Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich ,Zapomialem nazwe prywatnego servera metin2,

To sa szczegoly:

  • Jak sie idzie do kapitana to na tej drozce a obkolo kola w m1 stali NPC.
  • Zeby zrobic stalke na +9 bylo potrzeba red perle ktora kosztowala duzo.
  • Byly tez takie miecze dla sury chyba I wachlarze ktore wyglandaly jak byly by zrobonie z krysztalu.Wyglad:Jak miesz Ardena czy Adena na serverze Camerion Mt2.
  • exp tak okolo (150-700)

Prosze o Pomoc

Dzieki z Gory ;D

PRoszil bym tez o PW jesli to jest mozliwe

:ninja:DAM like :ninja:

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

latwym zdobywaniu expa, kasy, eq

Dodatkowe Info:

Nie musi byc polski serwer

Nagroda za pomoc:

Lajk !

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

latwym zdobywaniu expa, kasy, eq

 

Dodatkowe Info:

Nie musi byc polski serwer

 

Nagroda za pomoc:

Lajk !

 

Xenox, Elite, Glador

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jakiś global , najlepiej jeden z serwerów PL'a ... Na SG grałem za dużo wysokich lvl'i , us podobnie

Dodatkowe Info: Brak masy neo kidów które kupują Yangi na allegro , ceny itemów żebym mógł wyżyć z własnego dropu , chodzi mi o to żebym mógł coś osiągnąć bez wydawania na is ( No chyba ze na High Lv na PD czy coś ) Bo wiecie teraz każdy wysoki lv 5 bon , a mi chodzi o starego dobrego PL'a czy jest obecnie serwer podobny do moich wymagan?

Nagroda za pomoc:Like

sygnazh.png
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: Jakiś global , najlepiej jeden z serwerów PL'a ... Na SG grałem za dużo wysokich lvl'i , us podobnie Dodatkowe Info: Brak masy neo kidów które kupują Yangi na allegro , ceny itemów żebym mógł wyżyć z własnego dropu , chodzi mi o to żebym mógł coś osiągnąć bez wydawania na is ( No chyba ze na High Lv na PD czy coś ) Bo wiecie teraz każdy wysoki lv 5 bon , a mi chodzi o starego dobrego PL'a czy jest obecnie serwer podobny do moich wymagan? Nagroda za pomoc:Like

 

Tiveria, najmniej dzieci, z dropu na 7p możesz kupić pro eq, nawet zarobić na allegro :) Fajni ludzie, team serwera od 2+ lat ten sam, nie ma tam czegoś w stylu ''sprzedawanie yang przez adminów''. Po prostu bajka. Serwer stary, ale nadal można coś na nim osiągnąć :)

 

Polecam tam grać.

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

zalerzy mi najbardziej na: serwer global lub priv do 200% exp

Dodatkowe info: bez 6/7 bon i najlepiej max 99lv lub większy :)

Nagroda za pomoc: Like

:)

postac-32.jpg

Nowa Odsłona!!!Zapraszam !!!! ALLLLL

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy! zalerzy mi najbardziej na: serwer global lub priv do 200% exp Dodatkowe info: bez 6/7 bon i najlepiej max 99lv lub większy :) Nagroda za pomoc: Like :)

 

Global to SG i UK, Priv to Ravia, Tiveria, Balmora, Dreanor2 i SuperNiebo... ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

zalerzy mi najbardziej na: serwer global lub priv do 200% exp

Dodatkowe info: bez 6/7 bon i najlepiej max 99lv lub większy :)

Nagroda za pomoc: Like

:)

Ravia/Balmora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwerze pvp najlepiej polskim. Grałem na HammerMT2, XenoxMT2 i innych.. NIE PODAWAĆ SERWERÓW TYPU GLADOR I ELITE!!

Nagroda za pomoc: limit lajków i 5 w profilku

(TE LAJKI I 5 W PROFILU DAM DLA OSOBY KTÓRA PODA MI KONKRETNY SERWER A NIE WRZUCI JAKIEGOŚ MEDIUMA...)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwerze pvp najlepiej polskim. Grałem na HammerMT2, XenoxMT2 i innych.. NIE PODAWAĆ SERWERÓW TYPU GLADOR I ELITE!!

Nagroda za pomoc: limit lajków i 5 w profilku

(TE LAJKI I 5 W PROFILU DAM DLA OSOBY KTÓRA PODA MI KONKRETNY SERWER A NIE WRZUCI JAKIEGOŚ MEDIUMA...)

http://promt2.pl/

Opublikowano

Na promt2 już grałem + coś mi się zrobiło i od jakiegoś czasu mi nie chodzi ale grałbym na nim więc masz lajka. Ponawiam pytanie!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwerze pvp najlepiej polskim. Grałem na HammerMT2, XenoxMT2 i innych.. NIE PODAWAĆ SERWERÓW TYPU GLADOR I ELITE!!

Nagroda za pomoc: limit lajków i 5 w profilku

(TE LAJKI I 5 W PROFILU DAM DLA OSOBY KTÓRA PODA MI KONKRETNY SERWER A NIE WRZUCI JAKIEGOŚ MEDIUMA...)

 

http://newlongju.pl/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwerze pvp najlepiej polskim. Grałem na HammerMT2, XenoxMT2 i innych.. NIE PODAWAĆ SERWERÓW TYPU GLADOR I ELITE!!

Nagroda za pomoc: limit lajków i 5 w profilku

(TE LAJKI I 5 W PROFILU DAM DLA OSOBY KTÓRA PODA MI KONKRETNY SERWER A NIE WRZUCI JAKIEGOŚ MEDIUMA...)

promt2.pl lub csyt2.com jezeli dziala bo ostatnio znowu go robili
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym zeby na serwerzy gralo sporo osob. zeby serwery byl medium max 110 lvl . zeby mozna bylo zarabiac na rybach . zeby nie bylo botow

(dmg itp)

Nagroda za pomoc: like

nie interesuje nie :tiveria . bamora . ravia

Pomogłem ?


Jebnij


+


Chyba się nie boisz ? ;>


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:miłej atmosferze,otwartej rekrutacji na GM,Tanim Eq

Dodatkowe Info:Chciałbym grać na serwie PL priv 4fun/easy

Nagroda:like i +5 w profilu grałem na xenoxmt2 mexilia glador itd.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużo osób , exp koło 300 %

Dodatkowe Info: Jeśli chodzi o epiki to nie ma zadnych epików oprócz Trytona i szmaragda ;)

Nagroda:like

W S R H

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:miłej atmosferze,otwartej rekrutacji na GM,Tanim Eq

Dodatkowe Info:Chciałbym grać na serwie PL priv 4fun/easy

Nagroda:like i +5 w profilu grałem na xenoxmt2 mexilia glador itd.

 

Hmmm NewLongju?

 

 

Nie wiem gdzie grać Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużo osób , exp koło 1500 %

Dodatkowe Info: Jeśli chodzi o epiki to ma byc ich sporo

Nagroda:15xLIKE

 

Mexilia, Glador, Xenox, Dragon... Nie wiem czy są dokładnie takie raty ale określając je wydawało mi się, że chodzi Ci o serwer z łatwym wbijaniem poziomów... ;)

 

 

Nie wiem gdzie grać Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużo osób , exp koło 300 %

Dodatkowe Info: Jeśli chodzi o epiki to nie ma zadnych epików oprócz Trytona i szmaragda ;)

Nagroda:like

 

Ravia...? ;)

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] Server ma być PVP. Taki w chj pvp. Żeby bić się, nie martwić o eq itd.[/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b] brak.[/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b] standardzik[/color]

[/center]

 

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] Server ma być PVP. Taki w chj pvp. Żeby bić się, nie martwić o eq itd.[/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b] brak.[/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b] standardzik[/color]

[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] Server ma być PVP. Taki w chj pvp. Żeby bić się, nie martwić o eq itd.[/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b] brak.[/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b] standardzik[/color]

[/center]

 

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] Server ma być PVP. Taki w chj pvp. Żeby bić się, nie martwić o eq itd.[/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b] brak.[/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b] standardzik[/color]

[/center]

 

 

Bonów nikt za Cb nie zrobi, jednak myślę, że serwer NewLongju Cię zadowoli... ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużo osób , exp koło 300 %

Dodatkowe Info: Jeśli chodzi o epiki to nie ma zadnych epików oprócz Trytona i szmaragda ;)

Nagroda:like

Ravia/Balmora

Opublikowano

Ravia/Balmora

 

Grałem na tych serwerach i nie przypadły mi do gustu może ktoś będzie pamiętał dawny serwer Mcmetinpro tak własnie o taki serwer mi chodzi ;)

W S R H

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...