Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Typ serwera hard mósi miec launczer i nie być starszy niż 4 miesiące.

Pamiętaj minimum może mieć 4 miesiące i oczywiście:

Nagroda za pomoc lajk!:

Ravia,Balmora,Tiveria,Tavia

Opublikowano

a mają launczer

 

Teraz żaden z dedyków już praktycznie nie ma Launcherów, ale jeśli masz wolny net to się nie martw bo client Ravii zajmuje bardzo malutko miejsca... ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: skille na P na 5lv, serwer stabilny max lv 250, 255,

serwer ma być dobrze zabezpieczony , ceny u handlarzy niskie, do 10 zbroi i broni, serwer typu for fun/easy, administracja zawsze pomocna,

Tylko nowy serwer!!!!!!!!

Dodatkowe info: grałem na Xenox. Gorgony, Lomax, Divine world s2, Diamond, Hammer, Paradise, Ravia, balmora, tiveria, antissa, PvpMt2 itanos emperius. teaoden

Nagroda za Pomoc: LIKE

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:szybkim expie ( ok 150 lvl dzien max 255) (very easy) drop ok. 1000% Yang z 1kk z moba (może być więcej nawet 1kkk :D)

Dodatkowe Info:Polski server nowe jakies fajne ulepszenia jakies nowe ulepszacze eq +9 nie potrzeba itemkow do ulepszaczy (nie dot. epikow)

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:szybkim expie ( ok 150 lvl dzien max 255) (very easy) drop ok. 1000% Yang z 1kk z moba (może być więcej nawet 1kkk :D)

Dodatkowe Info:Polski server nowe jakies fajne ulepszenia jakies nowe ulepszacze eq +9 nie potrzeba itemkow do ulepszaczy (nie dot. epikow)

Nagroda za pomoc: Lajk

Xenox

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:szybkim expie ( ok 150 lvl dzien max 255) (very easy) drop ok. 1000% Yang z 1kk z moba (może być więcej nawet 1kkk :D)

Dodatkowe Info:Polski server nowe jakies fajne ulepszenia jakies nowe ulepszacze eq +9 nie potrzeba itemkow do ulepszaczy (nie dot. epikow)

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Glador

805491408806070489277.png


Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Latwych skillach na P , Szybkim expie ale nie zeby tak szybko wbic maxymalny tylko zeby sie troszqu pomeczyc . Max lv od 150-180 . Zeby byl ten max . [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Cos typu AzmalMt2 tylko zeby sie normalnie ulepszalo zbroje i tak dalej a nie kupowalo z IS i masz najlepszego epika[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:like[/i][/b][/color]

[/center]

c20fue.jpg

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Latwych skillach na P , Szybkim expie ale nie zeby tak szybko wbic maxymalny tylko zeby sie troszqu pomeczyc . Max lv od 150-180 . Zeby byl ten max . [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Cos typu AzmalMt2 tylko zeby sie normalnie ulepszalo zbroje i tak dalej a nie kupowalo z IS i masz najlepszego epika[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:like[/i][/b][/color]

[/center]

Glador s2,Teoden.eu

Opublikowano

Pomocy ludziska !

Priorytetem są: w miarę szybki exp, Skille P na 5 poziom, bony zawsze max.

Dodatkowe Info:grałem na wielu serwerach, serwer ma być podobny do Freak2 jak ktoś grał.

Nagroda za pomoc:Like + 5*

Troszeczkę te podpunkty zmieniłem, mam nadzieje, że nie będzie problemu.

Opublikowano

Pomocy ludziska !

Priorytetem są: w miarę szybki exp, Skille P na 5 poziom, bony zawsze max.

Dodatkowe Info:grałem na wielu serwerach, serwer ma być podobny do Freak2 jak ktoś grał.

Nagroda za pomoc:Like + 5*

Troszeczkę te podpunkty zmieniłem, mam nadzieje, że nie będzie problemu.

Glador

805491408806070489277.png


Opublikowano

Pomocy ludziska !

Priorytetem są: w miarę szybki exp, Skille P na 5 poziom, bony zawsze max.

Dodatkowe Info:grałem na wielu serwerach, serwer ma być podobny do Freak2 jak ktoś grał.

Nagroda za pomoc:Like + 5*

Troszeczkę te podpunkty zmieniłem, mam nadzieje, że nie będzie problemu.

Emperius.

Opublikowano

@UP

 

A coś nie z broniami od 75? strasznie Mnie to denerwuje :/

 

Te bronie na 75lvl są do expa.

 

@Topic

 

No to może jeszcze Diamond

805491408806070489277.png


Opublikowano

Poprostu chce poznac jakis fajny serwer hard zeby byl mlody i duzo ludzi.

Za nagrode like.

ega2s.png

By Martino(a to miało chyba niemieckie chuj wie)

Opublikowano

@UP Balantia

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium z dodatkiem easy , mało broni zbroi ,nie ciężko o ulepszacze , brak 6/7 , bony nie jakieś 50luda 20k hp tylko normalnie 10ludzi 2-3k hp

Dodatkowe Info: Coś podobnego jak kiedys AvalonMT2 tyle żeby 5bon u npc ,

Nagroda za pomoc: Limit, 5 profil

vrjY4x7.png
by Regman

Opublikowano

@UP Balantia

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium z dodatkiem easy , mało broni zbroi ,nie ciężko o ulepszacze , brak 6/7 , bony nie jakieś 50luda 20k hp tylko normalnie 10ludzi 2-3k hp

Dodatkowe Info: Coś podobnego jak kiedys AvalonMT2 tyle żeby 5bon u npc ,

Nagroda za pomoc: Limit, 5 profil

Mexilia

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

@UP Balantia

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium z dodatkiem easy , mało broni zbroi ,nie ciężko o ulepszacze , brak 6/7 , bony nie jakieś 50luda 20k hp tylko normalnie 10ludzi 2-3k hp

Dodatkowe Info: Coś podobnego jak kiedys AvalonMT2 tyle żeby 5bon u npc ,

Nagroda za pomoc: Limit, 5 profil

Derides

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy 4fim.duza ilosc epikowi itemow, bosow i map

Dodatkowe Info: easy 4 fun duzailosc epikow, nowych itemow bosow itd.

Nagroda za pomoc: duża ilość lajków

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer pvp. Wszystko w sklepach, zeby wystarczylo zrobic eq i sie tłuc.

Dodatkowe Info: Jak najmniej lagów.

Nagroda za pomoc: duża ilość lajków

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy 4fim.duza ilosc epikowi itemow, bosow i map

Dodatkowe Info: easy 4 fun duzailosc epikow, nowych itemow bosow itd.

Nagroda za pomoc: duża ilość lajków

GladoR s1, iMetin, XenoxMT2

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer pvp. Wszystko w sklepach, zeby wystarczylo zrobic eq i sie tłuc.

Dodatkowe Info: Jak najmniej lagów.

Nagroda za pomoc: duża ilość lajków

HammerMT2

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na: Serwerze pvp. Takim 4fun , że ... stalki u handlarza 5bon w sklepie 6/7 i małe ceny

Uwaga grałem już na : Elite,Dragon,pandroa,hammer,sunrise,pvpmt2,Glador,Aurelia, no i tyle myśle , że się postaracie xD [ ps: nagroda dużo like i coś w grze jak ogarne ;]]

 

NightCore

805491408806070489277.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...