Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: jak najwyższym zarobku na Metinie, tak aby w miesiąc mógłbym spokojnie zarobić (co najmniej z 200 złotych)

Dodatkowe Info: będę także kręcił filmy na YT, więc musi to być dosyć ciekawy serwer.

Nagroda za pomoc: Like/limit + 5

LinaresMt2.pl

xxx

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duża liczba graczy ogarnięta Administracja. Skile łatwe do wbicia.Nowe mapy bosy dungeony. Łatwe do zrobienia eq i dobrze wyglondające bronie i zbroje nie jakies z painta

Dodatkowe Info: Serwer typu 4fun lub easy lub medium nie hard

Nagroda za pomoc: Lajk

SpotlineMT2

Opublikowano

witam poszukuje serwer ktory jest podobny do 4funMt2 tylko max lv 250 i all eq u npc itemki inne niż na 4funMt2 oraz żeby był polski

Nie ma raczej takiego Polskiego serwera. Jedyny to HammerMT2

Trochę bardziej wymagający od Hammera to XenoxMT2/ExtremeS2/GondorMT2 (wszystkie te serwery mają TE SAME PLIKI)

blda.jpg



Opublikowano

Nie ma raczej takiego Polskiego serwera. Jedyny to HammerMT2

Trochę bardziej wymagający od Hammera to XenoxMT2/ExtremeS2/GondorMT2 (wszystkie te serwery mają TE SAME PLIKI)

a da się jakoś skolszczyć bony na hammerze ?

Opublikowano

a da się jakoś skolszczyć bony na hammerze ?

Tak , da się.

Wystarczy pobrać packa.

Jest to mniej więcej przetłumaczone na Polski, bo w serwerze nie ma wgranych Polskich znaków. Ale da się rozczytać normalnie.

blda.jpg



Rekrut
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: jak najwyższym zarobku na Metinie, tak aby w miesiąc mógłbym spokojnie zarobić (co najmniej z 200 złotych)

Dodatkowe Info: będę także kręcił filmy na YT, więc musi to być dosyć ciekawy serwer.

Nagroda za pomoc: Like/limit + 5

 

;*


Opublikowano

 

1

2

3

4

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: masie ludu, niezbyt starym serwie, zeby nie bylo itemkow z painta i po 10 epikow na klase tylko 2,3,4

Dodatkowe Info: server nie wazne jakiego typu bylo bylo przyjemnie bez bogow

Nagroda za pomoc: lajki

 

 

Opublikowano

   

Ravia/Balmora i 7września startuje Dracos.

 

 

1
2
3
4
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: masie ludu, niezbyt starym serwie, zeby nie bylo itemkow z painta i po 10 epikow na klase tylko 2,3,4
Dodatkowe Info: server nie wazne jakiego typu bylo bylo przyjemnie bez bogow
Nagroda za pomoc: lajki

Ravia,Balmora stabilne bez bugów lecz wiadome co tam się dzieje z nimi. (kłótnie)

1377985352-U1006379.png

//Bez reklam ts. Dektored.

Opublikowano

 

1

2

3

4

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: masie ludu, niezbyt starym serwie, zeby nie bylo itemkow z painta i po 10 epikow na klase tylko 2,3,4

Dodatkowe Info: server nie wazne jakiego typu bylo bylo przyjemnie bez bogow

Nagroda za pomoc: lajki

neurox2
Opublikowano

 

 

1

2

3

4

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: masie ludu, niezbyt starym serwie, zeby nie bylo itemkow z painta i po 10 epikow na klase tylko 2,3,4

Dodatkowe Info: server nie wazne jakiego typu bylo bylo przyjemnie bez bogow

Nagroda za pomoc: lajki

 

 

Cavis

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy medium, sporej ilosci ludu
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (GLOBAL / PRIV)
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy medium, sporej ilosci ludu

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (GLOBAL / PRIV)

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Aline2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/medium
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa, bez pvp z śr, max 5-6 bizu, zbroji, dużo ludzi.
Nagroda za pomoc: zobaczę :-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze hard/medium ale z ciekawym expem czyli że w 1 dzień tak 55-65 można nabić :)
Dodatkowe Info: grałem na revential ,ravia,balmora,nostidla
Nagroda za pomoc: like

lewbvb2.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer easy/pvp
Dodatkowe Info: Tak aby baardzo dobrze grało się ninją, bony zwiększone, lvl w 1 dzień lub na start
Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Serwerze hard/medium ale z ciekawym expem czyli że w 1 dzień tak 55-65 można nabić :)Dodatkowe Info: grałem na revential ,ravia,balmora,nostidlaNagroda za pomoc: like

nervil bedzie idealny
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/pvp

Dodatkowe Info: Tak aby baardzo dobrze grało się ninją, bony zwiększone, lvl w 1 dzień lub na start

Nagroda za pomoc: lajk

4Funmt2

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/pvp

Dodatkowe Info: Tak aby baardzo dobrze grało się ninją, bony zwiększone, lvl w 1 dzień lub na start

Nagroda za pomoc: lajk

 

4funmt2

Tylko jest on płatny :(

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/pvp

Dodatkowe Info: Tak aby baardzo dobrze grało się ninją, bony zwiększone, lvl w 1 dzień lub na start

Nagroda za pomoc: lajk

hammer

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

4funmt2

Tylko jest on płatny :(

Z czegoś się muszą utrzymywać prawda? :)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/medium, easy, easy/forfun max lvl 200 - 250

Dodatkowe Info: Serwer który dopiero wystartuje, bez masy ulepszaczy, ładne itemy Serwer który dobrze się zapowiada :D

Nagroda za pomoc: +++++++++ 5

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Tanim KU , miłej atmosferze i +800 ludzi w południe
Dodatkowe Info: Porządny Medium
Nagroda za pomoc: Lajk

giphy.gif ­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...