Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Manessa.pl

Manessa.pl

@up 2. Grałem Manessa.pl Wbiłem 59lvl i dalej nie dało się expić. Macie jakieś inne pomysły?

Mi chodzi o taki co w kilka h wbije 150 -200
tam jest 70 osób online to podziękuje.

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam nowego harda :) By nie zaczynalo sie gry a tam po m1 juz ludzie w pro eq a ja dopiero 1lvl ;c

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy NIE PVP sporo graczy online. Bez dużej ilości Epiców i ulepszaczy.
Dodatkowe Info: Argentus odpada
Nagroda za pomoc:Like

 

testyourskills.jpg


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy NIE PVP. Sporo graczy online. Bez dużej ilości epiców i ulepszaczy.

Dodatkowe Info: Argentus odpada.

Nagroda za pomoc: Like!

Xenox/Virtual/Aline

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy NIE PVP sporo graczy online. Bez dużej ilości Epiców i ulepszaczy.
Dodatkowe Info: Argentus odpada
Nagroda za pomoc:Like

 

Cavis

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwer typowy HARD, klimat utrzymany z pl'a Z DUŻĄ ILOŚCIĄ LUDZI ONLINE
Dodatkowe Info:najważniejsze żeby serwer był świeży, najlepiej jak podacie serwer który DOPIERO BĘDZIE STARTOWAŁ
Nagroda za pomoc:lajk

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwer typowy HARD, klimat utrzymany z pl'a
Dodatkowe Info:najważniejsze żeby serwer był świeży, najlepiej jak podacie serwer który DOPIERO BĘDZIE STARTOWAŁ
Nagroda za pomoc:lajk

 

cocordiamt2.pl

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Dobra. Obejrzałem kilka GP I poznałem tylko NerviL. Kiedyś on był na hamachi i wtedy były ulepszacze. A teraz dedyk i nie ma -.-. Rozumiem każdy robi serwer żeby wpierdo*** Perły do sklepu od 10-30kk a resztę ulepszaczy dla kasy.. Na XenoX Gram aktualnie. Ale żeby na 200sm wydać 23zł.. dobra. Nie ma żadnego takiego więc nie pytam więcej.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwer typowy HARD, klimat utrzymany z pl'a Z DUŻĄ ILOŚCIĄ LUDZI ONLINE
Dodatkowe Info:najważniejsze żeby serwer był świeży, najlepiej jak podacie serwer który DOPIERO BĘDZIE STARTOWAŁ
Nagroda za pomoc:lajk

 

Ravia.eu lub Nostidla.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: na ratach servera po 200% zeby nie było epikow ewantualnie miecz trytona itp

Dodatkowe Info: Chodzi że serwer był podobny jak stary server MCMETINPRO

nagroda 10 lajk czy co tam chcecie

server nie musi byc polski !!

:D game play mcmetinpro:http://www.youtube.com/watch?v=RpWFFY3l39E

:

Astium

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: na ratach servera po 200% zeby nie było epikow ewantualnie miecz trytona itp

Dodatkowe Info: Chodzi że serwer był podobny jak stary server MCMETINPRO

nagroda 10 lajk czy co tam chcecie

server nie musi byc polski !!

:D game play mcmetinpro:http://www.youtube.com/watch?v=RpWFFY3l39E

:

concordiamt2.pl

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: na ratach servera po 200% zeby nie było epikow ewantualnie miecz trytona itp

Dodatkowe Info: Chodzi że serwer był podobny jak stary server MCMETINPRO

nagroda 10 lajk czy co tam chcecie

server nie musi byc polski !!

:D game play mcmetinpro:http://www.youtube.com/watch?v=RpWFFY3l39E

:

 

Ewentualnie Revential

Opublikowano

tusiek01, dnia 28 Sie 2013 - 14:13, napisał:

snapback.png

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy z 2013 szybkie expienie.

Dodatkowe Info: Szybki exp łatwe zdobywanie itemów bez m milonów epików.

Nagroda za pomoc: Oczywiscie mnostwo + i piona

Manessa.pl

KaPi666, dnia 28 Sie 2013 - 16:08, napisał:snapback.png

>

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ulepszacze w Sklepie/Sklepikach (Nie chodzi mi o IS) M.in Wszystkie ulepszacze dostępne na serwerze w sklepach.

Dodatkowe Info: Serwer Prywatny, Dedyk, Proszę nie podawać mi serwerów typu Pandora, Virtual (55lvl i nuda).

Nagroda za pomoc: Like!

 

Czy Manessa.pl - Nie, ten serwer nie jest dobry - przynajmniej to moja opinia. Graczy online mało..

 

Osobiście polecę Ci serwer LinaresMT2 - na serwerze w kilka godzin idzie wbić 250 poziom, lecz z eq jest średnio :).

Tutaj masz kilka Let's Play'ów z serwera (moje wykonanie):

http://www.mpcforum.pl/topic/1034974-vmseria-lets-play-z-serwera-linaresmt2-zapraszam/

 

Co jakiś czas będę dodawał nowe :).

https://www.facebook.com/Agar.ioPL.x/


Zapraszam na stronę Agar.io, która znajduje się na Facebook'u. Jedyny polski działający fanpejdż. 

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do polubienia! Myślę również nad założeniem kanału na YouTube!

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy/Medium

Dodatkowe Info:Brak 6/7, skille P szybkie do wbicia, max 150/170 lvl, mało nowych itemków

Nagroda za pomoc:Like

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Easy/Medium
Dodatkowe Info:Brak 6/7, skille P szybkie do wbicia, max 150/170 lvl, mało nowych itemków
Nagroda za pomoc:Like

 

Wolisz stare czy nowe serwer?

Nowy

Stary

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: braku ulepszaczy na wszystkie lvle, skille na P/G od 5 lvla

Dodatkowe Info:chciałbym żeby ten serwer był PL EASY lub MEDIUM (ostatecznie forfun jakiś fajny) grałem już na promt2 i pvpmt2 to ten sam serw tylko inna nazwa

Nagroda za pomoc: za pomoc dam Lubię to

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: braku ulepszaczy na wszystkie lvle, skille na P/G od 5 lvla

Dodatkowe Info:chciałbym żeby ten serwer był PL EASY lub MEDIUM (ostatecznie forfun jakiś fajny) grałem już na promt2 i pvpmt2 to ten sam serw tylko inna nazwa

Nagroda za pomoc: za pomoc dam Lubię to

http://www.mpcforum.pl/topic/1024750-argentuspl-dedyk-easy/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

EASY/ 4Fun /medium BONY MAKSYMALNE, 67 bez silny odporny

Dodatkowe Info: malo ulepszaczy, skromny system ulepszen - z jednej broni/zbroji max 6 kolejnych

Nagroda za pomoc: like

nie chce glador divine diamond senthia ethana

Opublikowano

http://www.mpcforum....spl-dedyk-easy/ tu są ulepszacze a ja potrzebuję serwera bez ulepszaczy

http://www.mpcforum.pl/topic/800273-4funmt2pl-dedyk-easy/

Ten, ale jest niestety płatny (rejestracja)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

EASY/ 4Fun /medium BONY MAKSYMALNE, 67 bez silny odporny

Dodatkowe Info: malo ulepszaczy, skromny system ulepszen - z jednej broni/zbroji max 6 kolejnych

Nagroda za pomoc: like

nie chce glador divine diamond senthia ethana

http://www.mpcforum.pl/topic/1024750-argentuspl-dedyk-easy/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

EASY/ 4Fun /medium BONY MAKSYMALNE, 67 bez silny odporny

Dodatkowe Info: malo ulepszaczy, skromny system ulepszen - z jednej broni/zbroji max 6 kolejnych

Nagroda za pomoc: like

nie chce glador divine diamond senthia ethana

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

EASY/ 4Fun /medium BONY MAKSYMALNE, 67 bez silny odporny

Dodatkowe Info: malo ulepszaczy, skromny system ulepszen - z jednej broni/zbroji max 6 kolejnych

Nagroda za pomoc: like

nie chce glador divine diamond senthia ethana

 

Manessa.p

805491408806070489277.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...