Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] PVP serv.[/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b] Takie coś jak HammerMT2.[/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b] Wiadomka. : D[/color]

[/center]

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] PVP serv.[/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b] Takie coś jak HammerMT2.[/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b] Wiadomka. : D[/color]

[/center]

 

NewLongju, ew. jakieś hamachi... ;)

Opublikowano

]Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:żeby to był global ale nie pl wiem że jest sg ale czy to wybrać

Dodatkowe Info:żeby było troche łatwiej niż na p

Nagroda za pomoc:Like :3

 

 

 

 

 

CO MYSLICIE O US?

My Steam Profile https://steamdb.info/calculator/76561198062082037


Worth:1162€ (315€ with sales)


Games owned:988


Games not played:743 (75%)


Hours on record: 4,725.8h 

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Serwerze gdzie archer nie jest poszkodowany i jest on w miare latwy. Zebym nie musial robic postaci 2 tygodnie...

Dodatkowe Info: Chodzi mi o cos gdzie wbije np. 80-100 w 1 dzien i bedzie tam duzo osob do pvp na tymze lvl. Max abs odrazu wchodzace mile widziane ale niemusza byc.

Nagroda za pomoc:Like 5* w profilu ? :>

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Serwerze gdzie archer nie jest poszkodowany i jest on w miare latwy. Zebym nie musial robic postaci 2 tygodnie...

Dodatkowe Info: Chodzi mi o cos gdzie wbije np. 80-100 w 1 dzien i bedzie tam duzo osob do pvp na tymze lvl. Max abs odrazu wchodzace mile widziane ale niemusza byc.

Nagroda za pomoc:Like 5* w profilu ? :>

 

EliteMT2 , VirtualMT2.

||OFICJALNY SPAMER MPCFORUM||

"Mam szacunek dla uczciwych , mam pogardę dla fałszywych".

"Twoja krytyka , mnie nie dotyka:)".

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Serwerze gdzie archer nie jest poszkodowany i jest on w miare latwy. Zebym nie musial robic postaci 2 tygodnie...

Dodatkowe Info: Chodzi mi o cos gdzie wbije np. 80-100 w 1 dzien i bedzie tam duzo osob do pvp na tymze lvl. Max abs odrazu wchodzace mile widziane ale niemusza byc.

Nagroda za pomoc:Like 5* w profilu ? :>

 

 

Mexilia...?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer trudniejszy niż Diamond, najlepiej 99 max, bez nowych epikow, bez 6/7. Exp przyjemny ale nie za łatwy, najlepiej żeby grało dużo osób. Podobny do Avalona rok temu. Serwer na którym planuje zostac dlugi czas :)

Dodatkowe Info: Kd max +5, bez 6/7, mozne być dropienie ku, 1 kamyk na P

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

@Up - Mogę Ci polecic jedynie tiverie. Problem w tym, że max. Lvl to 127 lvl, wymagania jakie przedstawiłes nie są spójne.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

]Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:żeby to był global ale nie pl wiem że jest sg ale czy to wybrać

Dodatkowe Info:żeby było troche łatwiej niż na p

Nagroda za pomoc:Like :3

 

 

 

 

 

CO MYSLICIE O US?

Metin2 master.Jest dyskusja na temat US w zapowiedzi i dyskusje.Proszę tam zobaczyć

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] PVP serv.[/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b] Takie coś jak HammerMT2.[/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b] Wiadomka. : D[/color]

[/center]

MT2.ir.

 

Zależy mi najbardziej na: Serwerze gdzie archer nie jest poszkodowany i jest on w miare latwy. Zebym nie musial robic postaci 2 tygodnie...

Dodatkowe Info: Chodzi mi o cos gdzie wbije np. 80-100 w 1 dzien i bedzie tam duzo osob do pvp na tymze lvl. Max abs odrazu wchodzace mile widziane ale niemusza byc.

Nagroda za pomoc:Like 5* w profilu ? :>

 

 

Tylko i wyłącznie IMetin.Tam archerzy są koxami.Polecam jeszcze turecki mt2.ir

Jeśli sądzisz, że choć trochę obchodzi mnie twoje zdanie i to co o mnie myślisz - jesteś wbłedzie.



>>>Zapraszam grafików<<<


Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Serwerze gdzie archer nie jest poszkodowany i jest on w miare latwy. Zebym nie musial robic postaci 2 tygodnie...

Dodatkowe Info: Chodzi mi o cos gdzie wbije np. 80-100 w 1 dzien i bedzie tam duzo osob do pvp na tymze lvl. Max abs odrazu wchodzace mile widziane ale niemusza byc.

Nagroda za pomoc:Like 5* w profilu ? :>

 

Elite, Glador, Xenox, Virtual

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości osób, przyjemnego teamu.

Dodatkowe Info: Zastanawiam się nad Inoristem, rusza dzisiaj. Więc może jakieś ciekawe propo ?

Nagroda za pomoc: lajk i pjona.

Combat 18.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości osób, przyjemnego teamu.

Dodatkowe Info: Zastanawiam się nad Inoristem, rusza dzisiaj. Więc może jakieś ciekawe propo ?

Nagroda za pomoc: lajk i pjona.

 

Dużo osób jest na pandorze (czasami 3k), co do serwerów, które dopiero ruszają to nie mam pojęcia jak na nich będzie i czy będzie dużo osób oraz przyjemny team :)

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości osób, przyjemnego teamu.

Dodatkowe Info: Zastanawiam się nad Inoristem, rusza dzisiaj. Więc może jakieś ciekawe propo ?

Nagroda za pomoc: lajk i pjona.

Ravia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim, a nawet bardzo szybkim expie, latwym ulepszaniu itp.

Dodatkowe Info:BRAK

Nagroda za pomoc:5like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim, a nawet bardzo szybkim expie, latwym ulepszaniu itp.

Dodatkowe Info:BRAK

Nagroda za pomoc:5like

4fun/pvp - Xenox, Elite, Virtual, ProMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim, a nawet bardzo szybkim expie, latwym ulepszaniu itp.

Dodatkowe Info:BRAK

Nagroda za pomoc:5like

 

xenoxmt2, pandoramt2, promt2, dragonmt2, divineworld s2, miliony takich serwerów :D

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim, a nawet bardzo szybkim expie, latwym ulepszaniu itp.

Dodatkowe Info:BRAK

Nagroda za pomoc:5like

Osobiście polecam z tych serwerów divine world,diamond MT2 i pvpMT2.Polecam także cavalos s2

Jeśli sądzisz, że choć trochę obchodzi mnie twoje zdanie i to co o mnie myślisz - jesteś wbłedzie.



>>>Zapraszam grafików<<<


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: Serwer trudniejszy niż Diamond, najlepiej 99 max, bez nowych epikow, bez 6/7. Exp przyjemny ale nie za łatwy, najlepiej żeby grało dużo osób. Podobny do Avalona rok temu. Serwer na którym planuje zostac dlugi czas

:)Dodatkowe Info: Kd max +5, bez 6/7, mozne być dropienie ku, 1 kamyk na P Nagroda za pomoc: Lajk

 

To polecam ci NewLongju tylko on jest bardzo latwy ;/ to jest serwer pvp ale nie ma nowych epikow 6/7 itp idzie sie fajnie pobawic :>

802_950201414860269929132.png


Signature made by Kwasna111


' Ludzie boją się i nie nawidzą tych, których nie rozumieją '

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim, a nawet bardzo szybkim expie, latwym ulepszaniu itp.

Dodatkowe Info:BRAK

Nagroda za pomoc:5like

 

Elitemt2 lub xenox

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/4Fun/PvP szybki exp ale niemusi byc moze byc medium ale jakis fajny...

Dodatkowe Info: zeby niebylo z 10/15 epikow od np samego bojowego tylko tak 5 epikow od bojowego zbroje tak 3/4,zeby szybko sie nieznudzil najwazniejszcze to to zeby niebyly jakies bony 1,2,4,5,10,15 tylko 15 w abs zawsze max w innych moga ssie zmieniac ale abs zawsze max

Nagroda za pomoc: Like + 5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/4Fun/PvP szybki exp ale niemusi byc moze byc medium ale jakis fajny...

Dodatkowe Info: zeby niebylo z 10/15 epikow od np samego bojowego tylko tak 5 epikow od bojowego zbroje tak 3/4,zeby szybko sie nieznudzil najwazniejszcze to to zeby niebyly jakies bony 1,2,4,5,10,15 tylko 15 w abs zawsze max w innych moga ssie zmieniac ale abs zawsze max

Nagroda za pomoc: Like + 5

 

Vilenos.pl

Po 6 epickich broni, zbroi trochę więcej. Bony wchodzą maxymalne.

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] Easy/4Fun/PvP szybki exp ale niemusi byc moze byc medium ale jakis fajny...[/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b] zeby niebylo z 10/15 epikow od np samego bojowego tylko tak 5 epikow od bojowego zbroje tak 3/4,zeby szybko sie nieznudzil najwazniejszcze to to zeby niebyly jakies bony 1,2,4,5,10,15 tylko 15 w abs zawsze max w innych moga ssie zmieniac ale abs zawsze max[/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b] Like + 5[/color]

[/center]

 

Pandoramt2

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/4Fun/PvP szybki exp ale niemusi byc moze byc medium ale jakis fajny...

Dodatkowe Info: zeby niebylo z 10/15 epikow od np samego bojowego tylko tak 5 epikow od bojowego zbroje tak 3/4,zeby szybko sie nieznudzil najwazniejszcze to to zeby niebyly jakies bony 1,2,4,5,10,15 tylko 15 w abs zawsze max w innych moga ssie zmieniac ale abs zawsze max

Nagroda za pomoc: Like + 5

Surface

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/4Fun/PvP szybki exp ale niemusi byc moze byc medium ale jakis fajny...

Dodatkowe Info: zeby niebylo z 10/15 epikow od np samego bojowego tylko tak 5 epikow od bojowego zbroje tak 3/4,zeby szybko sie nieznudzil najwazniejszcze to to zeby niebyly jakies bony 1,2,4,5,10,15 tylko 15 w abs zawsze max w innych moga ssie zmieniac ale abs zawsze max

Nagroda za pomoc: Like + 5

Surface S2,I metin

Jeśli sądzisz, że choć trochę obchodzi mnie twoje zdanie i to co o mnie myślisz - jesteś wbłedzie.



>>>Zapraszam grafików<<<


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...