Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na :

Fajnym expie , duzej liczbie graczy , dobrze rozwinietemu systemowi ulepszec lub tez tanim Is jezeli itemy pochodza z Is ;>

Dodatkowe Info:

Zeby byl for fun i nie zbyt trudny do ogarniecia.. zeby nie bylo w sensie duzej liczby zbroi bizu broni i kazda na inna klase do pvp .. tylko 4x zestaw bizu do na klasy pvp

Nagroda za pomoc :

Lajk ^ ^

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na :

Fajnym expie , duzej liczbie graczy , dobrze rozwinietemu systemowi ulepszec lub tez tanim Is jezeli itemy pochodza z Is ;>

Dodatkowe Info:

 

Zeby byl for fun i nie zbyt trudny do ogarniecia.. zeby nie bylo w sensie duzej liczby zbroi bizu broni i kazda na inna klase do pvp .. tylko 4x zestaw bizu do na klasy pvp

Nagroda za pomoc :

Lajk ^ ^

 

4fun

805491408806070489277.png


Opublikowano

to nazwa serwera ? nie moge takiego znalesc.. i wazne zeby byl to detyk a ne hamachi ;f

i jeszcze jedna wazna rzecz.. chce zeby ten serwer wytrzymal pare lat .. minimum z 5 xD

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na :

Fajnym expie , duzej liczbie graczy , dobrze rozwinietemu systemowi ulepszec lub tez tanim Is jezeli itemy pochodza z Is ;>

Dodatkowe Info:

 

Zeby byl for fun i nie zbyt trudny do ogarniecia.. zeby nie bylo w sensie duzej liczby zbroi bizu broni i kazda na inna klase do pvp .. tylko 4x zestaw bizu do na klasy pvp

Nagroda za pomoc :

Lajk ^ ^

 

http://www.mpcforum.pl/topic/643580-gladordedyk/

http://www.mpcforum.pl/topic/494076-virtualmt2dedyk/

http://www.mpcforum.pl/topic/561438-imetinpldedyk/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer polski, dedyk raty 1000%+

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: lajk

4021_19_03_09_12_29_23.png

10 | 25 | 50 | 75 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 600 700 800 900 1000

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Bardzo łatwym i szybkim expie, duzej liczbie epików, rzeczach do biologa u handlarzy

Dodatkowe Info: Grałem na Divine, Elite, Pandora

Nagroda za pomoc:

Duża liczba lajków w profilu

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] Bardzo łatwym i szybkim expie, duzej liczbie epików, rzeczach do biologa u handlarzy[/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b] Grałem na Divine, Elite, Pandora[/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b] Duża liczba lajków[/color]

[/center]

http://www.mpcforum.pl/topic/494076-virtualmt2dedyk/

http://www.mpcforum.pl/topic/561438-imetinpldedyk/

http://www.mpcforum.pl/topic/643580-gladordedyk/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bardzo szybki exp, dużej liczbie graczy, miła atmosfera

Dodatkowe Info: grałem na xenox, divine, nightcore

Nagroda za pomoc: wszystko co możliwe :)

"będę rozjeżdzał wam serca na dwudziestu calach"  B)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bardzo szybki exp, dużej liczbie graczy, miła atmosfera

Dodatkowe Info: grałem na xenox, divine, nightcore

Nagroda za pomoc: wszystko co możliwe :)

GladoR, Mexilia

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: szybkim expie tak z 100 lvl + w dzień, żeby bony max wchodziły, był 6/7 tylko do expa i ponad 200 osób online :)

Dodatkowe Info: Grałem prawie na wszystkich privach co wyszły do wakacji. Glador, DivineWorld i xenox odpada

Nagroda za pomoc:

................

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/hard

Dodatkowe Info: Szukam serwera, gdzie można by dobrze pograć BM. Chcę żeby było średnio ok. 700-800 graczy online, może być więcej ale nie mniej. Ważne, żeby był to serwer, który wystartował niedawno. Grałem na Ravii i Balmorze.

Nagroda za pomoc: Plusik?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: szybkim expie tak z 100 lvl + w dzień, żeby bony max wchodziły, był 6/7 tylko do expa i ponad 200 osób online :)

Dodatkowe Info: Grałem prawie na wszystkich privach co wyszły do wakacji. Glador, DivineWorld i xenox odpada

Nagroda za pomoc:

Mexilia, Pandora

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:nowym medium/hard servie

Dodatkowe Info:najlepiej jakby startowal dzisiaj

Nagroda za pomoc:5i+

Glador s.2, Balantia i Ravia

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/hard

Dodatkowe Info: Szukam serwera, gdzie można by dobrze pograć BM. Chcę żeby było średnio ok. 700-800 graczy online, może być więcej ale nie mniej. Ważne, żeby był to serwer, który wystartował niedawno. Grałem na Ravii i Balmorze.

Nagroda za pomoc: Plusik?

Mexilia, Balantia i Glador s2

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie. Chce szybko nabic 250;p

Dodatkowe Info:

Mogą być serwery że na start dostajemy Gm'a lecz nie muszą :D

coś podchodzące pod 4fun , Przynajmniej 200 osób online!

Nagroda za pomoc: Like:)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie. Chce szybko nabic 250;p

Dodatkowe Info:

Mogą być serwery że na start dostajemy Gm'a lecz nie muszą :D

coś podchodzące pod 4fun , Przynajmniej 200 osób online!

Nagroda za pomoc: Like:)

 

Xenox

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie. Chce szybko nabic 250;p

Dodatkowe Info:

Mogą być serwery że na start dostajemy Gm'a lecz nie muszą :D

coś podchodzące pod 4fun , Przynajmniej 200 osób online!

Nagroda za pomoc: Like:)

4funmt2 lub s3 promt2

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie. Chce szybko nabic 250;p

Dodatkowe Info:

Mogą być serwery że na start dostajemy Gm'a lecz nie muszą :D

coś podchodzące pod 4fun , Przynajmniej 200 osób online!

Nagroda za pomoc: Like:)

Emperius,FunMT2.pl,Senthia,Divine world s2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:szybkim expie ( ok 150 lvl dzien max 255) (very easy) drop ok. 1000% Yang z 1kk z moba (może być więcej nawet 1kkk :D)

Dodatkowe Info:Polski server nowe jakies fajne ulepszenia jakies nowe ulepszacze eq +9 nie potrzeba itemkow do ulepszaczy (nie dot. epikow)

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Emperius , lecz są ulepszacze , gra się zaje ... :D Sam akurat gram.

Opublikowano

Szybko exp leci tam?

Grałem, tam chwilke exp leci bardzo szybko tak jak na Gladorze s1.

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...