Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : serwer HARD/MEDIUM, grafika tak jak na PL, EXP mały, drop kasy w miarę, drop ulepszaczy w miarę, serwer stabilny 500+ graczy online w weekendy ;) , skille na P 5 lv albo 10ku i 1 kamol ;) , mało ulepszaczy, do 5 zbroi i broni, serwer dobrze zabezpieczony przed hackami, max lv 99, tanie rzeczy u handlarzy ;)prezentacje serwera jeśli to nie problem

Dodatkowe info: ci co podają serwer niech podadzą stronę i prezentacje serwera jeśli to nie problem ;), i nie podawajcie serwera który wam się nie podobał bo mi też się nie będzie podobał ;) P.S jak nie ma wszystkiego co napisałem na serwie to podajcie podobny z przynajmniej częścią rzeczy co napisałem ;)

Nagroda za Pomoc: Like a jak ktoś poda za 10 minut to dam 5 w profilu xD ;D

Ravia.EU

http://www.mpcforum.pl/topic/667446-raviaeu-pldedyk/

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Mało botów średnie ceny :>

Dodatkowe Info:Server z pl`a

Nagroda za pomoc: Lajk x2 : >

Sygnatury brak z powodu nauki ;3

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Mało botów średnie ceny :>

Dodatkowe Info:Server z pl`a

Nagroda za pomoc: Lajk x2 : >

S25/S26.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Mało botów średnie ceny :>

Dodatkowe Info:Server z pl`a

Nagroda za pomoc: Lajk x2 : >

Na s26 średnie ceny, ale troszkę wiecej botów.

Na s25 mniej sklepów, troszkę wieksze ceny i mniej botów, dlatego polecam Tobie s25.

Opublikowano

Witajcie.Szukam serwera, który zadowoli moje potrzeby :)

Między innymi: Exp w pare godzin(mniej więcej) 60 lvl.

I teraz najważniejsze.

Eq ma być trudne do zdobycia lub drogie.Pamiętacie jak to było na starym zzyt2 ? :D

na 75-85 biegało się z nimfa i bogiem : )

Opublikowano

Ravia.EU

http://www.mpcforum.pl/topic/667446-raviaeu-pldedyk/

zagrał bym ale nie spełnia paru ważnych rzeczy co napisałem ;)

crsigpng.png

Zbieram like na śniadanie!

Nie bądź żydem daj Pacanie ! ;)

Bez obrazy wam Nadaje :)

Opublikowano

Witajcie.Szukam serwera, który zadowoli moje potrzeby :)

Między innymi: Exp w pare godzin(mniej więcej) 60 lvl.

I teraz najważniejsze.

Eq ma być trudne do zdobycia lub drogie.Pamiętacie jak to było na starym zzyt2 ? :D

na 75-85 biegało się z nimfa i bogiem : )

 

Reinor, Vilenos

1382375685-U592769.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: skille na P na 5lv, serwer stabilny max lv 255, mało ulepszaczy, ilość ludzi hmm więcej niż 100

serwer ma być dobrze zabezpieczony i bez eq navi, ceny u handlarzy niskie, do 10 zbroi i broni, serwer typu for fun/easy, administracja zawsze pomocna, i jak by to było możliwe ile serwer stoi i strona serwera Tylko nowy serwer

Dodatkowe info: grałem na Xenox. Gorgony, Lomax, Divine world s2, Diamond, Hammer, Paradise, Ravia, balmora, tiveria, antissa, PvpMt2 itanos emperius.

Nagroda za Pomoc: LIKE

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer, na którym można zarobić

Dodatkowe Info: max lvl 100-150

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: skillach na P u npc, drop sztab żeby byl od 200-250lv

Dodatkowe Info: zeby byl dobry i mily exp (chodzi mi o takie cos zeby nie expic na jednej mapce 2dni)

Nagroda za pomoc: Laik

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer, na którym można zarobić

Dodatkowe Info: max lvl 100-150

Nagroda za pomoc: Lajk

Polecam, zagrać na "Reinor" server stoi od niedawna ale trzyma poziom, gra dużo ludzi.

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: skillach na P u npc, drop sztab żeby byl od 200-250lv

Dodatkowe Info: zeby byl dobry i mily exp (chodzi mi o takie cos zeby nie expic na jednej mapce 2dni)

Nagroda za pomoc: Laik

Bez sztab, ale Itanos.

tumblr_static_2zxpp8w2q604o80sswoo84s84.

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: Chciałbym aby wbijało się do 125 lvla max, Serwer Hard/medium aby dropiły jakieś szkaty a z nich itemy o jakiejś wartości. Serwer nie na 2 dni tylko na dłużej. Żeby IS nie był drogi i wszystko było w grze. Dużo ulepszaczy i fabuła. Trzeba robić biologa / misje ale żeby nie trzeba było czekać 5 dni żeby oddać np ząb orka. [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Grałem na Balmora,tiveria i ravia oraz nawia. [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:like i 5*[/i][/b][/color]

[/center]

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: skillach na P u npc, drop sztab żeby byl od 200-250lv

Dodatkowe Info: zeby byl dobry i mily exp (chodzi mi o takie cos zeby nie expic na jednej mapce 2dni)

Nagroda za pomoc: Laik

Emperius.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duża ilość ludzi,szybki exp,drop i kasa.Dużo ciekawych nowości.

Dodatkowe Info: Grałem już na Glador.Xenox,Eruris,Emperius mnie nie interesuje bo za dużo bugów.

Nagroda za pomoc: 3x limit like !

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duża ilość ludzi,szybki exp,drop i kasa.Dużo ciekawych nowości.

Dodatkowe Info: Grałem już na Glador.Xenox,Eruris,Emperius mnie nie interesuje bo za dużo bugów.

Nagroda za pomoc: 3x limit like !

iMetin

Opublikowano

To moze Balmora? Ravia i Balmora to najlepsze hardy w Polsce.

podaj link do strony i prezentacje balmora ;) Bardzo bym Prosił ;)

crsigpng.png

Zbieram like na śniadanie!

Nie bądź żydem daj Pacanie ! ;)

Bez obrazy wam Nadaje :)

Bywalec
Opublikowano

podaj link do strony i prezentacje balmora ;) Bardzo bym Prosił ;)

Balmora nie ma prezentacji na forum.

http://www.balmora.pl/

 

@UP, pierwszy -.-.

 

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: Chciałbym aby wbijało się do 125 lvla max, Serwer Hard/medium aby dropiły jakieś szkaty a z nich itemy o jakiejś wartości. Serwer nie na 2 dni tylko na dłużej. Żeby IS nie był drogi i wszystko było w grze. Dużo ulepszaczy i fabuła. Trzeba robić biologa / misje ale żeby nie trzeba było czekać 5 dni żeby oddać np ząb orka. [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Grałem na Balmora,tiveria i ravia oraz nawia. [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:like i 5*[/i][/b][/color]

[/center]

Reinor

Opublikowano

niech ktoś opisze mi serwer balmora xD dam 5 w profilu Bardzo bym Prosił na PW mpc forum piszcie ;)

crsigpng.png

Zbieram like na śniadanie!

Nie bądź żydem daj Pacanie ! ;)

Bez obrazy wam Nadaje :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zarabianiu na allegro. nie balmora! coś podobnego do niej. nie globale!

Dodatkowe Info: może być hard.

Nagroda za pomoc: lajk ;p?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: skille na P na 5lv, serwer stabilny max lv 255, mało ulepszaczy, ilość ludzi hmm więcej niż 100

serwer ma być dobrze zabezpieczony i bez eq navi, ceny u handlarzy niskie, do 10 zbroi i broni, serwer typu for fun/easy, administracja zawsze pomocna, i jak by to było możliwe ile serwer stoi i strona serwera Tylko nowy serwer

Dodatkowe info: grałem na Xenox. Gorgony, Lomax, Divine world s2, Diamond, Hammer, Paradise, Ravia, balmora, tiveria, antissa, PvpMt2 itanos emperius.

Nagroda za Pomoc: LIKE

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zarabianiu na allegro. nie balmora! coś podobnego do niej. nie globale!

Dodatkowe Info: może być hard.

Nagroda za pomoc: lajk ;p?

ravia.eu ;)

crsigpng.png

Zbieram like na śniadanie!

Nie bądź żydem daj Pacanie ! ;)

Bez obrazy wam Nadaje :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...