Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer 4FuNN PVP. ew. Easy. IS ma nie grać głównej roli.

Dodatkowe Info: Polski Dedyk bez klasowych 6/7. Rejestracja za darmo.

Nagroda za pomoc: 5* na profilu i Like.

 

Grałem na:

 

 

PandoraMT2

HammerMT2

GladorMT2

XenoxMT2

Senthia

Balmora

EliteMT2

Argentus

AvalonMT2

Linares

Aline2

41196912334212939960.png


  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze for fun żebym nie musiał siedzieć na tym samym expowisku po 5h

Dodatkowe Info: zależy mi żeby serwer był stały i dedykowany

Nagroda za pomoc: lajk;D

 

Argentus.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Nowych dodatkach jakis ciekawych nie za trudny za za latwy
Dodatkowe Info: Ma to byc hard odpadają Concordia(jak wciskam ikonki nic sie nie dzieje jak by ktos wiedzial o co chodzi pisac na PW)odpada rowniez ravia revetial balmora balantia tiveria
Nagroda za pomoc: Oczywiscie mnostwo + i piona :D A i niech to bedzie jakis server na dluzsza mete typu ravia

Opublikowano

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze for fun żebym nie musiał siedzieć na tym samym expowisku po 5h

Dodatkowe Info: zależy mi żeby serwer był stały i dedykowany

Nagroda za pomoc: lajk;D

 

 

 

dzięki za pomoc;D znalazłem czego szukałem

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy!
Zalezy mi najbardziej na: Serverze typu Medium[bardziej pod Easy], żeby nie było dużo ulepszaczy i ulepszeń zbr/broni, natomiast chciałbym jakies ciekawe ulepszenia, modernizacje servera
Dodatkowe Info: Server jakiś nowszy, który już się ustabilizowal
Nagroda za pomoc: +

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grac! Pomocy!

Zalezy mi najbardziej na: Serverze typu Medium[bardziej pod Easy], żeby nie było dużo ulepszaczy i ulepszeń zbr/broni, natomiast chciałbym jakies ciekawe ulepszenia, modernizacje servera

Dodatkowe Info: Server jakiś nowszy, który już się ustabilizowal

Nagroda za pomoc: +

Nathiss.pl

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nowych dodatkach jakis ciekawych nie za trudny za za latwy

Dodatkowe Info: Ma to byc hard odpadają Concordia(jak wciskam ikonki nic sie nie dzieje jak by ktos wiedzial o co chodzi pisac na PW)odpada rowniez ravia revetial balmora balantia tiveria

Nagroda za pomoc: Oczywiscie mnostwo + i piona :D A i niech to bedzie jakis server na dluzsza mete typu ravia

z hardow to jedynie Ci Astium.pl zostaje :D

41196912334212939960.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nowych dodatkach jakis ciekawych nie za trudny za za latwy

Dodatkowe Info: Ma to byc hard odpadają Concordia(jak wciskam ikonki nic sie nie dzieje jak by ktos wiedzial o co chodzi pisac na PW)odpada rowniez ravia revetial balmora balantia tiveria

Nagroda za pomoc: Oczywiscie mnostwo + i piona :D A i niech to bedzie jakis server na dluzsza mete typu ravia

 

 

SERWER NERVIL.pl

 

Strasznie niedoceniany, podczas gdy to chyba najstabilniejszy serwer świata. Świetna administracja, serwer hard i częste eventy. Sam gram i polecam :)

ex

Opublikowano

No walsnie gralem na NerviL ale wbilem 4 lvl i wyszlem bo jakos mi sie nie spoobał ale ok teraz wejde i zobacze do końca

@up jak bys mogl podac swoj nick w grze i jakie krolestwo to byś mi tak ogolnie wytlumaczyl/oprowadził pisz jak coś tutaj na Pw na forum oczywiście jak by Ci isę chciało :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Sprzedaży itemów, gdy odechce mi się grać, dużej ilości ludzi, możliwości gry bez pakowania w IS
Dodatkowe Info: Ma to byc hard / medium, najlepiej żeby był na dłuższą metę i miał duże zainteresowanie na allegro + BYŁ STABILNY
Nagroda za pomoc: LIMIT + Polecenie na filmach

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sprzedaży itemów, gdy odechce mi się grać, dużej ilości ludzi, możliwości gry bez pakowania w IS

Dodatkowe Info: Ma to byc hard / medium, najlepiej żeby był na dłuższą metę i miał duże zainteresowanie na allegro + BYŁ STABILNY

Nagroda za pomoc: LIMIT + Polecenie na filmach

Myślę że ravia będzie najlepszym serwerem do zarobku :D

 

Ravia.eu

41196912334212939960.png


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sprzedaży itemów, gdy odechce mi się grać, dużej ilości ludzi, możliwości gry bez pakowania w IS

Dodatkowe Info: Ma to byc hard / medium, najlepiej żeby był na dłuższą metę i miał duże zainteresowanie na allegro + BYŁ STABILNY

Nagroda za pomoc: LIMIT + Polecenie na filmach

 

 

Balmora

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sprzedaży itemów, gdy odechce mi się grać, dużej ilości ludzi, możliwości gry bez pakowania w IS

Dodatkowe Info: Ma to byc hard / medium, najlepiej żeby był na dłuższą metę i miał duże zainteresowanie na allegro + BYŁ STABILNY

Nagroda za pomoc: LIMIT + Polecenie na filmach

 

Napisze to co napisał/a Nakou - Ravia, lepszego harda chyba nie ma.

 

 

   

 

Balmora

 

Ten serwer już jest do niczego. Coś się osiągnie, automatycznie zostajesz okradziony przez BuFu.

skcg.png



by kml14


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer na PL-u na ktortym ga sporo osob, gdzie wogole JEST MOZLIWOSC zaczecia gry od nowa, w miare latwo.
Dodatkowe Info: syriusz i solar odpadaja, za duzo botkow.
Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależymi najbardziej na: tym, aby administracja olewała serwer i nie banowała, ale było dużo graczy, dzieci. Odpada Pandora. Graczy tak 400+
Dodatkowe Info: -,-
Nagroda za pomoc: co sobie kto zazyczy

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer na PL-u na ktortym ga sporo osob, gdzie wogole JEST MOZLIWOSC zaczecia gry od nowa, w miare latwo.

Dodatkowe Info: syriusz i solar odpadaja, za duzo botkow.

Nagroda za pomoc: lajk

Monastyr , Feniks

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależymi najbardziej na: tym, aby administracja olewała serwer i nie banowała, ale było dużo graczy, dzieci. Odpada Pandora. Graczy tak 400+

Dodatkowe Info: -,-

Nagroda za pomoc: co sobie kto zazyczy

Ravia Revential DiamondMT2

kxo.png

 

[media][/media]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Najlepiej Easy-Medium. Na miłym expie i nie za duzymi trudnościami zdobywania ulepszaczy.
Dodatkowe Info:Szukam serwera na którym stalki będzie można kupić w sklepie lub łatwo zdobyć. Żeby na serwerze grało chociaż 300 osób. Dobrze by było jeżeli w 1 dzień na luzie dałoby się nabić 70. Nie chcę tych: XenoXMT2, GondorMT2, NoxiaMT2, CavisMT2, DiamondMT2. Najlepiej żeby był nowy.
Nagroda za pomoc:Lajk! :P

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer na PL-u na ktortym ga sporo osob, gdzie wogole JEST MOZLIWOSC zaczecia gry od nowa, w miare latwo.

Dodatkowe Info: syriusz i solar odpadaja, za duzo botkow.

Nagroda za pomoc: lajk

 

Monastyr / Feniks

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy z 2013 szybkie expienie.
Dodatkowe Info: Szybki exp łatwe zdobywanie itemów bez m milonów epików.
Nagroda za pomoc: Oczywiscie mnostwo + i piona

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 4fun/easy ( żeby byla jakas zabawa a nie jakis sztywny serwer cisza malo osob 0 nowosci czy eventow)

Dodatkowe Info: Aby bylo minimum 250+ online dziennie, jakies eventy i zeby serwer mial max 2-3 miesiace ( prosze nie podawac mi starszych serwerow ... )
Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależymi najbardziej na: tym, aby administracja olewała serwer i nie banowała, ale było dużo graczy, dzieci. Odpada Pandora. Graczy tak 400+Dodatkowe Info: -,-Nagroda za pomoc: co sobie kto zazyczy

Camerionmt2.pl -tam nie ma administracji xD

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Ulepszacze w Sklepie/Sklepikach (Nie chodzi mi o IS) M.in Wszystkie ulepszacze dostępne na serwerze w sklepach.
Dodatkowe Info: Serwer Prywatny, Dedyk, Proszę nie podawać mi serwerów typu Pandora, Virtual (55lvl i nuda).
Nagroda za pomoc: Like!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy z 2013 szybkie expienie.

Dodatkowe Info: Szybki exp łatwe zdobywanie itemów bez m milonów epików.

Nagroda za pomoc: Oczywiscie mnostwo + i piona

Manessa.pl

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ulepszacze w Sklepie/Sklepikach (Nie chodzi mi o IS) M.in Wszystkie ulepszacze dostępne na serwerze w sklepach.

Dodatkowe Info: Serwer Prywatny, Dedyk, Proszę nie podawać mi serwerów typu Pandora, Virtual (55lvl i nuda).

Nagroda za pomoc: Like!

Manessa.pl

kxo.png

 

[media][/media]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...