Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!!

 

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/hard. W miarę szybki exp ( 80lvl w około tydzień), koń zwykły na start, szybki drop dodań lub zmianek ( mogą być też u npc ), dobry drop kasy. Mało broni max niebian i tryton lub o 1 broń i zbroje więcej, duże wartości bonusów ( do expa wchodzą max, a do pvp nie ). Dobry drop medali, szybki drop broni 30 lvl.

 

Dodatkowe Info: Musi grać więcej niż 200 ludzi i jakieś eventy żeby też były.

Nagroda za pomoc: Lajk ;]

 

- .Grałem na: Balmora, Balantia, Metin2world, Ravia, PL, Tavia. -

Polecam Tiverie

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer 4Fun/PVP Bez expienia na start lvl już się dostaje

Dodatkowe Info: Coś podobnego do HammerMT2

Nagroda za pomoc:

http://www.mpcforum.pl/topic/817986-tutptmylastpvp/#entry6023508

e140e4940d2ec71747f2aa0.jpg


"Powiedzcie mi czy to jest normalne,


że naturalne źródło ukojenia jest karalne !?"


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szukam serwa typu hard może być z domieszką medium

Dodatkowe Info:Zależy mi żeby grało dużo osób, zastanawiam się nad Balmorką, Tiveria odpada wrazie

czego. Odpada też Ravia,Tavia,Draenor.

Nagroda za pomoc:Lajk

Prosze pisać na PW jeżeli ktoś gra na takim serwie jakiego szukam

;) z góry dzieki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szukam serwa typu hard może być z domieszką medium

Dodatkowe Info:Zależy mi żeby grało dużo osób, zastanawiam się nad Balmorką, Tiveria odpada wrazie

czego. Odpada też Ravia,Tavia,Draenor.

Nagroda za pomoc:Lajk

Prosze pisać na PW jeżeli ktoś gra na takim serwie jakiego szukam

;) z góry dzieki

 

Balantia

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szukam serwa typu hard może być z domieszką medium

Dodatkowe Info:Zależy mi żeby grało dużo osób, zastanawiam się nad Balmorką, Tiveria odpada wrazie

czego. Odpada też Ravia,Tavia,Draenor.

Nagroda za pomoc:Lajk

Prosze pisać na PW jeżeli ktoś gra na takim serwie jakiego szukam

;) z góry dzieki

 

Nie polecam GladoR s2 (i tak tu gra ok. 400, może 500 osóB):)

Za to polecam Ci na Balmorze, bardzo fajny privek! :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szukam serwa typu hard może być z domieszką medium

Dodatkowe Info:Zależy mi żeby grało dużo osób, zastanawiam się nad Balmorką, Tiveria odpada wrazie

czego. Odpada też Ravia,Tavia,Draenor.

Nagroda za pomoc:Lajk

Prosze pisać na PW jeżeli ktoś gra na takim serwie jakiego szukam

;) z góry dzieki

Glador s2,Balmora,Balantia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze podobny do DivineWorld

Dodatkowe Info: Chodzi mi o łatwy exp, normalne bony.

Nagroda za pomoc: Like + reputacja na profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze podobny do DivineWorld

Dodatkowe Info: Chodzi mi o łatwy exp, normalne bony.

Nagroda za pomoc: Like + reputacja na profilu

 

http://www.mpcforum.pl/topic/813998-teodeneu-dedyk/

 

lub

 

bardzo podobny do divine http://www.mpcforum.pl/topic/811021-feelthefunpl-dedyk/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Serwerze podobny do Balmora, Ravia, Tavia

 

Dodatkowe Info:

Ma być hard gdzie gra tyle osób co na balmorze. W przybliżeniu, a nie wchodzę a tam pustki :P

 

Nagroda za pomoc:

Like

 

Sorry za ten wzór, ale coś mi się psuje <_<

E9mwj60.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!!

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/hard. W miarę szybki exp ( 80lvl w około tydzień), koń zwykły na start, szybki drop dodań lub zmianek ( mogą być też u npc ), dobry drop kasy. Mało broni max niebian i tryton lub o 1 broń i zbroje więcej, duże wartości bonusów ( do expa wchodzą max, a do pvp nie ). Dobry drop medali, szybki drop broni 30 lvl.

 

Dodatkowe Info: Musi grać więcej niż 200 ludzi i jakieś eventy żeby też były.

 

Nagroda za pomoc: Lajk ;]

 

- .Grałem na: Balmora, Balantia, Metin2world, Ravia, PL, Tavia, Tiveria.-

 

Na tiveri też grałem, zapomniałem dopisać :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Wiele osób, z którymi można pogadać i wspólnie pograć. Niskie ceny itemków

Dodatkowe Info: Chodzi mi o GLOBALNE serwery

Nagroda za pomoc: lajk i 5 w profilu

Pomogłem daj Lubię To


League Of Legends | ON | Eu N&E | Mid&ADC

Metin2 | OFF |

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Chcę , żeby było ok 1tys osób , polski dedykowany serwer .

Dodatkowe Info: najlepiej serwer easy . przeciętnie broni , zbroji . bez 10000000 ulepszaczy może być pare ale nie jak na xenoxie .

Nagroda za pomoc: Lajk + 5 w profilu

Nowy serwer już w drodze ;)

HARDCORE !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Chcę , żeby było ok 1tys osób , polski dedykowany serwer .

Dodatkowe Info: najlepiej serwer easy . przeciętnie broni , zbroji . bez 10000000 ulepszaczy może być pare ale nie jak na xenoxie .

Nagroda za pomoc: Lajk + 5 w profilu

 

Emperius. W zasadzie to 700 osób w godzinach 17-20 :)

77771909559090086048.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Chcę , żeby było ok 1tys osób , polski dedykowany serwer .

Dodatkowe Info: najlepiej serwer easy . przeciętnie broni , zbroji . bez 10000000 ulepszaczy może być pare ale nie jak na xenoxie .

Nagroda za pomoc: Lajk + 5 w profilu

 

Emperius.

 

A coś trudnego jak byś chciał czyli to, co bardziej polecam to Ravia.

Opublikowano

Też bym zagrał na tego typu serwerze ;p

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy; wysokim max lvl; trudnym/średnio trudnym expie; nowych mapach, zbrojach i broniach

Dodatkowe Info: Ma to być PL priv [nie hamachi].

Nagroda za pomoc: Like

 

Tia.. Stare dobre Anime :( Na prawdę jak ktoś znajdzie coś podobnego to wielkie dzięki

 

 

 

d5b499a3c7864cdcf9554e349f204e77.jpg?1338714251

 

Od kiedy global to serwer medium i są na nim takie rzeczy jak napisałem? Wyjdź człowieku nie wracaj.

Spokojnie :)

Taki serwer będzie miał za tydzień-dwa betę :)

https://www.facebook...117800225049438

Nasz fanpage.

Nie ma w nim aktualnych nowości, ale jeżeli ktoś chce się dowiedzieć coś o serwerze, to proszę pisać gg 294762

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Chcę , żeby było ok 1tys osób , polski dedykowany serwer .

Dodatkowe Info: najlepiej serwer easy . przeciętnie broni , zbroji . bez 10000000 ulepszaczy może być pare ale nie jak na xenoxie .

Nagroda za pomoc: Lajk + 5 w profilu

FunMT2.pl,Senthia,Mexilia,Xartez,Divine World s2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Najlepiej na 100/200 zmianek u handlarza i serwer easy , chodzi dokaładnie o zarobek za pomoca Bonusschitchera.

Dodatkowe Info: Aktualnie zarabiam na EliteMT2 i DiamondMT2 lecz chce zmienić serwer na inny.

Nagroda za pomoc: Lajk + reputacja na profilu.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Najlepiej na 100/200 zmianek u handlarza i serwer easy , chodzi dokaładnie o zarobek za pomoca Bonusschitchera.

Dodatkowe Info: Aktualnie zarabiam na EliteMT2 i DiamondMT2 lecz chce zmienić serwer na inny.

Nagroda za pomoc: Lajk + reputacja na profilu.

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Najlepiej na 100/200 zmianek u handlarza i serwer easy , chodzi dokaładnie o zarobek za pomoca Bonusschitchera.

Dodatkowe Info: Aktualnie zarabiam na EliteMT2 i DiamondMT2 lecz chce zmienić serwer na inny.

Nagroda za pomoc: Lajk + reputacja na profilu.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Najlepiej na 100/200 zmianek u handlarza i serwer easy , chodzi dokaładnie o zarobek za pomoca Bonusschitchera.

Dodatkowe Info: Aktualnie zarabiam na EliteMT2 i DiamondMT2 lecz chce zmienić serwer na inny.

Nagroda za pomoc: Lajk + reputacja na profilu.

PandoraMT2,DragonMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Typ serwera hard mósi miec launczer i nie być starszy niż 4 miesiące.

Pamiętaj minimum może mieć 4 miesiące i oczywiście:

Nagroda za pomoc lajk!:

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Typ serwera hard mósi miec launczer i nie być starszy niż 4 miesiące.

Pamiętaj minimum może mieć 4 miesiące i oczywiście:

Nagroda za pomoc lajk!:

 

Balmora.pl / Tiveria.pl / Ravia.eu

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Typ serwera hard mósi miec launczer i nie być starszy niż 4 miesiące.

Pamiętaj minimum może mieć 4 miesiące i oczywiście:

Nagroda za pomoc lajk!:

 

 

Ravia.eu i tu nie ma dyskusji o ile lubisz naprawdę hard :) a jak taki soft hard to Tiveria.pl

Balmory nie polecam bo coraz mniej graczy i ogólnie mi nie przypadło do gustu

Ej sprawdź TO (koleś jest zajebisty !)

http://www.youtube.com/user/TheAsterkcr#p/u/9/wTflXMsnf4c

To jest prawdziwy Polski Underground !!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...