszaczy, 6/7 bez silny odporny lub w ogole moze go nie byc

Dodatkowe Info: - skromny system ulepszen z jednej broni/zbroji maks 6 nastepnych

Nagroda za pomoc: lajki

Cavis

Aktualnie mam przerwę od metina masz pytanie napisz na pw na gg mnie szybko nie zobaczysz :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!



Zależy mi najbardziej na: atmosfera , działajacy bs , stabilny serwer


Dodatkowe Info: medium z nutką hardu ;p Na dłuzszy czas

Nagroda za pomoc: lajk

 

Serwery oprócz Pandora, elite , virtual itp ;d

1390758008-U305854.png graphic.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

 

Zależy mi najbardziej na: atmosfera , działajacy bs , stabilny serwer

 

Dodatkowe Info: medium z nutką hardu ;p Na dłuzszy czas

 

 

Nagroda za pomoc: lajk

 

Serwery oprócz Pandora, elite , virtual itp ;d

Eruris.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na: atmosfera , działajacy bs , stabilny serwer

 

Dodatkowe Info: medium z nutką hardu ;p Na dłuzszy czas

 

Nagroda za pomoc: lajk

 

Serwery oprócz Pandora, elite , virtual itp ;d

 

 

Ethana

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/medium, easy, easy/forfun max lvl 200 - 250
Dodatkowe Info: Serwer który dopiero wystartuje, bez masy ulepszaczy, ładne itemy, Skile od razu P Serwer który dobrze się zapowiada :D
Nagroda za pomoc: +++++++++ 5

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/medium, easy, easy/forfun max lvl 200 - 250

Dodatkowe Info: Serwer który dopiero wystartuje, bez masy ulepszaczy, ładne itemy Serwer który dobrze się zapowiada :D

Nagroda za pomoc: +++++++++ 5

Easy/Medium Dracos startuje 7.09.2013

Aktualnie mam przerwę od metina masz pytanie napisz na pw na gg mnie szybko nie zobaczysz :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...