Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Nie wiem na jakim serwerze grać Ravia.eu czy Balmora
Dodatkowe Info: Nie piszcie odpowiedzi typu Nie graj na Balmorze bo to FuBu prosiłbym o jakieś wyjaśnienie dlaczego tu a nie tam
Nagroda za pomoc: 5 w profilu + 10 lajków

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Szukam Serwera Hard który nie musi być koniecznie nowy

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy,i ciągle rozwijającym sie serwerze
Dodatkowe Info:Max lvl 99-110 nie wiecej,skille standardowo (może być 10ku do G),średni dostep do bodzi,oplacalnie dropienie.
Nagroda za pomoc:Lajk

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nie wiem na jakim serwerze grać Ravia.eu czy Balmora

Dodatkowe Info: Nie piszcie odpowiedzi typu Nie graj na Balmorze bo to FuBu prosiłbym o jakieś wyjaśnienie dlaczego tu a nie tam

Nagroda za pomoc: 5 w profilu + 10 lajków

Oczywiście ze ravia ;) Stabilna oraz nie ma przekrętów ze strony administracji + gra tam więcej graczy przy czym mnie dzieci ;)

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Szukam Serwera Hard który nie musi być koniecznie nowy

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy,i ciągle rozwijającym sie serwerze

Dodatkowe Info:Max lvl 99-110 nie wiecej,skille standardowo (może być 10ku do G),średni dostep do bodzi,oplacalnie dropienie.

Nagroda za pomoc:Lajk

Concordia/Ravia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Szukam Serwera Hard który nie musi być koniecznie nowy

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy,i ciągle rozwijającym sie serwerze

Dodatkowe Info:Max lvl 99-110 nie wiecej,skille standardowo (może być 10ku do G),średni dostep do bodzi,oplacalnie dropienie.

Nagroda za pomoc:Lajk

ConcordiaMT2.pl

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze medium albo medium/easy, level wbijany w taki msrednim tempie, ogolnie chodzi mi o cos w stylu avalona, zeby chodzenie na dt mialo jakis sens
Dodatkowe Info: jak najwiecej luda, serw nie musi byc nowy, ale tez zeby nie stal juz bardzo dlugo, najlepiej taki na ktorym sa 2 krolestwa ale to nie koniecznie
Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium albo medium/easy, level wbijany w taki msrednim tempie, ogolnie chodzi mi o cos w stylu avalona, zeby chodzenie na dt mialo jakis sens

Dodatkowe Info: jak najwiecej luda, serw nie musi byc nowy, ale tez zeby nie stal juz bardzo dlugo, najlepiej taki na ktorym sa 2 krolestwa ale to nie koniecznie

Nagroda za pomoc: like

Dzisiaj startuje o 20:00 Dracos.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Servie Hard lub Cięższy Medium który wystartuje niedługo lub wystartował dziś lub wczoraj.

Dodatkowe Info: Exp podobny jak na ravi lub taki jak na concordi
Nagroda za pomoc: like ;d

.

61vo.png

By Me.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Servie Hard lub Cięższy Medium który wystartuje niedługo lub wystartował dziś lub wczoraj.

Dodatkowe Info: Exp podobny jak na ravi lub taki jak na concordi

Nagroda za pomoc: like ;d

Astium, stoi juz jakis czas, ale napewno ci sie spodoba

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Metku typu Easy/4FUN, jakiś świeżaśny a nie z lat 90-tych typu Xenox... oraz, że da się żyć bez IS

 

Dodatkowe Info: conajmniej 300 ludu na serwie w godzinach popołudniowych

 

Nagroda za pomoc: Lajk posta i 5 gwiazdek w profilu

wz05.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Pvp

Dodatkowe Info: Darmowy serwer na którym od razu mam full lvl eq itd.

Nagroda za pomoc: http://photos.nasza-klasa.pl/49143186/2/main/839bb96c0e.jpeg

HammmerMT2 lecz nie jest polski.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Metku typu Easy/4FUN, jakiś świeżaśny a nie z lat 90-tych typu Xenox... oraz, że da się żyć bez IS

 

Dodatkowe Info: conajmniej 300 ludu na serwie w godzinach popołudniowych

 

Nagroda za pomoc: Lajk posta i 5 gwiazdek w profilu

Linares/Argentus

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:Exp Easy/4fun a eq do robienia mediumDodatkowe Info:cos Podobnego do Glador s1 gondor xenox Nagroda za pomoc:Like;D

virtualmt2
Opublikowano
ie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwy serwer

Dodatkowe Info: Szukam serwera gdzie łatwo wbić lvl, SZYBKO bez zbędnego wysiłku uzyskać itemy (chodzi o nowe zbroje itd), oraz ZERO IS! Nie ma byc ze IS ponad wszystko tylko ew. jakies fryzy itd.

Nagroda za pomoc: Like
Opublikowano

 

ie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Łatwy serwer
Dodatkowe Info: Szukam serwera gdzie łatwo wbić lvl, SZYBKO bez zbędnego wysiłku uzyskać itemy (chodzi o nowe zbroje itd), oraz ZERO IS! Nie ma byc ze IS ponad wszystko tylko ew. jakies fryzy itd.
Nagroda za pomoc: Like

Ethana.eu nie najłatwiejszy lvl się wbija dość szybko

Opublikowano

 

ie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Łatwy serwer
Dodatkowe Info: Szukam serwera gdzie łatwo wbić lvl, SZYBKO bez zbędnego wysiłku uzyskać itemy (chodzi o nowe zbroje itd), oraz ZERO IS! Nie ma byc ze IS ponad wszystko tylko ew. jakies fryzy itd.
Nagroda za pomoc: Like

PandoraMT2 lub theris.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac. Pomocy!

Najbardziej zależy mi na: Serwer medium/hard czyta sie 10ku co 4-24h ciężko wbic z G na P (w miarę możliwości)

Dodatkowe info: Dobrze można grać każdą postką system ulepszeń jak na plu( tzn w uj drogie) najlepiej żeby było ponad 700 osób w godzinach 15 mniej więcej coś takiego jak Ravia lub Balantia ale z mniejszym używaniem ISu oraz troche łatwiejsze dobrze było by żeby na początku był bojowiec lub żeby łatwo się go robiło najlepiej max lvl 120 nie więcej jak 120 to z 6 skilem dla każdego

Nagroda za pomoc : Like itp

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grac. Pomocy!

Najbardziej zależy mi na: Serwer medium/hard czyta sie 10ku co 4-24h ciężko wbic z G na P (w miarę możliwości)

Dodatkowe info: Dobrze można grać każdą postką system ulepszeń jak na plu( tzn w uj drogie) najlepiej żeby było ponad 700 osób w godzinach 15 mniej więcej coś takiego jak Ravia lub Balantia ale z mniejszym używaniem ISu oraz troche łatwiejsze dobrze było by żeby na początku był bojowiec lub żeby łatwo się go robiło najlepiej max lvl 120 nie więcej jak 120 to z 6 skilem dla każdego

Nagroda za pomoc : Like itp

Balmora

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hard
Dodatkowe Info: Wszystko tylko nie astium :) znam serwery typu balmora, ravia, concordia jeśli polecacie któregoś z nich to powiedzcie dlaczego :)

Nagroda za pomoc: 5 w profilu + 5 lajków

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

- typ serwera: hard/ ew. medium (wole hard)

- średnia ilość graczy w ciągu dnia: 600-1200 osób

- serwer bez broni epickich: czyli hwangów, śmiercionośnych ostrzy, diamentowych mieczy, mieczy niebios, mogą być: trytony, szmaragdy/szafirowe/niebiańskie

- serwer stabilny

- max lvl do osiągnięcia: 99-120


Dodatkowe Info:

- nie piszcie: znajdź sobie na metin2 list.pl

- grałem na takich jak:

Balmora, Ravia, Tavia, Tiveria, EliteMT2, Draconis, Astium, Pandora, PL

Nagroda za pomoc: Wracam do kompa za 5min i daje LAJKa za fajny zaproponowany serwer, piona :D pozdro dla nocnych użytkowników

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:
- typ serwera: hard/ ew. medium (wole hard)
- średnia ilość graczy w ciągu dnia: 600-1200 osób
- serwer bez broni epickich: czyli hwangów, śmiercionośnych ostrzy, diamentowych mieczy, mieczy niebios, mogą być: trytony, szmaragdy/szafirowe/niebiańskie
- serwer stabilny
- max lvl do osiągnięcia: 99-120

Dodatkowe Info:
- nie piszcie: znajdź sobie na metin2 list.pl
- grałem na takich jak:
Balmora, Ravia, Tavia, Tiveria, EliteMT2, Draconis, Astium, Pandora, PL
Nagroda za pomoc: Wracam do kompa za 5min i daje LAJKa za fajny zaproponowany serwer, piona :D pozdro dla nocnych użytkowników

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:
- typ serwera: hard/ ew. medium (wole hard)
- średnia ilość graczy w ciągu dnia: 600-1200 osób
- serwer bez broni epickich: czyli hwangów, śmiercionośnych ostrzy, diamentowych mieczy, mieczy niebios, mogą być: trytony, szmaragdy/szafirowe/niebiańskie
- serwer stabilny
- max lvl do osiągnięcia: 99-120
Dodatkowe Info:
- nie piszcie: znajdź sobie na metin2 list.pl
- grałem na takich jak:
Balmora, Ravia, Tavia, Tiveria, EliteMT2, Draconis, Astium, Pandora, PL
Nagroda za pomoc: Wracam do kompa za 5min i daje LAJKa za fajny zaproponowany serwer, piona :D pozdro dla nocnych użytkowników

Avalonmt2 ?

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dobrym expie , ogarnietym teamie , nowych broniach /zbrojach :) 0 wkladu w is/allegro
Dodatkowe Info: brak :D
Nagroda za pomoc: + ;D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobrym expie , ogarnietym teamie , nowych broniach /zbrojach :) 0 wkladu w is/allegro

Dodatkowe Info: brak :D

Nagroda za pomoc: + ;D

Tavia/Gringo

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

- typ serwera: hard/ ew. medium (wole hard)

- średnia ilość graczy w ciągu dnia: 600-1200 osób

- serwer bez broni epickich: czyli hwangów, śmiercionośnych ostrzy, diamentowych mieczy, mieczy niebios, mogą być: trytony, szmaragdy/szafirowe/niebiańskie

- serwer stabilny

- max lvl do osiągnięcia: 99-120

Dodatkowe Info:

- nie piszcie: znajdź sobie na metin2 list.pl

- grałem na takich jak:

Balmora, Ravia, Tavia, Tiveria, EliteMT2, Draconis, Astium, Pandora, PL

Nagroda za pomoc: Wracam do kompa za 5min i daje LAJKa za fajny zaproponowany serwer, piona :D pozdro dla nocnych użytkowników

Dracos.pl 2,5k na starcie było teraz nie wiem

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobrym expie , ogarnietym teamie , nowych broniach /zbrojach :) 0 wkladu w is/allegro

Dodatkowe Info: brak :D

Nagroda za pomoc: + ;D

Theris.pl

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwer który będzie podobny do CSYT2 (chiński) max lv 120, exp 350 lub wyżej
Dodatkowe Info:Dość Chcę żeby najlepszą bronią dla woja było śmiercio a zbrojką trzy rodzaje Hw złoty srebrny i normalny (Jak ktoś grał na csyt2 to sam zrozumie)
Nagroda za pomoc:Lajk..;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...