Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć !

 

Skończyłam z PL i przechodzę na prywatne serwery.

Szukam stabilnego serwera z ilością graczy + 300

Nie za trudnego jeśli chodzi o exp .

 

Jaki polecacie ? ;)

Roventiuss
212528fc17.png

 

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cześć !

 

Skończyłam z PL i przechodzę na prywatne serwery.

Szukam stabilnego serwera z ilością graczy + 300

Nie za trudnego jeśli chodzi o exp .

 

Jaki polecacie ? ;)

 

Avalonmt2, grałem tam dawno temu niby kontakt z graczami jeszcze mam i jest podobno przyjemnie :)

Opublikowano

Cześć !

 

Skończyłam z PL i przechodzę na prywatne serwery.

Szukam stabilnego serwera z ilością graczy + 300

Nie za trudnego jeśli chodzi o exp .

 

Jaki polecacie ? ;)

Balmora Pandora, Elite :).

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Zmienieniu z wp na bm Duzo graczy

Dodatkowe Info: Brak rosek na magie

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Czy zna ktoś serwer typu 120 lvl max Najlepsze eq ninja to hwang i księzycowe sztylety dla woja hwang i smiercionośne ostrze ?? Bardzo Prosze o pomoc daje +..

Opublikowano

Czy zna ktoś serwer typu 120 lvl max Najlepsze eq ninja to hwang i księzycowe sztylety dla woja hwang i smiercionośne ostrze ?? Bardzo Prosze o pomoc daje +..

Trudno o taki serwer.

Ten jest bardzo podobny

http://www.mpcforum.pl/topic/588414-diamondmt2-dedyk/

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerach Hard/medium lub 4fun/pvp :) Piszcie najlepiej serwery które dopiero wystartują lub wystartowały niedawno.

Dodatkowe Info: Grałem na ravia,balmora

Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerach Hard/medium lub 4fun/pvp :) Piszcie najlepiej serwery które dopiero wystartują lub wystartowały niedawno.

Dodatkowe Info: Grałem na ravia,balmora

Nagroda za pomoc: lajk

warum

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: skille na P na 5lv, max lv 250, 255,

serwer ma być dobrze zabezpieczony , ceny u handlarzy niskie,, serwer typu for fun/easy, duży exp ok 1000%

Tylko nowy serwer!!!!!!!!

Dodatkowe info: grałem na Xenox. Gorgony, Lomax, Divine world s2, Diamond, Hammer, Paradise, Ravia, balmora, tiveria, antissa, PvpMt2 itanos emperius. teaoden

Nagroda za Pomoc: LIKE

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: szybkim zarobku -> późniejszej wymianie eq z tego serwera za eq na PL

Dodatkowe Info: Przy okazji szukam ekipy do gry na tym privie :)

Nagroda za pomoc: yy... pieniondze raczej nie :D

65339939328376711656.png

//nie podajem linkow poza mpc w sygnaturach

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: szybkim zarobku -> późniejszej wymianie eq z tego serwera za eq na PL

Dodatkowe Info: Przy okazji szukam ekipy do gry na tym privie :)

Nagroda za pomoc: yy... pieniondze raczej nie :D

Ravia,Balmora,Pandora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: szybkim zarobku -> późniejszej wymianie eq z tego serwera za eq na PL

Dodatkowe Info: Przy okazji szukam ekipy do gry na tym privie :)

Nagroda za pomoc: yy... pieniondze raczej nie :D

Balantia

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ma to być serwer 4fun, może być zagraniczny i ma być darmowy i co najważniejsze, przeznaczony jedynie do pojedynków, żadnego expienia ( coś podobnego do 4funMT2, lecz musi być ogarnięty )

Dodatkowe Info: Serwer ma być przeznaczony jedynie do pojedynków. Może być serwer zagraniczny ale super by było gdyby był Polski.

Nagroda za pomoc: 100 zł, przelewam od razu :) heh

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ma to być serwer 4fun, może być zagraniczny i ma być darmowy i co najważniejszy, przeznaczony jedynie do pojedynków, żadnego expienia ( coś podobnego do 4funMT2, lecz musi być ogarnięty )

Dodatkowe Info: Serwer ma być przeznaczony jedynie do pojedynków.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ma to być serwer 4fun, może być zagraniczny i ma być darmowy i co najważniejszy, przeznaczony jedynie do pojedynków, żadnego expienia ( coś podobnego do 4funMT2, lecz musi być ogarnięty )

Dodatkowe Info: Serwer ma być przeznaczony jedynie do pojedynków.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

 

Jedyny serwer dedykowany co mi się nasuwa na mysl to S3 PROMT2

Lecz trzeba tam expić. Jeżeli chcesz bez expa to tylko serwery hamachi bez przyszłości lub musisz płacić.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwie takim jak global, z dobrym exkspem easy/medium, nie musi to być polski serwer.

Dodatkowe Info: bez kolorowych itemów z tibi :D

Nagroda za pomoc: like

Szukam takiego serwa już dość sporo, a kiedy znajduje okazuje sie że to fake, czy naprawdę nie ma już starych dobrych prywatnych serwerów ?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwie takim jak global, z dobrym exkspem easy/medium, nie musi to być polski serwer.

Dodatkowe Info: bez kolorowych itemów z tibi :D

Nagroda za pomoc: like

 

Szukam takiego serwa już dość sporo, a kiedy znajduje okazuje sie że to fake, czy naprawdę nie ma już starych dobrych prywatnych serwerów ?

 

Jest kilka serwerów starych i w miarę ogarniętych np. EliteMT2 , iMetin2

Opublikowano

Ravia, hm no fajny serwer ale też dobry hard, a co do balamory to nie moge znaleźć jej prezentacji. Dzięki za fatygę :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium / Easy / 4fun

Dodatkowe Info: Aby grało sie przyjemnie, nowe mapy, bronie, zbroje , ważne aby grało tam 500 osób +

Nagroda za pomoc: like

CPU : Core i5 3470   3.8 Ghz //  GPU : Palit GeForce GTX 960 OC // PSU : Deus G1 500W   //  CASE :  Brutus M23  // MOBO : Z77A-G43  // RAM : 6GB DDR3   //  HDD : Barracuda 500GB     

                                                                                                                    Monitor : X2377HDS-B1 ( 23 Cal )

                             24dnacg.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium / Easy / 4fun

Dodatkowe Info: Aby grało sie przyjemnie, nowe mapy, bronie, zbroje , ważne aby grało tam 500 osób +

Nagroda za pomoc: like

 

http://www.mpcforum.pl/topic/816212-nightcorepl-dedyk/

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...