Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

EASY/ 4Fun /medium BONY MAKSYMALNE, 67 bez silny odporny

Dodatkowe Info: malo ulepszaczy, skromny system ulepszen - z jednej broni/zbroji max 6 kolejnych

Nagroda za pomoc: like

nie chce glador divine diamond senthia ethana

http://www.mpcforum.pl/topic/1024750-argentuspl-dedyk-easy/

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: EASY/MEDIUM

6/7bon u handlarzy i żeczy biologa u npc i 200-600 graczy online

Dodatkowe info: max lvl 250/254 system ulepszeńz jednej broni np z lwiego max 6/9 max kd +6 nie chce kd+9 i bez elitarnych kd zbroi max 6/9

Nagroda za pomoc like na profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer normal lub normal-easy, zalezy mi na czyms w stylu avalona etc. zeby bylo sporo osob i zeby serwer byl w miare nowy.
Dodatkowe Info: chce zeby na serwerze byl fajny klimat, odpada imetin.
Nagroda za pomoc: za pomoc dam Lubię to

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer normal lub normal-easy, zalezy mi na czyms w stylu avalona etc. zeby bylo sporo osob i zeby serwer byl w miare nowy.

Dodatkowe Info: chce zeby na serwerze byl fajny klimat, odpada imetin.

Nagroda za pomoc: za pomoc dam Lubię to

Eruris.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: serwer normal lub normal-easy, zalezy mi na czyms w stylu avalona etc. zeby bylo sporo osob i zeby serwer byl w miare nowy.Dodatkowe Info: chce zeby na serwerze byl fajny klimat, odpada imetin.Nagroda za pomoc: za pomoc dam Lubię to

nevil.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer normal lub normal-easy, zalezy mi na czyms w stylu avalona etc. zeby bylo sporo osob i zeby serwer byl w miare nowy.

Dodatkowe Info: chce zeby na serwerze byl fajny klimat, odpada imetin.

Nagroda za pomoc: za pomoc dam Lubię to

 

http://www.mpcforum.pl/topic/997828-mysticalmt2-dedyk-medium/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy /medium

Dodatkowe Info: chce serva , ktory niedawno ruszył.

Nagroda za pomoc : LAJK !

CaviS

Neurox

 

to są serwwry medium/easy

ale bardziej pod medium

41196912334212939960.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

EASY/ 4Fun /medium BONY MAKSYMALNE, 67 bez silny odporny

Dodatkowe Info: malo ulepszaczy, skromny system ulepszen - z jednej broni/zbroji max 6 kolejnych

Nagroda za pomoc: like

nie chce glador divine diamond senthia

 

chcialem malo epikow i ulepkow na argentus sa ich setki oO

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer na którym nie musze się zajebac zeby wbic max lvl( preferuje 250-tki), chce zeby gra byla dosc przyjemna, był dobry balans klas, nie trzeba masowo kupowac itemow z is'a.

Dodatkowe Info: Moze byc wlasny client itp. itd ^^

Nagroda za pomoc: Moge dac like ^^

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer na którym nie musze się zajebac zeby wbic max lvl( preferuje 250-tki), chce zeby gra byla dosc przyjemna, był dobry balans klas, nie trzeba masowo kupowac itemow z is'a.

Dodatkowe Info: Moze byc wlasny client itp. itd ^^

Nagroda za pomoc: Moge dac like ^^

Virtualmt2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer na którym nie musze się zajebac zeby wbic max lvl( preferuje 250-tki), chce zeby gra byla dosc przyjemna, był dobry balans klas, nie trzeba masowo kupowac itemow z is'a.

Dodatkowe Info: Moze byc wlasny client itp. itd ^^

Nagroda za pomoc: Moge dac like ^^

 

DiamondMt2/VirtualMt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: nie za wysokim expie , dobrym dropie i nie za dużej ilości guwna.
Dodatkowe Info: Server medium/hard
Nagroda za pomoc: LIKE

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: nie za wysokim expie , dobrym dropie i nie za dużej ilości guwna.

Dodatkowe Info: Server medium/hard

Nagroda za pomoc: LIKE

Revential/Ravia/Fallence

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: nie za wysokim expie , dobrym dropie i nie za dużej ilości guwna.

Dodatkowe Info: Server medium/hard

Nagroda za pomoc: LIKE

Ravia/Triador

giphy.gif ­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: niedrogim eq, tanich skillach, żeby grało dużo ludu i żeby serwer był całkiem młody
Dodatkowe Info: mam zamiar zaczynać od nowa, na jakimś privie, medium, nie za wysoki max lv tak około 120, mało nowego ekwipunku tak max 2/3 bronie i zbroje. Nie za wysoki exp, ale też żeby nie było za trudno, z koniem podobnie, jakieś ciekawe misje, tak żeby na spokojnie można było sobie pograć po szkole.
Nagroda za pomoc: kilka like +/- 20

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: niedrogim eq, tanich skillach, żeby grało dużo ludu i żeby serwer był całkiem młody

Dodatkowe Info: mam zamiar zaczynać od nowa, na jakimś privie, medium, nie za wysoki max lv tak około 120, mało nowego ekwipunku tak max 2/3 bronie i zbroje. Nie za wysoki exp, ale też żeby nie było za trudno, z koniem podobnie, jakieś ciekawe misje, tak żeby na spokojnie można było sobie pograć po szkole.

Nagroda za pomoc: kilka like +/- 20

Nathiss.pl

41196912334212939960.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: niedrogim eq, tanich skillach, żeby grało dużo ludu i żeby serwer był całkiem młodyDodatkowe Info: mam zamiar zaczynać od nowa, na jakimś privie, medium, nie za wysoki max lv tak około 120, mało nowego ekwipunku tak max 2/3 bronie i zbroje. Nie za wysoki exp, ale też żeby nie było za trudno, z koniem podobnie, jakieś ciekawe misje, tak żeby na spokojnie można było sobie pograć po szkole.Nagroda za pomoc: kilka like +/- 20

Neurox2.pl bedzie dla Ciebie idealny ;)
Opublikowano

witam poszukuje serwer ktory jest podobny do 4funMt2 tylko max lv 250 i all eq u npc itemki inne niż na 4funMt2

hammerm2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: nie za wysokim expie , dobrym dropie i nie za dużej ilości guwna.

Dodatkowe Info: Server medium/hard

Nagroda za pomoc: LIKE

nervil.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Tanim KU , miłej atmosferze i +800 ludzi w południe
Dodatkowe Info: Porządny Medium
Nagroda za pomoc: Lajk

giphy.gif ­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Duża liczba graczy ogarnięta Administracja. Skile łatwe do wbicia.Nowe mapy bosy dungeony. Łatwe do zrobienia eq i dobrze wyglondające bronie i zbroje nie jakies z painta

Dodatkowe Info: Serwer typu 4fun lub easy lub medium nie hard
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: jak najwyższym zarobku na Metinie, tak aby w miesiąc mógłbym spokojnie zarobić (co najmniej z 200 złotych)

Dodatkowe Info: będę także kręcił filmy na YT, więc musi to być dosyć ciekawy serwer.

Nagroda za pomoc: Like/limit + 5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: nie za wysokim expie , dobrym dropie i nie za dużej ilości guwna.

Dodatkowe Info: Server medium/hard

Nagroda za pomoc: LIKE

Astium :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...