Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwerach gdzie gra z 600+
Dodatkowe Info:Hard albo Medium //Bez 6/7 do PVP
Nagroda za pomoc:5lajk i 5 w Profil

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Jakimś privie , podobnym do Xenoxa lub Bassili
Dodatkowe Info:Serwer ten ma być easy :).
Nagroda za pomoc:Lajk :D

 

 

virtualmt2

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Jakimś privie , podobnym do Xenoxa lub Bassili
Dodatkowe Info:Serwer ten ma być easy :).
Nagroda za pomoc:Lajk :D

 

Argentus xenox s2 :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Hard - Podobny do Balmora.PL

Dodatkowe Info: Żeby raty były takie same lub nawet i większe.

Nagroda za pomoc: 3 Like.

 

Nervil.pl - idealny serwer, strasznie niedoceniany. Jest on hard, ale są za to często eventy. Tego tygodnia ma się odbyć dużo eventów więc szybko się dorobisz :)

ex

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Najbardziej zalezy mi na tym zeby expilo sie przyjemnie, w 1 dzien 70lv.

Dodatkowe Info:Serwer Prywatny, Polski. Najlepiej zeby bony wchodzily odrazu MAX i ulepszacze tylkodo epikow lub jakos ograniczone

Nagroda za pomoc: Lajki + Cos tam w grze :)

 

Cavis.pl masz nawet gameplay w mojej sygnaturze

Jeste hejtejem i dobrze mi z tym ziomki ; )

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: przyjemnym expie eq by łatwo robić i by coś ciekawego z mobow dropiło
Dodatkowe Info:szukam serwera jakiś nowych bo nie mam na czym grac
Nagroda za pomoc:


grałem na :
Virtual
Aline2
Pandora
Glador
Divine
Diamond
Elitemt2
NerviL
balmora
Argentus
Lomax

                                                Pomogłem ?!.. Daj "Lajka"..Ciebie to nic nie kosztuje..a Mnie to Motywuje ;]...
 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: przyjemnym expie eq by łatwo robić i by coś ciekawego z mobow dropiło
Dodatkowe Info:szukam serwera jakiś nowych bo nie mam na czym grac
Nagroda za pomoc:

 

grałem na :

Virtual

Aline2

Pandora

Glador

Divine

Diamond

Elitemt2

NerviL

balmora

Argentus

Lomax

Cavis

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Start w najbliższych dniach, HARD/MEDIUM minimum 500 graczy online
Dodatkowe Info: Start w najbliższych dniach, HARD/MEDIUM minimum 500 graczy online
Nagroda za pomoc: LIMIT LAJKÓW + Wspólny odcinek na Youtube :)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Start w najbliższych dniach, HARD/MEDIUM minimum 500 graczy online

Dodatkowe Info: Start w najbliższych dniach, HARD/MEDIUM minimum 500 graczy online

Nagroda za pomoc: LIMIT LAJKÓW + Wspólny odcinek na Youtube :)

 

 

Ultimate2

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: +650 graczy online

Dodatkowe Info: Medium max 170 lv

Nagroda za pomoc: Lajk

Aline2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: przyjemnym expie eq by łatwo robić i by coś ciekawego z mobow dropiło
Dodatkowe Info:szukam serwera jakiś nowych bo nie mam na czym grac
Nagroda za pomoc:

 

grałem na :

Virtual

Aline2

Pandora

Glador

Divine

Diamond

Elitemt2

NerviL

balmora

Argentus

Lomax

Camerion Manessa

kxo.png

 

[media][/media]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze medium/easy bądź hard/medium.najlepiej taki ktory wystartowal niedawno.
Dodatkowe Info: astium i revential odpada.
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium/easy bądź hard/medium.najlepiej taki ktory wystartowal niedawno.

Dodatkowe Info: astium i revential odpada.

Nagroda za pomoc: Lajk

Manessa.pl

kxo.png

 

[media][/media]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

serwerze medium/easy bądź hard/medium.najlepiej taki ktory wystartowal niedawno.

Dodatkowe Info:

astium i revential odpada.

Nagroda za pomoc:

Lajk

Jutro startuje medium Immortal-metin

a z tych co juz sądzę polecam Nathiss

41196912334212939960.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze for fun żebym nie musiał siedzieć na tym samym expowisku po 5h

Dodatkowe Info: zależy mi żeby serwer był stały i dedykowany

Nagroda za pomoc: lajk;D

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze for fun żebym nie musiał siedzieć na tym samym expowisku po 5h

Dodatkowe Info: zależy mi żeby serwer był stały i dedykowany

Nagroda za pomoc: lajk;D

DivineWorld Xenox z nowszych Cavis

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze for fun żebym nie musiał siedzieć na tym samym expowisku po 5h

Dodatkowe Info: zależy mi żeby serwer był stały i dedykowany

Nagroda za pomoc: lajk;D

 

FunMT2

ProMT2

Linares

Argentus

41196912334212939960.png


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze for fun żebym nie musiał siedzieć na tym samym expowisku po 5h

Dodatkowe Info: zależy mi żeby serwer był stały i dedykowany

Nagroda za pomoc: lajk;D

ProMT2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer 4FuNN PVP. ew. Easy. IS ma nie grać głównej roli.
Dodatkowe Info: Polski Dedyk bez klasowych 6/7. Rejestracja za darmo.
Nagroda za pomoc: 5* na profilu i Like.

Grałem na:

 

 

PandoraMT2
HammerMT2
GladorMT2
XenoxMT2
Senthia
Balmora
EliteMT2
Argentus
AvalonMT2

 

 

NIEAKTUALNE

skcg.png



by kml14


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer 4FuNN PVP. ew. Easy. IS ma nie grać głównej roli.

Dodatkowe Info: Polski Dedyk bez klasowych 6/7.

Nagroda za pomoc: 5* na profilu i Like.

Grałem na:

 

 

PandoraMT2

HammerMT2

GladorMT2

XenoxMT2

Senthia

Balmora

EliteMT2

Argentus

AvalonMT2

 

4funMT2, Hammer

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...