Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości dungeonów i epików,w miarę łatwy exp 

Dodatkowe Info: serwer easy

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Ethana.eu , PandoraMT2

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Takim serwerze jak CSYT2.eu ;D Stary dobry metin, bez gównianych broni i zbroi.

Dodatkowe info: fajnie jak serwer miałby max lvl tak do 180.

Nagroda za pomoc: Piwka kurierem wysyłam !   xD Lajkne tez ! ;D

 

PandoraMT2 , EliteMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: HARD

Dodatkowe Info: najlatwiejszy ze skillami na P 

Nagroda za pomoc: like

Alestia.pl

hard 

10 ku do g , na p szybko się wbija 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: By było dużo ludzi, szybki exp, stare wyglądy zbroi i broni. Żeby były sztabki 2kk 5kk i 10kk, bo nie chce mi się zbyt długo zbierać yangów na bronie itp

Dodatkowe Info: Szukam klona pandory tylko takiego, który nie dawno powstał bo tam są za wysokie lvl i gra jest nudna. 

Nagroda za pomoc: lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości dungeonów i epików,w miarę łatwy exp 

Dodatkowe Info: serwer easy

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

MegaMT2 (po aktualizacji). Polecam, warto czekać.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

 

PandoraMT2 , EliteMT2

 

Dzięki, serwery spoko, oprócz tego, że max lvle są 250, i co najważniejsze - są klasowe 6/7 - czego nienawidzę :/ Chętnie rozpatrzę jeszcze inne serwery :D

Opublikowano

Dzięki, serwery spoko, oprócz tego, że max lvle są 250, i co najważniejsze - są klasowe 6/7 - czego nienawidzę :/ Chętnie rozpatrzę jeszcze inne serwery :D

polecam jeszcze ethana.eu fajny serwer może za dużo tych ulepek itd ale serwer też jest godny uwagi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Łatwy exp, drop! 4fun, easy do tego, aby grało troszke ludzi ( z 300 -400)
Dodatkowe Info: Nie mam za wiele czasu  a chciałbym sie rozerwać w weekend.
Nagroda za pomoc: Lajk +5 w profilu

43242342423.jpg]
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwy exp, drop! 4fun, easy do tego, aby grało troszke ludzi ( z 300 -400)

Dodatkowe Info: Nie mam za wiele czasu  a chciałbym sie rozerwać w weekend.

Nagroda za pomoc: Lajk +5 w profilu

 

Nie wiem ile osób gra, ale możesz zagrać na XenoxMt2 ;)

Opublikowano

Nie wiem ile osób gra, ale możesz zagrać na XenoxMt2 ;)

nie nie polecam xenoxa :P 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwy exp, drop! 4fun, easy do tego, aby grało troszke ludzi ( z 300 -400)

Dodatkowe Info: Nie mam za wiele czasu  a chciałbym sie rozerwać w weekend.

Nagroda za pomoc: Lajk +5 w profilu

polecam Ethana.eu PandoraMT2 EliteMT2 DiamondMT2 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwy exp, drop! 4fun, easy do tego, aby grało troszke ludzi ( z 300 -400)

Dodatkowe Info: Nie mam za wiele czasu  a chciałbym sie rozerwać w weekend.

Nagroda za pomoc: Lajk +5 w profilu

 

Aslan wczoraj ruszył. Ludzi jest około 1k mieli lekki problem ze startem lecz teraz 100% ok jest :)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Takim serwerze jak CSYT2.eu ;D Stary dobry metin, bez gównianych broni i zbroi.

Dodatkowe info: fajnie jak serwer miałby max lvl tak do 180.

Nagroda za pomoc: Piwka kurierem wysyłam !   xD Lajkne tez ! ;D

 

Dreikon, elitemt2

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwy exp, drop! 4fun, easy do tego, aby grało troszke ludzi ( z 300 -400)

Dodatkowe Info: Nie mam za wiele czasu  a chciałbym sie rozerwać w weekend.

Nagroda za pomoc: Lajk +5 w profilu

Promt2 :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwy exp, drop! 4fun, easy do tego, aby grało troszke ludzi ( z 300 -400)

Dodatkowe Info: Nie mam za wiele czasu  a chciałbym sie rozerwać w weekend.

Nagroda za pomoc: Lajk +5 w profilu

Xenox, Pandora, Ethana, Dreikon.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

szukam globala bądzi priva takiego jak metin2.sg troszke szybszy exp od pla i łatwiej o eq moze byc cos w stylu starego metina z 2008-2009r stare dobre klimaty

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: By było dużo ludzi, szybki exp, stare wyglądy zbroi i broni. Żeby były sztabki 2kk 5kk i 10kk, bo nie chce mi się zbyt długo zbierać yangów na bronie itp
Dodatkowe Info: Szukam klona pandory tylko takiego, który nie dawno powstał bo tam są za wysokie lvl i gra jest nudna. 
Nagroda za pomoc: lajki

Opublikowano

szukam globala bądzi priva takiego jak metin2.sg troszke szybszy exp od pla i łatwiej o eq moze byc cos w stylu starego metina z 2008-2009r stare dobre klimaty

Ethandia.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer 4Fun/PVP Najlepiej max lvl na start w ostateczności szybkie wbijanie
Dodatkowe Info: musi grać dużo ludzi  ( TYLKO NIE 4FUNMT2 )
Nagroda za pomoc: like:)

sygna27.png
Opublikowano

szukam globala bądzi priva takiego jak metin2.sg troszke szybszy exp od pla i łatwiej o eq moze byc cos w stylu starego metina z 2008-2009r stare dobre klimaty

metin2.co.nz

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Ethandia.

 jak juz to ethana i to nie jest to czego szukałem bo to medium i tam jest 250lvl a ja szukam harda z max 99 i gdzie nie ma nowosci chyba sam zrobie taki serwer -,-

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer bez kd +9 itp,

Dodatkowe Info: Easy, max lvl 250, bez bs, dużo graczy ;)

Nagroda za pomoc: Lajk ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer HARD (odpada ravia oraz balomora)
Dodatkowe Info: Duża ilość graczy
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...